صفحه اصلی > اخبار > محتوای
زمستان استفاده از نوزاد Woodpulp عایق مراقبت های عصب صورت
Aug 02, 2017

زمستان استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp عایق های مراقبت از نوزاد
دستمال مرطوب Woodpulp سرد، آسان به علت سوزش به پوست نوزاد در بهترین قبل از استفاده از دستمال Woodpulp به حرارت مورد. مشروط فروش اختصاصی دستمال مرطوب Woodpulp بخاری، جعبه کل از دستمال مرطوب Woodpulp به استفاده از حرارت، کودک شما احساس راحتی بیشتری کنند.
نمی خواهم برای قرار دادن بیش از حد است پول می توانید خرید بسته کوچک از دستمال مرطوب Woodpulp و یا پیشبرد یکی یا دوستان تقريباً به طور طبیعی گرم هم دو قطعه از Woodpulp آموزش زبان، مهر و موم شده در کیسه های پلاستیکی تمیز در اب فرو بردن در آب گرم صبر کنید تا
زمستان بیرون، شما می توانید قرار بسته کوچک از دستمال مرطوب Woodpulp در جیب لباس شخصی پس هنگامی که Woodpulp دستمال مرطوب با دمای بدن، آن را هنوز داغ به نوزاد کوچک ص.
دستمال مرطوب بچه Woodpulp موارد معمول مورد استفاده برای نوزادان و کودکان، پدر و مادر همیشه هزاران انتخاب، امیدوار به فروش نوزاد امن تر است. با این حال، هنگ کنگ شورای مصرف کنندگان به تازگی اعلام که نقطه چک در هنگ کنگ فروش از 44 کودکان اختصاص داده شده دستمال مرطوب پاک چوب 33 مشخص شده با مواد نگهدارنده، 9 حاوی مواد نگهدارنده "متیل isothiazolinone" ام آی تی)، خارش شدید ممکن است در شیرخواران و کودکان خردسال پوست شود. در میان آنها، قمر "فهرست" برند دستمال مرطوب بچه Woodpulp.
مارک های مختلف متفاوت است
هنگ کنگ مصرف کننده شورای گفت که isothiazolinone متیل (MIT) در اروپا و آمریکا برای بسیاری از کودکان و بزرگسالان ایجاد واکنش های آلرژیک، موارد شدید می تواند را مبتلا به تورم، تاول، شکاف پوست و غیره.
قابل درک است که MIT به عنوان نگهدارنده بسیار موثر است که به طور گسترده ای در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. در 12 دسامبر سال 2013 انجمن محصولات مراقبت شخصی آرایشی و بهداشتی اروپایی توصیه صنعت در استفاده از مواد نگهدارنده توقف استفاده از مواد نگهدارنده MIT منتشر و پیشنهاد کرد که شرکت های آرایشی و بهداشتی باید توقف استفاده از مواد نگهدارنده MITs به عنوان به زودی به روز رسانی ها که ممکن است در انتظار مواد آرایشی بدون انتظار برای نوع محصول مقررات اتحادیه اروپا لوازم آرایشی مورد MIT استفاده برای نظارت بر.
به تازگی، خبرنگار بازدید تعدادی از سوپر مارکت ها، داروخانه ها و فروشگاه های کودکان در بر داشت که بازار فروش دستمال مرطوب بچه Woodpulp تا به دهها نام تجاری، تبلیغاتی تمرکز برای "بدون اشک فرمول"، "مواد غذایی درجه xylitol" "بدون الکل" "هیچ"، هیچ فلورسنت عامل، "استریلیزاسیون و ضد عفونی" و غيره.
