صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کیفیت مرطوب مرطوب به طور دقیق معرفی می شود
Jul 11, 2017

کیفیت مرطوب مرطوب به طور کامل معرفی شده است

کارخانه دستمال مرطوب جزئیات کیفیت مرطوب دستمال مرطوب، مرطوب دستمال مرطوب یکبار مصرف محصولات بهداشتی، بیشتر برای کسب و کار مانند هواپیمایی مدنی، هتل ها، رستوران ها، نمایشگاه و سایت پذیرش، در سال های اخیر به عنوان مردم افزایش استاندارد، Wipes مصرف شخصی به تدریج افزایش یافته است، به طور عمده در سفر، گردشگری و دیگر استفاده از آب در فضای باز مناسب نیست و پاک بودن خانواده مراقبت از نوزاد است. چهره و دست را با دستمال مرطوب ضدعفونی کنید که هر دو بهداشتی و راحت است. با این حال، محصولات پارچه مرطوب متفاوت دارای کاربردهای متفاوت هستند.

پارچه مرطوب معمولی: عمدتا برای تمیز کردن پوست استفاده می شود. هنگام استفاده از آب تمیز استفاده از آن آسان نیست. محصولات با کیفیت پایین با استفاده از پارچه های بافته نشده گرم (یا باد گرم) به عنوان مواد پایه، محصولات متوسط و با کیفیت بالا از کاغذ بدون گرد و غبار (یا کاغذ خشک) و یا پارچه های غیر آهنی آب به عنوان مواد پایه استفاده می کنند. مرطوب مرطوب ترکیبی از مایعات ترشحی برای آب مقطر و یا آب خالص، ضدعفونی کننده ها، اسانس، محلول مایعات و محصولات درجه بالا حاوی آلوئه ورا، ویتامین E، کاکائو فسفاتید اسید، گلیسیرین، اسید مالیک مانند مواد مراقبت از پوست، استفاده از تمیز کردن، مرطوب کننده و تغذیه یک بار

روش نگهدارنده مرطوب مرطوب مرطوب مرطوب: انواع مراقبت از زنان دستمال مرطوب که در سوپرمارکت ها فروخته می شود بر روی بسته بندی مشخص شده است: "پاک کردن منطقه حفظ حریم خصوصی، دور ماندن از باکتری ها، سلیقه تازه و سلیقه ای". "PH مایع در بدن انسان زن است و می تواند PH را تعادل". مواد تشکیل دهنده آن عبارتند از کلروهکسادین استات، تری گلیسیرین، آب خالص و جوهر و غیره، که می تواند برای تمیز کردن قاعدگی، استفاده پس از توالت، حریم خصوصی روزانه و غیره استفاده شود.

دستمال مرطوب دارای اثر مهاری خاصی است، اما عموما نمی تواند استریلیزه شود، این موضوع کمی مورد نیاز است. دستمال مرطوب برای نیاز به استفاده از دوستان مراقبت در همان زمان، باید توجه به تاریخ تولید و صرفه جویی در محیط زیست، به دلیل مرطوب مرطوب بسیار بالا به مورد نیاز برای صرفه جویی در محیط، تحت شرایط بالا درجه حرارت، برخی از مواد مخدر مواد تشکیل دهنده ممکن است فرار باشد، تا اثر تأثیر را تحت تأثیر قرار دهد. در همان زمان، سعی کنید محصولات با بسته های کوچک مستقل را انتخاب کنید. پس از استفاده، می توان آن را مستقیما بدون تاثیر بر بسته بندی محصولات دیگر دور ریخته شود. اگر بسته بندی بزرگ باشد، محصول باید در زمان معین نگهداری شود تا ایمنی محصولات باقی مانده را تضمین کند.

یکی از دستمالهای مرطوب کننده ضد عفونی به طور کلی برای بی ضرر بودن و داشتن نوع معطر، برای کاهش تحریک به پوست تا حد امکان، بهتر است انتخاب کنید که هیچ نوع عطر و بخصوص پوست حساس نباشد.

2. دستمال ضدعفونی کننده برای پاک کردن چهره استفاده نمی شود. استفاده از دستمال مرطوب معمولی می تواند به پوست ظریف پوست آسیب برساند. اگر می خواهید چهره خود را پاک کنید، مطمئن شوید که آن را در بسته بندی بیرونی دستمال مرطوب مشاهده کنید: از کلمات برای تمیز کردن صورت خود استفاده کنید.

سه دستمال ضدعفونی کننده معمولا دارای چندین نوع بسته بندی هستند، دارای مقدار زیادی از 1، 2 قرص، 10 قرص و یا 10 تکه های لباس مستقل هستند، به شرطی که بسته به نوع بسته بندی مستقل باشند، بنابراین ما می توانیم سعی کنیم مرطوب کننده ها و ضدعفونی کننده ها را حفظ کنیم. پس از رسم یک کارت، از یک بسته غیرانتقادی از دستمال مرطوب استفاده کنید، سپس باید نوار آب بندی را بپوشانید، از دمای بالا یا نور مستقیم خورشید جلوگیری کنید، زیرا دستمال مرطوب مرطوب را خشک کنید و بر اثر استفاده تاثیر بگذارید.

چهار، باید توجه به تحریک کننده، استفاده از دستمال مرطوب استفاده کنید برای پاک کردن چشم به طور مستقیم، پوست را به شکستن دفتر، اگر استفاده از دستمال مرطوب به نظر می رسد قرمز شدن پوست، خارش، واکنش تحریک کننده و به همین ترتیب علامت، باید فورا استفاده از استفاده از.