صفحه اصلی > اخبار > محتوای
با استفاده از دستمال مرطوب بچه سلولز در زمستان گرم نگه دارید
Aug 23, 2017

دستمال مرطوب بچه سلولز در زمستان برای گرم نگه داشتن استفاده کنید
دستمال مرطوب سلولز سرد، آسان به علت سوزش به پوست نوزاد را قبل از استفاده، بهتر است برای گرم کردن دستمال مرطوب سلولز است. مشروط فروش اختصاصی دستمال مرطوب سلولز بخاری، جعبه کل از دستمال مرطوب سلولز به استفاده از حرارت، کودک شما احساس راحتی بیشتری کنند.
نمی خواهم به حد پول می توانید خرید بسته کوچک از دستمال مرطوب سلولز و یا پیشبرد یکی یا تا زمانی که به طور طبیعی گرم دوستان تقريباً هم دو قطعه دستمال مرطوب سلولز، صبر کنید در یک کیسه پلاستیکی تمیز حباب در آب گرم قرار دهید.
زمستان را شما می توانید قرار دهید بسته کوچک از دستمال مرطوب سلولز در جیب لباس شخصی، بنابراین آن را نمی خواهد شد به سرد سلولز با درجه حرارت بدن دستمال مرطوب, کودک کوچک صص Shentai هتل شرکت تامین: گوانگجو دستمال مرطوب سلولز تولید کنندگان به ارائه.
دستمال مرطوب بچه سلولز موارد معمول مورد استفاده برای نوزادان و کودکان، پدر و مادر همیشه هزاران انتخاب، امیدوار به فروش نوزاد امن تر است. با این حال، هنگ کنگ شورای مصرف کنندگان به تازگی اعلام نقطه چک در هنگ کنگ فروش از 44 کودکان تمیز کردن دستمال مرطوب, 33 مشخص شده با مواد نگهدارنده 9 حاوی مواد نگهدارنده "متیل isothiazolinone" اختصاص یافت (دانشگاه MIT) خارش شدید ممکن است در شیرخواران و کودکان خردسال پوست شود. در میان آنها، اغتشاش برند دستمال مرطوب بچه سلولز "فهرست".
مارک های مختلف متفاوت است
هنگ کنگ مصرف کننده شورای گفت که isothiazolinone متیل (MIT) در اروپا و آمریکا برای بسیاری از کودکان و بزرگسالان ایجاد واکنش های آلرژیک، موارد شدید می تواند را مبتلا به تورم، تاول، شکاف پوست و غیره.
قابل درک است که MIT به عنوان نگهدارنده بسیار موثر است که به طور گسترده ای در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود. در 12 دسامبر سال 2013 انجمن محصولات مراقبت شخصی آرایشی و بهداشتی اروپایی توصیه صنعت در استفاده از مواد نگهدارنده توقف استفاده از مواد نگهدارنده MIT منتشر و پیشنهاد کرد که شرکت های آرایشی و بهداشتی باید توقف استفاده از مواد نگهدارنده MITs به عنوان به زودی به روز رسانی ها که ممکن است در انتظار مواد آرایشی بدون انتظار برای نوع محصول مقررات اتحادیه اروپا لوازم آرایشی مورد MIT استفاده برای نظارت بر.
به تازگی، خبرنگار بازدید تعدادی از سوپر مارکت ها و داروخانه ها و فروشگاه محصولات کودکان در بر داشت که بازار فروش برند سلولزی دستمال مرطوب های نوزاد که ده ها تن از تبلیغات در "بدون اشک فرمول"، "مواد غذایی درجه xylitol" متمرکز "بدون الکل"، "هیچ ادویه جات"، هیچ عامل فلورسنت، "استریلیزاسیون و ضد عفونی" و غيره.
