صفحه اصلی > اخبار > محتوای
Woodpulp دستمال مرطوب چوب خمیر کاغذ دستمال مرطوب رایگان از الکل
May 15, 2017

Woodpulp دستمال مرطوب این شرکت در 2014 دسامبر 8 تاسیس شد، در جاذبه های توریستی کلاس 5A چین، یکی از ده کوه بالا از Huangshan، واقع در واقع

هونگ شان شهر شوای شین پارک صنعتی، این شرکت را اشغال بیش از 10 جریب، منطقه کارخانه در حدود 3800 متر مربع، تولید حرفه ای از برف پاک کن مرطوب یکبار مصرف هونگ شان شهر، کار استاندارد با کیفیت بالا است.

این شرکت با استفاده از خطوط امن و پیشرفته تولید اتوماتیک، با سیستم تست کیفیت محصول پیشرفته و پس از فروش سیستم خدمات، تحقیق کلاس اول و توسعه و تولید و تیم فروش، هر بسته حوله مرطوب باید از طریق تعدادی از تولید پیچیده و ضد عفونی رفتن فرآیندهای به اطمینان حاصل شود که مصرف که استفاده مطمئن باشند، راحت است. مواد لازم برای پارچه های غیر بافته Spunlaced، حوله کوچک، پنبه، نرم، فرمول با کیفیت بالا RO آب خالص + پاکسازی مواد ضد عفونی کننده، دستمال مرطوب خمیر چوب بدون الکل، مواد ضد عفونی کننده با استفاده از نسبت علمی، بهداشتی و حفاظت از محیط زیست، به علاوه در کیفیت هوا سالانه از Huangshan

عالی، آلودگی کیفیت آب، برای اطمینان از کیفیت از دستمال مرطوب، کیفیت محصول و قابل اعتماد.

Woodpulp دستمال مرطوب محصولات فعلی این شرکت عبارتند از: غیر بافته بافت مرطوب، دستمال حوله کوچک، چوب دستمال مرطوب خمیر بسته بندی و کاغذ حوله، طیف گسترده ای از محصولات، به طور گسترده ای برای همه نمرات از مواد غذایی و آشامیدنی مورد استفاده قرار

رستوران ها، را دور توزیع، تبلیغات تبلیغات، جلسات کسب و کار، حمل و نقل هوایی سرعت بالا راه آهن، عروسی جشن. از زمان استقرار شرکت، در کوهستان هونگ شان و مناطق اطراف آن انباشته بسیاری از گروه های مشتری، و همکاری های دراز مدت، با تمام شرکای ستایش.

Woodpulp دستمال مرطوب این شرکت به رهبر بازار در جهت خواست، تکنولوژی ادامه خواهد داد برای زنده ماندن، به کیفیت حرفه ای، خدمات صداقت، و به طور مداوم بهبود و توسعه، ما خواهد شد به تعداد زیادی از مصرف کنندگان اختصاص داده شده، و صمیمانه امیدواریم که دوستان و همکاری صادقانه و توسعه شایع است.

شرکت در ماه مه سال 2009 تاسیس شد، داخلی یک بار لوازم بهداشتی شرکت های شناخته شده، مرکز عملیاتی واقع در مرکز حمل و نقل ملی، مرکزی منطقه اقتصادی دشت هسته شهرستان. پس از چند سال از توسعه، در حال حاضر تبدیل شدن به صنعت گاز و سلامت چین در رقابت و توسعه بالقوه یکی از کار.

Woodpulp دستمال مرطوب این شرکت دارای یک نام تجاری شناخته شده از دستمال مرطوب خمیر چوب، توسعه محصول مجموعه ای، طراحی، تولید، فروش و خدمات به عنوان یکی از همه جانبه دستمال مرطوب اپراتورهای محصول، شرکت "برای ایجاد اساس کیفیت، خدمات برای ایجاد یک موقعیت برنده، نام تجاری تهاجمی "، تلاش های مداوم برای توسعه و ساخت متخصص کار نام تجاری به عنوان هدف، توسعه داده است هفت سری، ده ها تن از انواع محصولات، فن آوری توسعه محصول و قابلیت های کنترل کیفیت، همواره در سطح صنعت پیشرو بوده است .

Woodpulp دستمال مرطوب شبکه فروش این شرکت محصول به دو تکه تقسیم می شوند: بازار پایان و کانال بازار، بازار ترمینال و این کشور تعدادی از اپراتورهای زنجیره ای بزرگ و متوسط به ایجاد روابط بلند مدت همکاری، بازار کانال در حال حاضر در دشت منطقه مرکزی اقتصادی، آنهویی، هوبئی، شاندونگ، استان هنان، ابزاری استان، استان شانشی، و مناطق دیگر از فروش، کارت شعر معاصر آمریکا دستمال مرطوب و مرطوب محصولات از فهرست، توسط اکثر مصرف کنندگان زن در تمام سنین و عشق، به برنده شهرت بالا بازار و وفاداری به نام تجاری، سهم بازار سال به سال نوآوری بالا

شرکت پایبند به طور مداوم خود را بهبود، محصولات حمایت مردم گرا، علم و فن آوری به عنوان اولین، کیفیت و خدمات کارآمد می باشد. شرکت به تحقیق و توسعه محصولات با کیفیت بالا و به عنوان هدف، همچنان به ترویج نوآوری و توسعه، تخصص محصول، ترتیب و ساختار ترکیبی از تنوع به دیدار گروه های مصرف کننده مختلف، نیازهای مختلف مشتریان، و ترویج توسعه از صنعت و پیشرفت است.