صفحه اصلی > اخبار > محتوای
به مادر برای انتخاب یک دسته از دستمال مرطوب پلی استر با تجربه
Aug 11, 2017

به مادر برای انتخاب انواع نوزاد دستمال مرطوب پلی استر تجربه
پوست نوزاد تازه متولد شده به خصوص ظریف  هر بار پس از توالت بهتر است برای استفاده از مرطوب دستمال مرطوب بچه را پاک کنید. دستمال مرطوب مانند چیزهایی که برای حفظ تماس صمیمی با نوزاد تازه متولد شده  تازه کار پدر و مادر انتخاب کنید باید مراقب باشید  به منظور جلوگیری از ناخوشایند به کودک نیز مشکل را به زندگی خانواده است. وقتی که انتخاب سلول مرطوب نوزادان به توجه به آنچه که؟  به ویژه اختصاص داده شده به پدر آینده پس از مادر   گرد هم می آیند برای یادگیری در مورد آن 
1. توجه داشته باشید که مواد تشکیل دهنده بافت مرطوب برای کیفیت بافت مرطوب ضروری هستند. آیا اندازه دستمال مرطوب پلی استر را در داخل محتویات ین محاسبه نمیکنید تا بتوانید نیازهای رطوبت، رطوبت، استریلیزاسیون را برآورده سازید؟ اثر برند از دستمال مرطوب پلی استر برای اضافه کردن مواد تشکیل دهنده متفاوت است  برخی از خوب برای کودک  برخی بد بد نیست  برخی از مواد تشکیل دهنده اما به کودک آسیب رساند  بنابراین مادر مادر در هنگام خرید این جنبه را نادیده بگیرد. دستمال مرطوب پلی استر نمیتواند الکل، عطر و طعم، تحریک، عامل فلورسنت و غیره را اضافه کند.
2. توجه داشته باشید که ما حوله کاغذی مرطوب را انتخاب می کنیم، زمانی که باید به مهر و موم بسته بندی آن نگاه کنیم. از آنجا که مهر و موم بسته بندی خوب است، پس اثر استریلیزاسیون Polyester Wipes را از اثر بالا بالا نگه دارید. دستمال مرطوب پلی استر باید در بسته بندی مهر و موم شده نباید آسیب دیده باشد؛ جعبه و کنسرو پلی استر Wipes بسته بندی نیز باید کامل  هیچ آسیب. پدر و مادر تازه کار در استفاده از دستمال مرطوب پلی استر پس از  بلافاصله مهر و موم خوب برای جلوگیری از درجه حرارت بالا و یا مستقیم از نور خورشید ناشی از دستمال مرطوب پلی استر خشک و تأثیر استفاده از آن تاثیر می گذارد.
3. توجه داشته باشید که احساس و بوی باطله مرطوب انواع مختلف و مارک های مختلف وجود دارد. دستمال مرطوب مرطوب در باره احساس و بوی بسیار متفاوت است. برخی از دستمال مرطوب پلی استر بسیار متراکم  برخی از بسیار نرم  برخی از بوی معطر برخی از اساسی بدون بوی. من پیشنهاد می کنم که مادر بهترین است برای خرید احساس نرم تر و جامد بدون عطر و بسپار پلی استر. کودک را انتخاب کنید پارچه های پلی استر انتخاب نرم افزار  کودکان با راحت تر است.
4. نگرانی در مورد اطلاعات محصول مادر آینده نگر، بهتر است به اطلاعات مربوط به محصول بافت مرطوب نگاه کنید. این شامل تاریخ ساخت، سازنده، سایت، تلفن، عمر مفید، ماده فعال، تعداد زیادی از محصولات تولید، شماره مجوز بهداشت، شماره استاندارد بهداشت، دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی است. این نیز می تواند از طرف به درک کیفیت و اعتبار محصول است. بنابراین اگر مادر جدید متوجه شد که اطلاعات ناقص یا مبهم تر است، بهتر است که خرید نکنید. در اولین خرید زمانی که بهترین خرید یک بسته کوچک از محاکمه چندین بار  مشاهده پوست کودک هیچ واکنش بدی نیست  اگر کودک در این محصول بافت مرطوب هیچ انعکاسی نادرست  را می توان مطمئن خرید، کسب و کار اصلی پس از محاکمه احساس خوب بودن  اکنون استفاده شده است.
5. توجه به دستمال مرطوب حساس پلی استر با طعم نرم، ظریف، بافت سفید، پس از استفاده از نخ کشیده نخواهد شد.
6. سوزش و تنفس ایتالیایی استفاده از دستمال مرطوب پلی استر به طور مستقیم صابون های ساسافرا، گوش و گوش و غشای مخاطی مانند استفاده از دستمال مرطوب پلی استر پس از قرمزی پوست، خارش، تحریک و سایر علائم باید بلافاصله متوقف شود، جدی باید به اورژانس بیمارستان برود به نسل جوان والدین متعهد است که فرزندان هر کودک رشد سالم داشته باشند
پلی استر صیقل بسیار مهم است، به ویژه در مرطوب دستمال مرطوب بسته بندی بزرگ، اگر آب بندی خوب نیست، با مدت طولانی، آب تبخیر می شود، حوله مرطوب اگر مرطوب نمی تواند نقش خود را بازی کند. بنابراین، وقتی که بخشی از دستمال مرطوب پلی استر را میخرم، بسته بندی آن را مشاهده خواهد کرد تا ببیند کدام مهر و موم خوب است.
محتوای حوله مرطوب خیلی کوچک است، پاکیزگی کافی نیست، چقدر احساس تمیز کردن تمیز است، آب زیاد خوب نیست، الاغ کودک بر روی چیز کثیف پاک می شود، اما الاغ هنوز مرطوب است، علاوه بر حوله های خشک خشک برای برداشتن آب اضافی، بسیار مشکل است.
البته، با توجه به این که کودک خردسال، نیاز به سرعت و راحتی "کمکی" دارد، اما از برخی از دستمال های پلی استر استفاده می شود، استخراج بسیار ناخوشایند است، یا حتی چند ورق را می گیرد، و گاهی اوقات بیش از حد، و به عقب برگردد باز کردن مهر و موم مناسب است، نیمی از روز برای استخراج، که بسیار در مورد مزاحم است.
دستمال مرطوب پلی استر علاوه بر تمیز کردن لکه ها، بلکه برای محافظت از پوست کودک نیز، برخی از دستمال های پلی استر روی پوست پس از احساس خشک شدن، درست مانند احساس شستشو با آب، باعث ناراحتی کودک شما می شود، بنابراین من به طور کلی انتخاب می کنم کسانی که حاوی مواد طبیعی مراقبت از پوست مواد مرطوب، این دستمال مرطوب مالش روی پوست احساس بسیار مرطوب، مادر من قبل از کودک می تواند خود را برای اولین بار سعی کنید آن را پاک کنید.