صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب Woodpulp آسان برای استفاده، توجه بیشتری را انتخاب کنید
Aug 11, 2017

Woodpulp دستمال مرطوب آسان برای استفاده، توجه بیشتری را انتخاب کنید
حوله کاغذی مرطوب و استفاده بیشتر
1، متولد پوست نوزاد ظریف، هر توالت پاک کردن با کودک کالسکهپست مرطوب، را الاغ کوچک تمیز, راحت.
2 با کودک را از بسیاری از ناراحتی، رفتن به حمل کیسه بافت مرطوب، در هر زمان چهره کوچک کوچک دست کثیف و بد بو الاغ پاک می تواند بسیار مناسب است.
حوله کاغذی مرطوب به خرید امتیاز
توجه داشته باشید که بسته بندی باید بالا نام کارخانه، سایت، تلفن، عمر مفید، مواد تشکیل دهنده فعال تولید دسته ای تعداد، تاریخ تولید، سلامت اجازه شماره، اجرای استانداردهای بهداشتی دستورالعمل ها و هشدارها و غيره.
· توجه داشته باشید که Woodpulp دستمال مرطوب برای مقاصد مختلف عمر مفید خود را دارند.
· "دستمال مرطوب Woodpulp عادی" است که عمدتا برای تمیز کردن پوست استفاده می شود، عمر مفید معمولا 6 ماه - 3 سال است.
"ضد عفونی Woodpulp را دستمال مرطوب" تقسیم به دو نوع است یکی برای زخم های کوچک و اطراف آن پوست تمیز و ضد عفونی; دیگر اثر ضد باکتری broad-spectrum برای پاکسازی پوست، صاف کردن، ضد عفونی کردن و روزانه ضرورت بهداشتی افزار تصفیه برای تمیز کردن، عمر مفید دستمال مرطوب Woodpulp عقیم سازی دو 2 سال است.
· "بچه مراقبت برای دستمال مرطوب Woodpulp" اختصاص داده شده به تمیز کردن و مراقبت از نوزاد صورت و یا باسن، عمر مفید معمولا 1.5-3 سال است.
عمر مفید «بانوی آرایش حذف برای دستمال مرطوب Woodpulp» به طور کلی 3 سال است. عمر مفید "خانم مراقبت برای دستمال مرطوب Woodpulp" به طور کلی 1 سال است.
توجه به حسی
پس از استفاده از fluff خواهد شد واجد شرایط خمیر چوب با سلیقه ظریف و نرم، بافت سفید، دستمال مرطوب.
· توجه به sealability
صعود Woodpulp دستمال مرطوب, هیچ خسارت مهر و موم شده باید; جعبه و کنسرو Woodpulp دستمال مرطوب بسته بندی باید کامل، بدون آسیب است. مهر و موم بسته بندی خوب به منظور حفظ اثربخشی عقیم سازی Woodpulp های عصب صورت است. دستمال مرطوب Woodpulp را، باید بلافاصله مهر و موم برای جلوگیری از درجه حرارت بالا رب یا نور مستقیم خورشید، منجر به خشک Woodpulp دستمال مرطوب استفاده نتایج را تحت تاثیر قرار.
توجه به سوزش
دستمال مرطوب Woodpulp به طور مستقیم ساسافراس چشم، گوش میانی و غشاء مخاطی را استفاده، مانند استفاده از Woodpulp دستمال مرطوب پس از تحریک پوست، خارش، سوزش و علائم دیگر بلافاصله متوقف شد با استفاده از جدی به اورژانس بیمارستان باید اتاق.
بسیاری از بچه ها مادر در حال حاضر از هم بچه Woodpulp دستمال مرطوب, اما نوزاد دستمال Woodpulp در پایان چه هدفی؟ در اینجا به معرفی استفاده کودک خمیر مرطوب پروژه ها آن را در آن نگاه!
1. هنگامی که شما بیرون رفتن، کودک شما دست های کثیف تمیز
بیرون رفتن بسیاری از مشکل، مانند نوزاد جلو بد بو، کوچک دست کثیف و بدون آب تمیز کردن، و سپس شما مرطوب کن حل بسیار عملی و راحت می توانید روبرو می شوند.
2 نوزاد، سرد، و نوزاد پاک کردن بینی
عزیزم سرد نگه داشته جریان بینی پایین، اغلب با یک حوله کاغذی پاک بینی کوچک بود جلا خشک و قرمز اگر کاغذ مرطوب به نوزاد پاک کردن بینی، حوله نوزاد نرم بینی از شکنجه محافظت از شما می توانید.
3 به کودک پاک کردن دهان خود را
بنابراین مادران می توانید بقیه مطمئن است که استفاده از مواد غذایی قبل و پس از دستمال مرطوب بچه خمیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن فرزندتان را دستمال مرطوب دستمال مرطوب بچه خوب Woodpulp بدون الکل و بدون ادويه و هیچ عامل فلورسنت و استانداردهای دیگر انجام می شود.
4 به پاک کردن کودک
هوای گرم تابستان، با تفاله مرطوب دستمال مرطوب بچه به پاک کردن کودک خشک می توانید عرق بلکه ضد عفونی، طوری که کودک را از حمله باکتری.
مرطوب کننده پوست نوزاد 5
دستمال مرطوب بچه خوب Woodpulp آلوئه جوهر و مرطوب کننده آب، و غیره، ارسال به نوزاد پاک در همان زمان، نقش رطوبت برای جلوگیری از دست های کوچک ترک خورده، محافظت از پوست کودک ظریف.
6 اسباب بازی کودک را پاک
Woodpulp دستمال مرطوب حاوی مواد ضد عفونی، برخی از مشکل تمیز کردن کودک اسباب بازی می تواند مورد استفاده کودک خمیر دستمال مرطوب پاک، بنابراین به عنوان اسباب بازی به ویروس از نوزاد در بدن نوزاد در اصطلاح بیماری از دهان هست.