صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سه تابع دستمال مرطوب
Jul 20, 2017سه تابع دستمال مرطوب

تولید کننده دستمال مرطوب مرطوب دستمال مرطوب سه تابع معرفی: 1. سترون و لکه: خاک و باکتری ها قابل رویت هستند و آلاینده های نامرئی برای حذف لکه می توانید دستمال مرطوب مرطوب ترین، در حالی که برای باکتری نیاز به اضافه کردن دستمال مرطوب ضد عفونی. در حال حاضر، دستمال مرطوب مرطوب در بازار به دو دسته تقسیم می تواند: یکی به خودی خود خشک است اما پس از آن تنها می تواند پاک کردن سطح ماده و عقیم سازی نقش نمی تواند آن جزء باکتری اضافه کنید. نوع دیگری از بسته بندی ضد عفونی, اضافه شده, معمولا استفاده می شود اشاره خواهد شد بنزالکونیم کلرید ستیل pyridine کلرید غرب pyrazole آمونیوم کلرید، و غیره، می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان زیر پوست خراش ها خش و غیره و غیره ضد عفونی یا عقیم سازی، مناسب برای خارج از استفاده. تا زمانی که پدر و مادر اجازه ندهید ضدعفونی کننده در برخی از رسانه ها برای مرطوب دستمال مرطوب مفهوم سمی و خطرناک برای سلامتی اغراق آمیز است، عقیم سازی جزء در غلظت های بالا در واقع ممکن است مسمومیت و خارش اما در مقدار بسیار کم در مرطوب، هیچ صدمه دستمال مرطوب کودک در جویدن دستمال مرطوب و استفاده از دستمال مرطوب برای پاک کردن ظروف ورودی.

2-اثر مرطوب کننده: پروپیلن گلیکول مرطوب کننده و مغذی مواد تشکیل دهنده که اغلب مورد استفاده در Wipess و اسانس آلوئه است مرطوب کننده اثر، هر چند برخی از ترکیب دستمال مرطوب بسیار طبیعی و بی خطر به نظر می رسد اما ما لازم نیست که مرطوب کننده عامل، اثر خود را با تخفیف. 3. دستمال مرطوب مواد: مواد از دستمال مرطوب و مرطوب برای منسوجات نبافته spunlaced ترکیبی از ویسکوز و پلی استر، پلی استر الیاف شیمیایی اساسی است و چسب است که عمدتا برای پنبه الیاف طبیعی, عمومی دستمال مرطوب مواد خام است اکثریت در نسبت مورد استفاده قرار گرفت الیاف پلی استر تولیدات، طبیعی تر از Wipess بزرگ (پنبه به دستمال مرطوب) نرم، مناسب تر برای پوست حساس به لمس نوزاد. همه برای این مقاله. امیدوارم که این به شما کمک خواهد کرد.

ما نمی خواهید به دست کم گرفتن دستمال مرطوب کوچک دستمال مرطوب کوچک ممکن است عادی به نظر می رسد و سپس قطعه کوچک اثر کوچک نیست. مرطوب کننده, مرطوب کننده, تمیز کردن، باکتری ها و دیگر محصولات تمام محصولات خوب است. برخی از دستمال مرطوب اثر افزودن الکل به علاوه بر باکتری، اما صدمه به نوزاد نیز تولید می شود. همچنین طول می کشد دور رطوبت بدن و باعث می شود پوست احساس آن سقوط است. هم وجود دارد برخی از دستمال مرطوب که جذب مصرف کنندگان از حس ادراک و بو به منظور عطر برای اضافه کردن طعم می دهد. پوست نوزاد به منظور عمر محصول با مواد نگهدارنده, طولانی, که آیا آن جوهر یا نگهدارنده خطر ابتلا به آلرژی را افزایش می دهد. اینها همه می خواهند به جد به کودک برای استفاده از از بین بردن، دستمال مرطوب بچه را باید انتخاب کنید ترکیب نرم است بی رنگ و بی مزه تر ایده آل است.

مرطوب دستمال مرطوب کننده تبدیل شده است یک محصول منحصر به فرد، کیفیت عالی، دسته بندی کامل، حوله های حرفه ای تولید شرکت اعتماد مصرف کننده پیوستن به مفهوم کیفیت اول، ارائه رضایت برای مشتریان جدید و قدیمی دستمال مرطوب محصول.

دستمال مرطوب دستمال مرطوب بچه سازنده برای انتخاب یادداشت ها: 1. دستمال مرطوب بچه در آب نامحلول هستند، لطفا نه آنها در دور انداختن در توالت و نه به علت انسداد. 2. اگر پوست علائم زخم یا قرمزی، تورم، درد و خارش، لطفا با استفاده از آن را متوقف و مشورت پزشک در زمان. 3-لطفاً آن در درجه حرارت بالا و آفتاب را نه. لطفا مهر و موم را پس از استفاده ببندید. 4. آن را جایی که دست کودک را، نه به خوردن رسیدن نیست. 5. لطفا باز مهر دشنه زمانی که مورد استفاده و نزدیک دشنه استفاده را نرم مرطوب دستمال مرطوب. 6. برای حفظ کودک کالسکهپست مرطوب، انواع دستمال مرطوب با توجه به استفاده واقعی را انتخاب کنید.