صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا سلولز دستمال مرطوب آیا پوسته ضخیم تر؟
Sep 25, 2017

آیا سلولز دستمال مرطوب منافذ ضخیم تر می شود؟
دستمال مرطوب سلول چهره، تمیز کامل نیست، آن را آسان است باعث انسداد منافذ، تمیز چهره بهترین جریان آب سرد است، اگر شرایط واقعی تنها می تواند استفاده از سلولز دستمال مرطوب تمیز چهره، و نه ترس از اتلاف بیش از چند، به یاد داشته باشید برای استفاده از بلافاصله پرداخت.
دلایل منافذ بزرگ:
1، عادات زندگی، عادات غذا خوردن، مانند دیر شدن، سیگار کشیدن و غیره.
2، به علت تمیز کردن نامناسب ناشی از انسداد مویرگی، منجر به منافذ زیادی می شود. حوضچه های اپیدرمی پوست به تولید سلول ها ادامه می دهند و به سلول های بالا منتقل می شوند تا زمانی که سلول های پیری به طور طبیعی سقوط کنند. اما منافذ مسدود شده است، متابولیسم پوست صاف نیست، دستمال مرطوب سلولز نمی تواند به عنوان برنامه ریزی شده سقوط، در نتیجه منافذ افزایش یافته است.
3، به علت پیری پوست ناشی از آرام شدن پوست پیری، منجر به منافذ زیادی می شود. با افزایش سن، آرایش خون نامناسب: اسمیر با مواد آرایشی تحریک کننده و استفاده طولانی مدت از کرم قوی ضد باکتریایی، ضد التهابی آب، منافذ جدی تر را ایجاد می کند، دفع عارضه از جمله عدم وجود مراقبت مناسب، تبدیل خواهد شد بیشتر و جدی تر، منافذ ضخیم تر است.
4، استفاده بیش از حد از ماسک: بسیاری از منافذ عمیق ماسک اولیه، به منظور عمیق در حفره های نفت و کثیف، استفاده بیش از حد از ماسک پاکسازی عمیق، منافذ ضخیم می شود.
دستمال مرطوب سلولز فقط می تواند به عنوان یک اورژانس مورد استفاده قرار گیرد، MM یا عادت ها را توسعه نمی دهد، علاوه بر این، کیفیت سلولز دستمال مرطوب بسیار متفاوت است، بد پاک کردن سلولز دستمال مرطوب اغلب پوست در معرض آسیب است. می توان گفت که رهبر زیبا از این کتاب می تواند به ابزارهای کمکی پاک کننده کمک کند تا از دست ما به ظریف!
بسیاری از مردم می گویند که استفاده از سلولز دستمال مرطوب هنوز از آن استفاده می کند؟ این چیزی است که ما هر روز انجام می دهیم، لازم نیست یاد بگیریم؟ اوه، در حقیقت، چون ما هر روز انجام می دهیم، جزئیات و پیوندهای آن را نادیده می گیریم
در حقیقت، شستن صورت شما نیز شناخته شده است آه، به شما یادآوری شستشو صورت خود را نامناسب برای آسیب رساندن به سلامت ما آه، به ویژه دوست دختران آکنه طولانی باید توجه به دوستان. هیچ یک از لباس های شسته شده مفید شستشو عادت وجود دارد، و هیچ کس احساس شستشو صورت خود را با یک دستشویی، که شستشو کثیف، دستمال مرطوب سلولز و حتی احساس می کنید ظروف چهره تبدیل ضخیم، با ذرات کوچک در چهره پوشیده شده است؟
ما می دانیم که آب در دستشویی ثابت است، سلولز دستمال مرطوب تاثیر شستن را نمی دهد، دست و صورت آنها کثیف می شود، با دستشویی، مهم نیست که چطور شستشو می کنید، چیزهای کثیف در دستشویی می ماند. استفاده کنید، بنابراین البته بیشتر شستشو احساس کثیف خواهد بود. زمان شستن چهره شما نباید از صابون استفاده شود اوه، صابون نه تنها پوست، سلولز دستمال را تحریک می کند، بلکه پوست خود را از پوست محافظت می کند، بنابراین پوست خود را با صابون شستن نکنید. آه.
پس از آن آب گرم، آب گرم بیشتر شنیده می شود و بسیاری از مردم با آب داغ احساس راحتی می کنند، اما آب گرم به طور کامل به پوست محافظ پوست شما آسیب می رساند و سلولز دستمال مرطوب، مقدار زیادی باکتری را برای مدت طولانی تجمع می دهد بدن خیلی بد است
دستمال مرطوب سلولز حاوی مقدار زیادی از مایع، بسیار آسان است برای پرورش باکتری است، که نسبتا سخت برای فرایند تولید آن است، در تولید کنندگان منظم، کارگران هر روز در هوا در فروشگاه برای ضد عفونی ازن برای اطمینان از سلولز دستمال مرطوب در تولید هوا در آلودگی باکتریایی، بهترین انتخاب برای خرید هنگامی که اطلاعات محصول کامل است، شهرت خوبی از محصولات تولید کنندگان منظم است.
دوم، سعی کنید از هر قطعه بسته کوچک مستقل از سلولز دستمال مرطوب، مانند استفاده از انتخاب سلولز دستمال مرطوب استفاده کنید، هر کدام پس از استفاده باید مهر و موم شود، در اسرع وقت برای جلوگیری از فرار از مواد تشکیل دهنده فعال.
مواد اولیه سلولز دستمال مرطوب هستند کسانی هستند که عطر نیستند و بوی معمول چای، اسطوخدوس با اضافه کردن عطر و بوی نامطبوع تولید می شود و انتخاب یک دستمال مرطوب کننده سلولز غیر معطر به این معنی است که شما می توانید از مواد افزودنی کمتر استفاده کنید، واژه ها، مهمتر.