خبرنگاران این است که توابع مختلف از دستمال مرطوب سلولز نیستند همین ترکیب، محصولات مختلف حتی در بین فرق یافت. برخی از دستمال مرطوب سلولز فقط لیست مواد تشکیل دهنده اصلی، مانند نام تجاری کودک خاص دست حوله مرطوب برای «زايليتول، نوآورانه مش بافت گاز"، نام تجاری یکی دیگر از دستمال مرطوب برای کودکان سلولز"آب 100 درصد بدون پارچه نخ ریسی"; و پس از مشخص شده توسط برند نوزاد دست حوله دستمال مرطوب سلولز در آن مواد کالا مانند مادران پی هستند برخی از دستمال مرطوب سلولز مواد پیچیده است"آب مبرد مکمل های غذایی بنزوات سدیم سیترات 羫Sodium، استر hydroxyphenethyl hydroxyphenyl اکریلات منسوجات بی بافت ".
با این حال، خبرنگار در بازار ببینید آیا اغتشاش بچه سلولزی دستمال مرطوب برای فروش، دستمال مرطوب بچه سلولز در مواد لازم ذکر شده در جدول "متیل isothiazolinone" رو پیدا نمی کردم.
آسیب زخم برای جلوگیری از استفاده
بر اساس گزارش، حوله مرطوب مواد عمدتا پروپیلن گلیکول کلرید ستیل الکل و برخی از مواد نگهدارنده اضافه شد، نه تنها را تحریک پوست و به راحتی به درماتیت تماسی و حساسیت پوستی دیگر منجر شود.
Wangjing مدیر گروه پوست بیمارستان لی Guangrui گفت: پوست ظریف که کودکان را پس از استفاده از ضد عفونی خواستار دستمال مرطوب سلولز اما در واقع بازار برای فروش دستمال مرطوب سلولز حاوی مواد نگهدارنده، زیرا عقیم از مواد تشکیل دهنده باید به حفظ مواد نگهدارنده و مواد نگهدارنده برای کودک ممکن است تهدید. پوست کودک ظریف و شکننده، بلند مدت، استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی حاوی بیش از سلولز دستمال مرطوب آسان به علت حساسیت پوست. او پیشنهاد چه بچه کوچک کوچک الاغ، یا دست و صورت، آن است که بهتر است برای استفاده از آب و گاز به تمیز و پاک، امنیت بسیار بیشتر است.
او خاطر نشان کرد استفاده از دستمال مرطوب سلولز باید سعی کنید برای جلوگیری از تماس با پلک گوش و دیگر نقاط حساس. علاوه بر این، سلولز را دستمال مرطوب مالش به طور مستقیم استفاده چشم و پوست آسیب انجام دهد. استفاده از سلولز دستمال مرطوب مانند قرمزی پوست، خارش و سایر علائم آلرژیک باید بلافاصله متوقف کردن با استفاده از، موارد شدید بی درنگ باید به بیمارستان
دستمال مرطوب سلولز با شستن دست جایگزین می تواند
بسیاری از والدین با فرزندان به بیرون غذا خوردن و یا هنگامی که آن را "ضد عفونی کننده دست." بازی، اغلب با دستمال مرطوب خمیر حوله که همه می دانند این عمل ضد عفونی می تواند، و بسیاری از سلولز دستمال مرطوب وجود خطرات بهداشتی هستند.
کارشناسان توصیه که اگر نوزادان و کودکان خردسال طولانی مدت استفاده از حوله دستمال مرطوب سلولز، ممکن است مواد سمی. کودکان را عادت خوردن پس از آن آسان برای قرار دادن خمیر دستمال مرطوب بالا مواد شیمیایی به معده، خوردن، طولانی اجرا، آن سلامت بگذارد
جریان آب برای شستن دست های بیشتر برای اطمینان از سلامت، اگر شستشوی دست راحت واقعا نیاز به استفاده از سلولز عصب صورت, انتخاب بهترین مواد تشکیل دهنده محصولات سلولزی دستمال مرطوب ساده است. Guangrui لی یادآوری، استریل سلولزی دستمال مرطوب به طور کلی زیر معطر و معطر، به منظور به حداقل رساندن تحریک پوست بهترین انتخاب بدون عطر و به خصوص پوست های حساس.
علاوه بر این، ضد عفونی دستمال مرطوب سلولز هستند به طور کلی در اشکال بسته بندی، برخی قطعه یا قطعات بیشتر تجهیزات، کارشناسان توصیه می کنند انتخابات مستقل بسته بندی، بنابراین شما می توانید سعی کنید نگه داشتن دستمال سلولزی مرطوب کننده، ضد عفونی .