صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تفاوت بین مرطوب دستمال توالت و دستمال مرطوب مرطوب چیست؟
Aug 27, 2018


اول از همه، با کیفیت بالامرطوب دستمال توالتعمدتا از خمیر چوب خام تشکیل شده است، می تواند در توالت و فاضلاب؛ تجزیه حوله مرطوب در توالت تجزیه می تواند;


ثانیا، با کیفیت بالا مرطوب دستمال توالت با مخاط واژن آزمایش، PH ضعیف است اسیدی، مناسب برای خصوصی و انواع حساس افراد قابل; حوله مرطوب برای خصوصی ویژه ساخته شده; در نهایت، کیفیت مرطوب دستمال توالت عقیم سازی 99.9% ظرفیت، و نه از عقیم سازی شیمیایی قارچ کش، اما حک فیزیکی، خفیف و غیر محرک است.


مرطوب دستمال توالتنوع جدید مرطوب دستمال توالت که تمام می شود می باشد. در مقایسه با معمولی خشک کن مرطوب دستمال توالت محصول انقلابی جدید در صنعت کاغذ توالت به دلیل عملکرد عالی تمیز و ویژگی راحتی تبدیل شدن است.


در واقعمرطوب دستمال توالتنه خلق چین اول است. در کشورهای توسعه یافته در اروپا و امریکا، کاغذ توالت مرطوب طولانی ملزومات خانگی بوده است. به عنوان مثال، در سوئیس، نفوذپذیری مرطوب دستمال توالت در حال حاضر 50%, است که استفاده از یکی دو نفرمرطوب دستمال توالت; در آلمان، نفوذ پذیری مرطوب دستمال توالت نزدیک به 40% است. تولد مرطوب دستمال توالت در چین، واقعا کمک به مردم چین در بهبود کیفیت زندگی، دستیابی به کیفیت زندگی ملزومات خانگی ضروری است.


Hangzhou زیر پارچه کالا شرکت گیم

ما تولید کننده حرفه ای از تمیز کردن دستمال مرطوب از چین است.

آدرس: No.66 Xiaofangzi Lingxi روستای Banqiao شهر

شهر: Linan Hangzhou

دولت: ژجیانگ

کد پستی: 311301

کشور: چین

مدیر: شین ژو

پست الکترونیکی:info@ucloths.com

Skype:shanecleaner

تلفن: 0086-0571-63780708

فکس: 0086-0571-63780728