صفحه اصلی > اخبار > محتوای
برای مادر برای انتخاب یک دسته از بچه ها از دستمال مرطوب بچه چوب تجربه
Sep 05, 2017

به مادر برای انتخاب انواع کودک خمیر مرطوب مرطوب تجربه
پوست نوزاد نوزاد به خصوص ظریف است، پس از هر توالت، بهترین استفاده از مرطوب دستمال مرطوب بچه است. مانند حوله های کاغذی مرطوب برای نگه داشتن همه چیز با نوزاد نزدیک، والدین تازه کار باید هنگام مراقبت کردن مراقب باشند، به طوری که باعث ناراحتی نوزاد نباشند، بلکه مشکل زندگی خانوادگی نیز باشد. این که هنگام انتخاب دستمال مرطوب نوزاد تازه متولد شده، به چه چیزی توجه کنید؟ به ویژه برای مادران آیندهنگر پس از 80 مادر با هم به یادگیری در مورد اختصاص داده شده است
1. توجه داشته باشید مواد حوله مرطوب، مواد تشکیل دهنده در کیفیت بافت مرطوب ضروری است، این اندازه از چوب چوب خمیر مرطوب دست کم نگیرید، که می تواند مقدار زیادی محسوب شود، برای رسیدن به محصول نیاز به رطوبت، رطوبت، علاوه بر به باکتری ها و دیگر اثرات، با نام تجاری چوب خمیر مرطوب مرطوب اضافه مواد تشکیل دهنده متفاوت است، برخی برای کودک خوب است، برخی بد بد نیست، و برخی از مواد تشکیل دهنده به کودک آسیب می رساند، بنابراین مادر در زمان خرید این را در یکی از چشم پوشی نیست دست دستمال مرطوب بچه چوب نمی تواند الکل، طعم، تحریک، عامل فلورسنت و غیره را اضافه کند.
2. توجه داشته باشید که ما حوله کاغذی مرطوب را انتخاب می کنیم، زمانی که باید به مهر و موم بسته بندی آن نگاه کنیم. از آنجا که بسته بندی مهر و موم خوب است، پس حفظ اثر ضدعفونی چوب ضد آب بالا است. کیسه های دستمال مرطوب دستمال مرطوب باید مهر و موم شده، بدون آسیب؛ جعبه و کنسرو چوب بسته بندی مرطوب دستمال مرطوب باید کامل باشد، بدون آسیب. والدین تازه کار در دسترسی به دستمال مرطوب دستمال مرطوب، برای بلافاصله مهر و موم خوب برای جلوگیری از درجه حرارت بالا و یا مستقیم از نور خورشید، منجر به خمیر چوب خش خش حوله مرطوب و بر اثر استفاده از آن تاثیر می گذارد.
3. توجه داشته باشید که احساس و بوی باطله مرطوب انواع مختلف و مارک های مختلف وجود دارد. دستمال مرطوب مرطوب در باره احساس و بوی بسیار متفاوت است. برخی از دستمال مرطوب از چوب خمیر بسیار متراکم است، برخی از آنها بسیار نرم و برخی بوی معطر، برخی از بوی اولیه بدون بوی. من پیشنهاد می کنم که مادر بهترین است برای خرید نسبتا نرم و ضخیم، بدون بوی دسته های خمیر کاغذی. کودک را انتخاب کنید Woodpulp Wipes را انتخاب کنید نرم تر، کودک استفاده راحت تر.
اول، ضدعفونی کردن دستمال مرطوب از چوب خردل به طور کلی زیر معطر و معطر، به منظور به حداقل رساندن تحریک پوست، بهترین انتخاب بدون عطر، به خصوص پوست حساس است.
دوم، مرطوب مرطوب ضدعفونی کننده، همه را نمی توان برای پاک کردن صورت استفاده کرد، استفاده از دستمال مرطوب معمولی چوب ممکن است آسیب پوست صورت ظریف پوست. اگر می خواهید برای تمیز کردن چهره استفاده کنید، مطمئن شوید که در بسته بندی های چوب خمیر را در بسته بندی ببینید: می توانید برای تمیز کردن صورت کلمات استفاده کنید.
سوم، ضدعفونی کردن دستمال مرطوب چوب به طور کلی در چندین نوع از بسته بندی، حدود 1، 2، 10، یا 10 قطعه تجهیزات، تا آنجا که ممکن است، تا آنجا که ممکن بسته بندی اختیاری، به طوری که سعی کنید خمیر را حفظ می شود حوله مرطوب مرطوب کننده، ضد عفونی کردن. استفاده از بسته بندی غیر مستقل از دستمال مرطوب دستمال کاغذی، استخراج پست، باید بلافاصله مهر و موم را پر کنید، برای جلوگیری از درجه حرارت بالا و یا مستقیم از نور خورشید، در نتیجه خمیر چوب خمیر چوب استفاده از نتایج تاثیر می گذارد.
چهارم، ما باید به تحریک توجه کنیم، با استفاده از دستمال مرطوب دستمال مرطوب بطور مستقیم چشم ها را پاک نکنید، آسیب پوستی مانند استفاده از دستمال مرطوب دستمال مرطوب بعد از تحریک پوست، خارش، تحریک و سایر علائم، باید فورا استفاده از آن را متوقف کنید.
تولید کنندگان دستمال مرطوب تولید کنندگان مهارت های حفظ چوب دستمال مرطوب: فروش خانم ها در مراقبت از سوپرمارکت از دستمال مرطوب چوب در بسته بندی مشخص شده اند: "پاک کردن حریم خصوصی قطعات، دور از پرورش باکتری، طعم و مزه طراوت". "مقدار مایع PH در راستای محیط بدن انسان می تواند pH را متعادل سازد. مواد اولیه آن شامل کلرهگزیدین استات، گلیسرول و آب خالص و عطر و طعم، و غیره، برای تمیز کردن قاعدگی، استفاده از توالت، مراقبت از حریم خصوصی روزانه است.
دستمال مرطوب چوب دارای اثر باکتری استاتیک خاص است، اما به طور کلی می توان آن را sterilized، که نیاز به توجه خاص به نقطه است. در عین حال برای نیاز به استفاده از مراقبت از دوستان Woodpulp Wipes، باید توجه به تاریخ تولید و توجه به محیط زیست را نادیده بگیرد، زیرا بافت های ضد زنگ Woodpulp در حفظ محیط زیست بسیار بالا است، در دمای بالا، برخی مواد دارویی ممکن است بی ثبات، بنابراین استفاده از نتایج را تحت تاثیر قرار می دهد. در عین حال، سعی کنید یک بسته کوچک مستقل از محصولات را انتخاب کنید، پس از پایان کار، می توانید مستقیما از بین برود، بسته بندی محصولات دیگر را تحت تاثیر قرار نمی دهد. اگر بسته ای بزرگ از محصولات، پس از استخراج، باید به سرعت برای حفظ ایمنی محصولات باقی مانده، مهر و موم شده باشد.