صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب برای استفاده آسان، بیشتر توجه را انتخاب کنید
Sep 05, 2017

دستمال مرطوب برای استفاده آسان است، توجه بیشتری را انتخاب کنید
حوله مرطوب و استفاده بیشتر
1، نوزاد تازه متولد پوست ظریف، هر توالت، پاک کردن با یک دستمال مرطوب بچه، الاغ کوچک تمیز، راحت است.
2، با این که کودک برای از بین بردن بسیاری از ناراحتی ها، بیرون آوردن یک بسته از بافت مرطوب، آماده پاک کردن صورت کوچک، دست های کوچک کثیف و الا بوی بد دهان، بسیار راحت است.
حوله مرطوب برای خرید نقاط
توجه داشته باشید که بسته بندی باید بالاتر از نام کارخانه، محل، تلفن، عمر مفید، مواد فعال، تعداد بوته تولید، تاریخ تولید، شماره مجوز بهداشت، اجرای استانداردهای بهداشتی، دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی و غیره باشد.
· توجه داشته باشید که دستمال مرطوب با استفاده های مختلف، عمر مفید خود را دارند.
· "Ordinary Wipes" عمدتا برای تمیز کردن پوست استفاده می شود، عمر مفید 6 ماه و 3 سال است.
· "ضدعفونی کردن دستمال مرطوب" به دو نوع تقسیم می شود: یکی برای زخم های کوچک و پوست اطراف آن تمیز و ضد عفونی؛ یکی دیگر از اثرات ضد باکتریایی گسترده ای برای پاک کردن پوست، صاف کردن، ضد عفونی کردن، ضدعفونی کردن و نیازهای روزانه، لوازم بهداشتی است. پاک کردن استرلیزه کردن، دو ضدعفونی کردن دستمال مرطوب از 2 سال.
· "دستمال مرطوب برای مراقبت از کودک" اختصاص داده شده به تمیز کردن و مراقبت از چهره یا باسن کودک، عمر مفید عموما 1.5 تا 3 سال است.
مدت زمان نگهداری "آرایش ویژه برای زنان آرایش ویژه" 3 سال است. عمر مفید "مراقبت از دستمال مرطوب مرطوب" به طور کلی 1 سال است.
توجه به حساسیت
مرطوب مرطوب نرم، طعم ظریف، بافت سفید، پس از استفاده نمی شود پوسیدگی.
· توجه داشته باشید مهر و موم
بسته بندی دستمال سفره باید مهر و موم شده و آسیب نبیند؛ جعبه و دستمال قوطی باید بسته بندی شوند و آسیب نبینند. بسته بندی مهر و موم خوب است، به منظور حفظ اثربخشی ضد عفونی ضدعفونی کردن دستمال مرطوب. دستمال مرطوب را انتخاب کنید، بلافاصله باید مهر و موم را برای جلوگیری از درجه حرارت بالا و یا مستقیم نور خورشید رب، و در نتیجه Wipes خشک استفاده از نتایج تاثیر می گذارد.
توجه به تحریک
استفاده از دستمال مرطوب به طور مستقیم به چشم های ساسافراس، گوش میانی و غشای مخاطی، مانند استفاده از دستمال مرطوب بعد از سوزش پوست، خارش، تحریک و سایر علائم، باید فورا استفاده از آنها را قطع کند، جدی باید به بخش اورژانس بیمارستان منتقل شود.
در حال حاضر در بازار عرضه دستمال مرطوب دستمال مرطوب را می توان به دو دسته تقسیم کرد، یکی برای دستمال مرطوب (همچنین به عنوان دستمال مرطوب، دستمال کاغذی مرطوب و غیره) شناخته می شود، یکی دیگر برای دستمال مرطوب بهداشت (همچنین به عنوان بهداشتی نرم بهداشت بهداشت شناخته شده است دستمال مرطوب، بهداشتی دستمال مرطوب، و غیره)، عمدتا برای پاک کردن پوست.
طبق استانداردهای ملی، محصولات بهداشتی بهداشتی علاوه بر شاخص های میکروبی باید با استانداردهای بهداشتی تعیین شده توسط ارزش محدود، اما همچنین باید در E. coli و استافیلوکوک اورئوس دارای یک اثر ضد باکتری خاص است. بعضی از این محصولات همچنین نقش خاصی در قارچهای قندی مانند Candida albicans، علاوه بر غذا و نوشیدنی نیز دارند، برخی از محصولات را می توان برای تمیز کردن ولو در زنان نیز استفاده کرد.
توصیه می شود مصرف کنندگان در خرید بهداشتی دستمال مرطوب باید به نکات زیر توجه کنند:
اول، بسته بندی محصول باید دست نخورده باشد، محصول داخلی باید دارای رطوبت باشد، خشک نباشد.
دوم، آرم بسته بندی، هنجارهای واضح، مانند اجرای علائم بهداشتی، واحدهای تولیدی، آدرس، تلفن، دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی را در بر می گیرد.
سوم، لوگو نیز باید داشته باشد: بخش اداری بهداشت از شماره تایید یا رکورد محصول و شماره مجوز بهداشت محل تولید.
چهارم، شماره سری تولید، اعتبار و عمر مفید.
5 سایر اطلاعات مربوطه، مانند: مواد فعال، عملکرد میکروبیکیدال و نقش زمان، دامنه کاربرد.
علاوه بر این، استفاده از دستمال مرطوب بهداشتی همچنین باید توجه داشته باشید:
1، دستمال مرطوب بهداشتی یک بار خشک شدن از دست دادن اثر ضد باکتری، به طوری که اگر زمان استریلیزه محصولات بیش از حد طولانی نمی تواند اثر ضدعفونی مناسب بازی کند.
2، بهداشت و درمان صابون اثر استریلیزه محدود است، به طور عمده بازی در نظافت و بهداشت، می تواند به عنوان یک ضد عفونی کننده استفاده نمی شود، زمانی که آلوده به میکروارگانیسم های بیماری زا نیز باید از مواد ضد عفونی کننده استفاده کنید.