صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا مرطوب Rayon را پوسته ضخیم تر می کند؟
Oct 13, 2017


دستمال مرطوب صورت، تمیز کامل نیست، آسان است که باعث انسداد منافذ، تمیز چهره بهترین جریان آب شستشو سرد است، اگر شرایط واقعی تنها می تواند برای تمیز کردن صورت با Rayon Wipes استفاده می شود، نمی ترسد به هدر دادن چند مورد دیگر، به یاد داشته باشید از استفاده مجدد از فورا استفاده کنید.
دلایل منافذ بزرگ:
1، عادات زندگی، عادات غذا خوردن، مانند دیر شدن، سیگار کشیدن و غیره.
2، به علت تمیز کردن نامناسب ناشی از انسداد مویرگی، منجر به منافذ زیادی می شود. حوضچه های اپیدرمی پوست به تولید سلول ها ادامه می دهند و به سلول های بالا منتقل می شوند تا زمانی که سلول های پیری به طور طبیعی سقوط کنند. اما منافذ مسدود شده است، متابولیسم پوست صاف نیست، می تواند به عنوان برنامه ریزی شده سقوط، در نتیجه افزایش منافذ.
3، به علت پیری پوست ناشی از آرام شدن پوست پیری، منجر به منافذ زیادی می شود. با افزایش سن، آرایش خون نامناسب: اسمیر با مواد آرایشی تحریک کننده و استفاده طولانی مدت از کرم قوی ضد باکتریایی، ضد التهابی آب، منافذ جدی تر را ایجاد می کند، دفع عارضه از جمله عدم وجود مراقبت مناسب، تبدیل خواهد شد بیشتر و جدی تر، منافذ ضخیم تر است.
4، استفاده بیش از حد از ماسک: بسیاری از منافذ عمیق ماسک اولیه، به منظور عمیق در حفره های نفت و کثیف، استفاده بیش از حد از ماسک پاکسازی عمیق، منافذ ضخیم می شود.
Wipes Rayon فقط می تواند به عنوان اورژانس مورد استفاده قرار گیرد، MM یا عادت ها را توسعه نمی دهد، و سپس Rayon Wipes کیفیت سطح بسیار متفاوت است، Bad Rayon Wipes اغلب پوست اصطکاک تقریبا آسیب است. می توان گفت که رهبر زیبا از این کتاب می تواند به ابزارهای کمکی پاک کننده کمک کند تا از دست ما به ظریف!
بسیاری از مردم می گویند که چگونه از آموزش Rayon Wipes استفاده کنند؟ این چیزی است که ما هر روز انجام می دهیم، لازم نیست یاد بگیریم؟ اوه، در حقیقت، چون ما هر روز انجام می دهیم، جزئیات و پیوندهای آن را نادیده می گیریم
در حقیقت، شستن صورت شما نیز شناخته شده است آه، به شما یادآوری شستشو صورت خود را نامناسب برای آسیب رساندن به سلامت ما آه، به ویژه دوست دختران آکنه طولانی باید توجه به دوستان. هیچ یک از لباس های شسته شده مفید شستشو عادت وجود دارد، و هیچ کس احساس شستشو صورت خود را با یک دستشویی، که شستشو کثیف، و حتی احساس می کنید ظروف چهره تبدیل ضخیم، با ذرات کوچک در چهره پوشیده شده است؟
ما می دانیم که آب در دستشویی ثابت است، باعث تاثیر شستن نمی شود، دستان و چهره آنها کثیف می شود، با دستشویی، مهم نیست که چطور شستشو می کنید، چیزهای کثیف در دستشویی باقی می مانند. بنابراین البته بیشتر شستن احساس کثیف بیشتر خواهد بود. زمان شستن چهره شما نباید از صابون استفاده شود آه، صابون نه تنها پوست را تحریک می کند، بلکه پوست خود را نیز محافظت می کند، بنابراین پوست خود را با صابون شستن نکنید. آه.
و سپس آب گرم است، آب گرم بیشتر شستشو می شود و بسیاری از مردم با آب داغ احساس راحتی می کنند، اما آب گرم به طور کامل به پوست محافظ پوست آسیب می رساند و Rayon Wipes به مدت طولانی مقدار زیادی از باکتری ها را جمع می کند بدن خیلی بد است
مردم بیشتر و بیشتر عادت دارند تا قبل از صرف غذا و یا از مکان های عمومی Rayon Wipes عادت کنند تا شستن دست ها را جایگزین شستن دست ها کنند، که این هم آسان و بهداشتی است و حتی اشتباه فکر می کنم که می توان آنرا ضدعفونی کرد. با این حال، من می خواهم به مصرف کنندگان یادآوری کنم که Rayon Wipes حاوی انواع مختلف مواد افزودنی است، آلودگی بیش از حد می تواند باعث آلرژی پوست، بهترین راه برای ضد عفونی شدن و یا شستن دست ها با صابون و شستشو با آب شود.
بسیاری از مصرف کنندگان بر این باورند که "عنوان" Rayon Wipes "به این معنی است که باید کاغذی باشد. با این حال، تولید Rayon Wipes اصلی مواد خام غیر بافته شده است، جزء اصلی پلی پروپیلن درجه پلی پروپیلن است. بنابراین، استفاده گسترده از Wipes Rayon نه تنها منابع ارزشمند روغن را از بین می برد بلکه پس از تجزیه نیز آسان می شود، به راحتی باعث ایجاد آلودگی سفید می شود.
محتویات مایع ظرفشویی منطقه به طور کلی حدود 80٪ است، جزء اصلی آب و مواد افزودنی است. برای جلوگیری از واکنش آب با مایع، آب مورد استفاده در Wipes Rayon باید به طور خاص از آب تصفیه شده مانند آب تصفیه شده، آب خالص و غیره استفاده شود.