صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از دستمال مرطوب پلی استر برای توجه به اهداف
Jul 11, 2017

استفاده از دستمال مرطوب پلی استر برای توجه به مسائل

تولید کننده های دستمال مرطوب پلی استر استفاده از دستمال مرطوب پلی استر را معرفی می کنند: 1. دستمال مرطوب پلی استر با عطر و طعم نرم و ظریف و بافت سفید است و پس از استفاده از موها نخواهد بود. محصولات داخلی باید دارای رطوبت باشند و خشک نباشند. دستمال مرطوب پلی استر معمولا دارای بوی عجیب و غریب است، در استفاده از پدیده آشکار موی سر، برخی از آنها حتی نقطه قهوه ای دارند، پوست تحریک شده است، احساس خارش، درد. 2. نام محصول، نام سازنده، آدرس و شماره گواهی مجوز بهداشتی وجود دارد. برچسب زدن محصول (از جمله دستورالعمل) و محتوای تبلیغاتی باید معتبر باشد و نباید اثرات درمان بیماری را به تصویر بکشد. 3. توجه به تاریخ تولید و تاریخ انقضا محصول یا تاریخ تولید و محدودیت ها باید پرداخت شود. خرید، استفاده از دستمال مرطوب پلی استر که بیش از تاریخ انقضا یا تاریخ انقضاء نیست. 4. مراقب باشید که بسته بندی بیرونی محصول در شرایط خوب باشد و از محصولات آسیب دیده خرید نکنید و از محصول دو بار جلوگیری نکنید.

کاردستی های پلی استر کارخانه های دستمال مرطوب پلی استر موجود، تمیز کردن مراقبت از پوست دستمال مرطوب پلی استر، دستمال مرطوب دستمال مرطوب پلی استر، دستمال مرطوب پارچه های پلی استر کاربردی، و غیره. حوله های پلی استر، محصولات به بیش از 10 استان، مناطق مستقل و شهرداری ها مستقر در مرکز دولت، و صادر به روسیه و دیگر کشورها، استحکام کارخانه پارچه حوله پلی استر است.

پارچه های ساخته شده از پارچه های پلی استر ساخته شده است: 1، آب، آب خالص، آب خالص، RO خالص آب: محتوای مایع کاغذ کاغذ مرطوب به طور کلی حدود 80 درصد، در رطوبت کاغذ حوله احساس خشک تر، محتوای نیز احساس مرطوب، از سوی دیگر، مناسب برای استفاده نیست. آب را باید در حوله مرطوب پس از درمان ویژه ای از آب استفاده شود تا آب از آب خارج شود و مواد مایع به منظور جلوگیری از واکنش آب با مایع، می تواند بر روی اجزای بسته بندی "آب تصفیه شده"، "آب"، "RO" آب خالص". 2. مرطوب کننده: پروپیلن گلیکول: پروپاندیول یک حلال و همچنین یک مرطوب کننده است. این می تواند مواد مؤثر در مایع را در آب حل کند، آن را بی ثبات و ضد باکتری و ضد خوردگی، به طوری که آن را در تقریبا تمام بافت های مرطوب استفاده می شود. 3، مواد نگهدارنده، phenoxyethanol، methyl p-hydroxybenzoate، neper king: دستمال مرطوب حاوی مقدار زیادی از رطوبت و مواد مختلف، به منظور حفظ فعالیت فیزیکی مؤثر، باید حاوی مواد نگهدارنده، اما محتوای بسیار پایین است، معمولا نمی کند تأثیر منفی داشته باشد. ضد میکروبی: لاکتات، برگ اوکالیپتوس: انواع بسیاری از آنتی بیوتیک ها، هر دو مواد شیمیایی و طبیعی ضد میکروبی وجود دارد. همانطور که از نام آن پیداست، باکتری ها را از بین می برید و بازتولید باکتری ها را مهار می کنید. 5، سورفکتانتهای غیر یونی، روغن کرچک هیدروژنه پلی اتیلن، پلی اتیلن برای اکثر پودرهای شستشوی مواد شوینده و حاوی عامل فعال سطحی غیر فعال، عملکرد خاص برای حذف خاک و گریس، برای رسیدن به اثر تمیز استفاده می شود.

کاردستی های پلی استر کارخانه های دستمال مرطوب پلی استر موجود، تمیز کردن مراقبت از پوست دستمال مرطوب پلی استر، دستمال مرطوب دستمال مرطوب پلی استر، دستمال مرطوب پارچه های پلی استر کاربردی، و غیره. از حوله های پلی استر، محصولات به بیش از 10 استان، مناطق مستقل و شهرداری ها مستقر در مرکز دولت و صادر شده به روسیه و کشورهای دیگر، محصولات در بازار توسط مصرف کنندگان به رسمیت شناخته شده است.