خبرنگاران در بر داشت که توابع مختلف از دستمال مرطوب Woodpulp همین ترکیب نیست، حتی در بین محصولات مختلف بسیار متفاوت است. برخی از دستمال مرطوب Woodpulp فقط لیست مواد تشکیل دهنده اصلی، مانند نام تجاری کودک خاص دست مرطوب towel به عنوان «زايليتول، نوآورانه مش بافت گاز"، نام تجاری یکی دیگر از کودکان بود دستمال مرطوب Woodpulp"آب 100 درصد بدون پارچه نخ ریسی"; و پس از مشخص شده توسط برند نوزاد دست دستمال مرطوب Woodpulp در آن مواد کالا مانند مادران پی می Woodpulp برخی از دستمال مرطوب مواد پیچیده است"آب مبرد مکمل های غذایی بنزوات سدیم سیترات 羫Sodium، استر hydroxyphenethyl hydroxyphenyl اکریلات منسوجات بی بافت ".
با این حال، خبرنگار در بازار ببینید آیا اغتشاش بچه Woodpulp دستمال مرطوب برای فروش، دستمال مرطوب بچه Woodpulp در ترکیب جدول لیست "متیل isothiazolinone" رو پیدا نمی کردم.
آسیب زخم برای جلوگیری از استفاده
بر اساس گزارش، حوله مرطوب مواد عمدتا پروپیلن گلیکول کلرید ستیل الکل و برخی از مواد نگهدارنده اضافه شد، نه تنها را تحریک پوست و به راحتی به درماتیت تماسی و حساسیت پوستی دیگر منجر شود.
Wangjing مدیر گروه پوست بیمارستان لی Guangrui گفت که کودکان را پوست های ظریف، بنابراین استفاده از ضد عفونی خواستار دستمال مرطوب Woodpulp اما در واقع فروش Woodpulp در بازار دستمال مرطوب تر حاوی مواد نگهدارنده، چون ضد عفونی مواد داخل نگه دارنده باید حفظ شود و نگهدارنده برای کودک ممکن است تهدید. پوست کودک ظریف و شکننده و بلند مدت، بیش از حد استفاده از مواد شیمیایی حاوی محصولات دستمال مرطوب Woodpulp بیشتر می تواند حساسیت پوست شود. او پیشنهاد چه بچه کوچک کوچک الاغ، یا دست و صورت، آن است که بهتر است برای استفاده از آب و گاز به تمیز و پاک، امنیت بسیار بیشتر است.
او خاطر نشان کرد استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp باید سعی کنید برای جلوگیری از تماس با پلک گوش و دیگر نقاط حساس. علاوه بر این، مالیدن دستمال مرطوب Woodpulp به طور مستقیم استفاده چشم و پوست آسیب انجام دهد. استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp مانند قرمزی پوست، خارش و سایر علائم آلرژیک باید بلافاصله متوقف کردن با استفاده از، موارد شدید بی درنگ به بیمارستان برای درمان باید.
دستمال مرطوب دستمال مرطوب Woodpulp شستن دست را جایگزین می تواند
بسیاری از والدین با فرزندان به بیرون غذا خوردن و یا هنگامی که آن را "ضد عفونی کننده دست." بازی، اغلب با دستمال مرطوب Woodpulp که همه می دانند این عمل ضد عفونی می تواند، و بسیاری از Woodpulp دستمال مرطوب وجود خطرات بهداشتی هستند.
اگر نوزادان و کودکان خردسال طولانی مدت استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp حوله، یادآوری، ممکن است مواد سمی. کودکان اغلب عادت غذا خوردن را بخورند، آن آسان به Woodpulp دستمال مرطوب بالا است که مواد شیمیایی به معده، دراز، ممکن است بر سلامت.
جریان آب شستشو دست برای اطمینان از سلامت، اگر شستشوی دست راحت واقعا نیاز به استفاده از Woodpulp های عصب صورت, انتخاب بهترین مواد تشکیل دهنده محصولات دستمال مرطوب Woodpulp ساده است. Guangrui لی یادآوری، استریل Woodpulp دستمال مرطوب به طور کلی غیر معطر و معطر، به منظور به حداقل رساندن تحریک پوست بهترین انتخاب بدون عطر و به خصوص پوست های حساس.