صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب چسبناک توسعه
Jun 08, 2017

دستمال مرطوب چسبناک توسعه
دستمال مرطوب چسبناک به پلی منسوج پارچه (پارچه بدون بافت) و پارچه و کاغذ یا دیگر مواد اولیه به عنوان حامل آب تصفیه شده برای تولید آب، افزودن مواد نگهدارنده مناسب، ضد عفونی کننده، جوهر، درمان مایع و دیگر لوازم جانبی بدن و یا سطح شی با تمیز, مراقبت از پوست، اثر ضد باکتریایی یکبار مصرف توالت کاغذ.

دستمال مرطوب چسبناک به پلی منسوج پارچه (پارچه بدون بافت) و پارچه و کاغذ یا دیگر مواد اولیه به عنوان حامل آب تصفیه شده برای تولید آب، افزودن مواد نگهدارنده مناسب، ضد عفونی کننده، جوهر، درمان مایع و دیگر لوازم جانبی بدن و یا سطح شی با تمیز, مراقبت از پوست، اثر ضد باکتریایی یکبار مصرف توالت کاغذ.

می توان با توجه به کاربرد شی تقسیم می شود به بدن با دستمال مرطوب چسبناک و چسبناک دستمال مرطوب با بدن، سابق عمدتا برای تمیز کردن مراقبت از جمله تمیز کردن کلی مراقبت از نوزاد مراقبت های ویژه زن آرایش روب بهداشت شخصی استفاده می شود مراقبت های ویژه، مراقبت ویژه بیمار و دستمال مرطوب چسبناک مراقبت شخصی دیگر. دومی عمدتا برای تمیز کردن, پاک کردن و ضد باکتری برای تمیز کردن از محصولات الکترونیکی از جمله استفاده می شود تمیز کردن ظروف آشپزخانه و توالت تمیز کردن محصولات خانگی تمیز کردن چرم, چرم, تمیز کردن تمیز کردن توالت و تمیز کردن از دستمال مرطوب چسبناک.

با توجه به ویژگی کاربردی بخش عادی دستمال مرطوب چسبناک دستمال مرطوب بهداشتی چسبناک می توان به تقسیم. در میان آنها، دستمال مرطوب چسبناک عادی تنها اثر تمیز کردن تمیز است; دستمال مرطوب بهداشتی چسب با عقیم سازی، نرخ کشتن باکتری ها به طور کلی بیش از 90% است.

از آنجا که 1970s, چسبناک به عنوان غذایی تمیز کردن ابزار شروع به افزایش می میراند. به قرن 20 سال 90 همراه با عادات بهداشتی مصرف کننده و بهبود کیفیت زندگی، چسبناک به تدریج از ضروریات غیر ضروری به ضروریات زندگی خود استفاده دستمال مرطوب و نرم افزار مناطق تا حد زیادی گسترش یافته. با افزایش در درآمد آگاهی سلامت مصرف کننده کيفيت زندگی و عادات بهداشتی به توسعه الزامات محصولات بهداشتی یکبار مصرف در حال گرفتن بالاتر و بالاتر، ویسکوز دستمال مرطوب نیازهای روزانه مردم به تدریج تبدیل به. دستمال مرطوب از دیدگاه جهانی چسبناک به بازار مصرف در شمال امریکا اروپا و دیگر کشورهای توسعه یافته برای شروع، و سپس به تدریج به آسیا و اقیانوسیه و دیگر کشورهای در حال توسعه به منظور توسعه، در حال حاضر بالغ اروپایی و آمریکایی تشکیل شده است بازارهای آسیا و اقیانوسیه بازار آماده رفتن الگوی توسعه.

دستمال مرطوب چسبناک است قبل و پس از سال 2000 وارد چین "عجیب و غریب"، اگر چه در بازار داخلی چسبناک و مرطوب حوله ضریب نفوذ نسبتا کم است، اما چسبناک داخلی مرطوب دستمال مرطوب صنعت توسعه سریع گرایش نشان داد. با توجه به آمار چین كاغذ سازي توسكاي انجمن کمیته صنعت کاغذ چین تولید کنندگان بیش از 1،000 دستمال مرطوب چسبناک عمدتا در ژجیانگ و گوانگدونگ و جیانگ سو و شانگهای، فوجیان، شاندونگ، لیائونینگ، پکن، هوبئی، آنهویی واقع شده است و جاهای دیگر.

با توجه به کاغذ چین انجمن صنعت کاغذ صنعت آمار حرفه ای، از سال 2011 تا 2015، چین چسبناک از 25.05 میلیارد به 48.49 میلیارد دلار، نرخ رشد مرکب سالانه 17.31 ٪ افزایش تولید دستمال مرطوب; فروش کارخانه دستمال مرطوب چسبناک چین از 24.6 میلیارد به 47.52 میلیارد دلار، نرخ رشد مرکب سالیانه 17.89% رسیده، که چین فروش دستمال مرطوب چسبناک از 10.92 میلیارد به 14.26 میلیارد دلار، نرخ رشد مرکب سالانه 6.90% صادرات. دیده می شود، با تقاضای بازار دستمال مرطوب چسبناک چین همچنان به رشد چین صادرات چسبناک های دستمال مرطوب مرطوب کند شدن روند نرخ رشد فروش پایین فروش بازار داخلی چین دستمال مرطوب چسبناک بازار نسبت به فروش کارخانه نیز روند رو به بالا نشان داد سال به سال .