صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از دستمال مرطوب چیست؟
Jun 05, 2017

دستمال مرطوب با بهبود استانداردهای زندگی مردم، نیازهای روزانه نیز تغییر می کنند، دست های اصلی کثیف، دهان کثیف کودک، با آب و یا دستمال شسته شده برای انجام کار شفاف برای کودک، و در حال حاضر تکنولوژی بیشتر و بیشتر پیشرفته آه، دستمال مرطوب وجود دارد، عملکرد دستمال مرطوب کوچک هنوز هم بسیار قوی است، بنابراین امروز برای به اشتراک گذاشتن: استفاده از دستمال مرطوب چیست؟ امیدوارم به همه کمک کنه آه

یکی: دستمال مرطوب بچه برای استفاده کودک

به کودک پاک کردن و یا برای بیماران بستر

نوزاد از هنگام تولد، به خصوص در صورت اسهال در چنین وضعیتی، پوست مراقبت از پوست پرانال بسیار مهم است و گاهی اوقات استفاده از آب گرم برای چندین بار برای شستن الاغ کوچک نیز بسیار غم انگیز است، به خصوص مواجه می شود زمستان سرد آب و هوا وضعیت، این بار در مورد نیاز به استفاده از دستمال مرطوب بچه های معمولی، مناسب است، مالش بر روی آن، شما همچنین می توانید نقش مرطوب آه. بیماران بستری درازمدت، مانند بیماران مبتلا به همی پلژی، اما همچنین می توانند مورد استفاده قرار گیرد تا دستمال مرطوب پوست از بخشی از پوست تمیزی، ساده و راحت است.

دست های خود را تمیز و تمیز نگه دارید

در خارج، دست به ناچار با بعضی از باکتری ها تماس پیدا می کند، به خصوص در لحظه ای که محل شستن دست ها را پیدا نکرده است، این بار، دستمال مرطوب بینی و دهان می تواند مفید باشد، مالش می تواند پوست را پاک کند بهداشت و درمان، به خصوص در زمستان، دستمال مرطوب نیز می تواند نقش پوست مرطوب را بازی کند، بازی برای حفظ پوست مرطوب است.

لب های کودک در اطراف پوست تمیز

پس از تولد کودک، به خصوص در دندان هنگامی که دهان خواهد بود drooling، لب ها، اگر اغلب مرطوب، پس از آن برخی از بثورات، و یا کودک نگه داشتن بینی، اگر استفاده منظم از کاغذ، و سپس پاک کردن بینی نوزاد در زیر بخشی از قرمزی پوست باعث درد کودک می شود، کودک از تمیز کردن بینی امتناع می کند، این بار شما همچنین می توانید از دستمال مرطوب بینی و دهان استفاده کنید تا از پوست کودک پاک شود.

دو: استفاده از دستگاه حذف آرایش زنانه

دستمال مرطوب به علت چهره عصر، بسیاری از صورتهای زنانه لایه ای از آرایش خواهد بود و گاهی اوقات لباس های خود را صرف وقت می کنند و وضعیت دشوار است که چهره های شان را بشکنند. شما می توانید از دستمال مخصوص برداشتن دستمال مخصوص خانم ها استفاده کنید. مالش می تواند صورت پانسمان، تخلیه شبکه، بلکه رنگ اصلی پوست شما باشد.

سه: برنامه های ضد عفونی

با توجه به عملکرد دستمال مرطوب، برخی از دستمال مرطوب دستمال نیز عملکرد ضد عفونی را دارند. با دستمال مخصوص این عملکردها، سطح اسباب بازی کودک، پوست دست را برش داده یا سطح وسایل الکترونیکی خانگی را پاک کنید، می توانید سطح جسم یا سطح پوست را بکشید، یا خیلی راحت آه

تمیز کردن زن

زنان هر ماه یک دوره فیزیولوژیکی دارند، در دوره فیزیولوژیکی، به خصوص تعداد زیادی از زنان، گاهی اوقات خون تمیز نیست، پرینوم برای تمیز کردن، آسان برای پرورش باکتری نیست، این بار شما می توانید از دستمال مرطوب استفاده کنید، برای نگه داشتن پوست محلی تمیز و بهداشتی، آن نیز بسیار مناسب برای استفاده است

چهار: استفاده از بوی را حذف کنید

در ورزش و یا در دمای تابستان، پوست به نظر می رسد مقدار زیادی از عرق، عرق زمانی که برخی از طعم و مزه وجود دارد، این بار، شما می توانید بو را به بوی دستمال مرطوب استفاده کنید، هر دو می تواند تمیز کردن پوست نیز می تواند موثر کاهش ترشح عرق، همچنین می تواند باکتری را از بین ببرد.

پنج: اثر مراقبت از پوست

با توجه به کیفیت و عملکرد حوله های کاغذی مختلف، دستمال مرطوب یکبار مصرف با ویتامین E، اسید، گلیسیرین و سایر مواد مراقبت از پوست در داخل نیز به یکدست پیوسته است.

شش: کفش مورد استفاده

دستمال مرطوب را بیرون بیاورید، کفش ها به ناچار با برخی گرد و غبار آلوده می شوند، به طوری که تصویر آنها به شدت کاهش می یابد، استفاده از کاغذ خشک برای پاک کردن، و سپس تمیز نیست، و یا وجود خواهد داشت برخی از گرد و غبار به سمت بالا، این بار شما می توانید استفاده کنید دستمال مرطوب معمولی برای پاک کردن گرد و غبار در بالا، بلکه یک سطح تمیز بالا، و زمان تمیز کردن گرد و غبار بهترین است برای تمیز کردن مرطوب، بنابراین هیچ شانسی برای گرد و غبار پرواز وجود دارد