صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب دستمال مرطوب می تواند سفارشی با توجه به الزامات خاص مشتریان محصولات ویژه
May 11, 2017

دستمال مرطوب این شرکت مجموعه ای از تحقیق و توسعه، تولید، فروش به عنوان یکی از شرکت های ماشین آلات کاغذ، در سال 2000 در تایوان، شرکت های شناخته شده تایوان تاسیس شد، زیرا چین راه اندازی کارخانه در فوجیان، دستمال مرطوب با تایوان در تجمع سال تجربه در زمینه تولید، سیستم و تحقیق و توسعه قابلیت های پیشرفته، محصولات توسط ستایش صنعت داخلی و خارجی، در بازارهای داخلی و بین المللی باید درجه بالایی میدان رو در اختیار، هان ما ماشین آلات شده است رهبر در ماشین آلات کاغذ داخلی بوده است.

دستمال مرطوب شرکت عمده تولید فروش مرطوب دستگاه حوله کاغذی پیشرفته بالا پایان به طور کامل خودکار تجهیزات خط تولید، دستمال مرطوب با توجه به الزامات خاص مشتریان برای محصولات خاص ساخته شده است. این شرکت دارای تعداد زیادی از پرسنل فنی و مدیریت برجسته. و مجهز به یک ژاپنی، واردات تایوان، با دقت بالا تجهیزات پردازش: مراکز عمودی CNC، ماشین تراش، پایداری بالا دستگاه hobbing وارداتی، فرز و ...، از ژاپن، تایوان نام تجاری معروف، دقت پردازش به استانداردهای بین المللی انتخاب شده است. تکنولوژی فوق العاده پردازش، مدیریت کیفیت دقیق، مرطوب حوله تولید برنامه ریزی کارآمد، ساخت محصولات ما در یک پایدار و قابل اعتماد، با دوام در همان زمان، به حداکثر رساندن مشتری به دیدار مهلت تحویل. شرکت به "بهبود مدیریت سازمانی، برای اطمینان از کیفیت اول، بهبود مستمر و نوآوری، بر اساس رضایت مشتری،" خط مشی کیفیت به عنوان ایدئولوژی هدایت، و به طور مداوم بهبود کیفیت محصول و رضایت مشتری است. در پایان سال 2006 این شرکت شروع به اجرا ISO9001: 2000 سیستم مدیریت کیفیت بین المللی و گواهی، دستمال مرطوب در همان زمان از طریق صدور گواهینامه ایمنی اتحادیه اروپا CE. بر اساس حال حاضر، به آینده نگاه کنید، ماشین آلات هان ما مایل به تضمین کیفیت، مفهوم مدیریت یکپارچگی، برای ایجاد حداکثر سود را برای مشتریان و مشتریان برای به اشتراک گذاشتن موفقیت ایجاد یک آینده روشن است.

دستمال مرطوب این شرکت با استفاده از خطوط امن و پیشرفته تولید اتوماتیک، با سیستم تست کیفیت محصول پیشرفته و پس از فروش سیستم خدمات، تحقیق کلاس اول و توسعه و تولید و تیم فروش، هر بسته حوله مرطوب باید از طریق تعدادی از تولید پیچیده بروید و گند زدائی به اطمینان حاصل شود که مصرف که استفاده مطمئن باشند، راحت است. مواد لازم برای پارچه های غیر بافته Spunlaced، حوله کوچک، پنبه، دستمال مرطوب احساس نرم، فرمول با کیفیت بالا RO آب خالص + پاکسازی مواد ضد عفونی کننده، غیر الکلی، مواد ضد عفونی کننده با استفاده از نسبت علمی، بهداشتی و حفاظت از محیط زیست، کیفیت هوا سال

عالی، آلودگی کیفیت آب، برای اطمینان از کیفیت از دستمال مرطوب، کیفیت محصول و قابل اعتماد.

دستمال مرطوب محصولات فعلی این شرکت عبارتند از: غیر بافته بافت مرطوب، دستمال حوله کوچک، حوله کاغذی بسته بندی، طیف گسترده ای از محصولات، به طور گسترده ای استفاده می شود، مناسب برای تمام نمرات از رستوران ها مواد غذایی و آشامیدنی، را دور توزیع، دستمال مرطوب تبلیغات تبلیغات، کسب و کار جلسات، حمل و نقل هوایی آهن بالا، عروسی جشن و غیره. از زمان استقرار شرکت، در مناطق اطراف بسیاری از گروه های مشتری، و همکاری های دراز مدت، با تمام شرکای ستایش انباشته شده است.

دستمال مرطوب این شرکت به بازار تقاضا محور، تکنولوژی پیشرو بقا، کیفیت حرفه ای، خدمات یکپارچگی ادامه خواهد داد، و به طور مداوم بهبود و توسعه، ما خوشحال برای توده های وسیع خواهد بود

خدمات مصرف کننده، و صمیمانه امیدواریم که دوستان و همکاری صمیمانه و توسعه مشترک.