صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب مرطوب راه راست برای استفاده
Oct 13, 2017


بسیاری از مردم فکر می کنند که دستمال مرطوب چوب را می توان استریل نمود، اما همچنین احساس خنکی را به ارمغان می آورد، بنابراین من دوست دارم از دستمال مرطوب برای پاک کردن صورت خود استفاده کنم. اما در واقع، Wipes Woodpulp استفاده نادرست، آن را آسان به ایجاد درماتیت تماس و سایر آلرژی های پوست است.
در زمان خرید
1، انتخاب یک نام تجاری مطمئن را خریداری کنید
دستمال مرطوب مرطوب حاوی مقدار زیادی از مایع است، بسیار آسان است برای پرورش باکتری است، که برای روند تولید آن نیاز به نسبتا سخت است، در تولید کنندگان منظم، کارگران هر روز در هوا در فروشگاه برای ضد عفونی شدن ازن، برای اطمینان از اینکه دستمال مرطوب در تولید هوا در آلودگی باکتری ها.
هنگام خرید بهترین انتخاب برای تکمیل تمامیت اطلاعات محصول، شهرت خوب از محصولات تولید کنندگان منظم است.
2، سعی نکنید از تاریخ تولید محصول استفاده کنید.
طول عمر مفید چوب خردل معمولا بیش از یک سال و نیم است، بسیاری از MM در خرید برای به دست آوردن معامله با تخفیف، مقدار زیادی از ذخیره سازی را خریداری، مگر اینکه شما به سرعت مصرف، در غیر این صورت توصیه نمی کنید به خصوص برای بیش از شش ماه مقدار مصرف.
3، توجه به بسته بندی
سعی کنید از هر قطعه چوب استفاده کنید، یک بسته کوچک از دستمال مرطوب کوچک چوبی مانند استفاده از دستمال مرطوب انتخاب شده، پس از هر کدام باید مهر و موم شده، اجرا شود، در اسرع وقت برای جلوگیری از فرار مواد تشکیل دهنده فعال است.
استفاده دائمی از دستمال مرطوب دستمال مرطوب ممکن است باعث درماتیت تماس شود:
1، دستمال مرطوب دستمال مرطوب افزودنی های خطرناک:
مهم نیست که چه نوع دستمال مرطوب دستمال کاغذی، حاوی مواد افزودنی شیمیایی بیشتر یا کمتر هستند، اگر چه این مواد افزودنی تحت مجوز بازرسی ملی قرار دارند، اما برای تفاوت های فردی، همه افراد به ویژه افراد حساس اعمال نمی شود، بهتر است از دستمال مرطوب استفاده نکنید.
2، استفاده مکرر برای تغییر میکرو محیط محیط پوست
استفاده از دستمال مرطوب دستمال مرطوب نگه داشتن سطح پوست را پاک می کند، ممکن است منجر به تغییرات در محیط میکروسکوپ سطح پوست، عدم تعادل نسبت چربی پوست و کراتینوسیت های اپیدرمی شود و تجزیه شود، اما به سلامت پوست منجر نمی شود.
علاوه بر این، Wipes Woodpulp می تواند نقشی مشخص در شرایط اضطراری بازی کند، اما نمی تواند جایگزین صابون یا آب شود، بهترین روش ضدعفونی کردن یا دست های خود را با صابون بپوشاند و با آب بشویید.
هنگام استفاده از آن
1، توجه به عمر مفید
انواع مختلفی از دستمال مرطوب خمیر سبک زندگی متفاوت است، زمانی که استفاده می شود به توجه داشته باشید:
عمر مفید عمر مفید "خالص چوب معمولی" معمولا 6 ماه تا 3 سال است.
"مرطوب مرطوب Sterile" به دو نوع تقسیم می شود، عمر مفید عمر 2 ساله.
مدت زمان نگهداری "مراقبت از نوزادان خاص"، معمولا از 1.5 تا 3 سال است.
مدت زمان نگهداری "مرطوب مرطوب کننده های زنان" معمولا 3 سال است؛ عمر مفید "مراقبت از زنان برای دستمال مرطوب" به طور کلی 1 سال است.
2، توجه داشته باشید مواد حوله کاغذی
دستمال مرطوب با کیفیت بالا از مواد خام با کیفیت بالا ساخته شده است، بدون بافته سفید، بدون هیچ گونه ناخالصی، هیچ پدیده پیلینگ آشکار نخواهد بود.
مرطوب کننده های چوب ضخیم دارای ناخالصی آشکار هستند، استفاده از این فرایند یک پدیده پیلینگ بسیار واضح است. دستمال مرطوب خمیر این ماده آسان به قالب و انحطاط است. هنگامی که خمیر دندان خمیری یافت می شود، از آن استفاده نکنید.
3، توجه به آب بندی
دستمال مرطوب بسته بندی شده باید مهر و موم شده و آسیب نبیند؛ دستمال مرطوب بسته بندی شده و بسته بندی شده باید بسته بندی شده و آسیب نبیند. بسته بندی به منظور حفظ اثربخشی استریلیزاسیون دستمال مرطوب از چوب مهر و موم شده است. هنگام استفاده از دستمال مرطوب دستمال مرطوب، شما باید به مهر و موم بچسبید تا از درجه حرارت بالا یا نور مستقیم خورشید جلوگیری شود، و باعث می شود که دستمال مرطوب برای استفاده از اثر خشک شود.
4، نمی تواند دست را جایگزین کند
همانطور که چند سال پیش، دولت کاغذ توالت را تجویز کرده بود، پارچه های ضد آب و سایر بسته بندی های محصول نباید "ضد عفونی"، "ضدعفونی کردن" و سایر واژه ها باشند، اما "ضد عفونی" کنونی، "ضدعفونی کردن" هنوز مهم است نقطه فروش برای این محصولات. همانطور که Wipes Woodpulp تبلیغ شده نقطه فروش "ضد عفونی، ضدعفونی کردن"، مردم در استفاده از دستمال مرطوب دست نخواهند دست خود را شستشو، و به طور کامل فراموش کردن مواد شیمیایی باقی می ماند در دست، برای سلامتی بسیار بد است.
5، قابل استفاده مجدد نیست
مرطوب دستمال مرطوب استفاده مجدد، نه تنها می تواند باکتری را پاک کند، بلکه برخی از باکتری های زنده منتقل شده به سطح آلوده نخواهد بود، از چشمه ها و دیگر قسمت های حساس پاک نکنید.
6، به طور مستقیم چشم خود را مالش ندهید
به ویژه نیاز به یادآوری استفاده از دستمال مرطوب چوب است، به طور خاص، به طور مستقیم چشم ها را پاک نکنید، گوش و گوش و غشای مخاط، مانند استفاده از پوست پس از تورم، خارش و سایر علائم، باید فورا استفاده از آن را متوقف کنید.