صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب حفظ Woodpulp
Aug 23, 2017

حفظ Woodpulp های عصب صورت
در سوپر مارکت فروش انواع زنان مراقبت از دستمال مرطوب Woodpulp در بسته بندی هستند مشخص شده: "پاک بخش خصوصی از باکتری پرورش، طعم طراوت." "مقدار PH PH از زنان در محیط بدن انسان می تواند تعادل pH." مواد تشکیل دهنده کلرهگزيدين استات، گلیسیرین و آب و عطر و طعم، و غیره مناسب برای قاعدگی تمیز کردن توالت استفاده، حریم خصوصی مراقبت های روزانه و غيره باشد.
دستمال مرطوب Woodpulp اثر باکتریوستاتیک خاص است، اما به طور کلی نیست، که نیاز به توجه ویژه به نقطه است استریل شود می تواند. در عین حال نیاز به استفاده از مراقبت از دستمال مرطوب Woodpulp دوستان، باید پرداخت توجه به تاریخ تولید و ذخیره سازی محیط با توجه به Woodpulp دستمال مرطوب در حفظ محیط زیست در درجه حرارت بالا، برخی از مواد اولیه دارویی بسیار بالا است ممکن است فرار, در نتیجه مؤثر بر استفاده از نتایج در همان زمان سعی کنید انتخاب مستقل بسته کوچک از محصولات یک بار استفاده می شود به طور مستقیم می تواند دور انداخته، بسته بندی محصولات دیگر تاثیر نمی گذارد. اگر آن پس از استخراج بسته بزرگ از محصولات، بی درنگ برای اطمینان از ایمنی محصولات باقی مانده مهر و موم شود باید.
Woodpulp دستمال مرطوب استفاده یک بار از لوازم بهداشتی برای مانند هواپیمایی و هتل و رستوران ها و نمایشگاه ها و دیگر سایت کسب و کار و پذیرش در سال های اخیر با بهبود استانداردهای زندگی مردم Woodpulp دستمال مرطوب شخصی کارکرده است مصرف به تدریج افزایش یافته، عمدتا مورد استفاده در سفر, گردشگری و دیگر آب در فضای باز مناسبت های مناسب و همچنین خانه مراقبت است و مراقبت از کودکان دیگر. با مرطوب دستمال مرطوب برای پاک کردن صورت, دست, سلامت و راحتی. با این حال، محصولات مختلف مرطوب کاربردهای مختلف است.
معمولا پارچه مرطوب استفاده می شود: عمدتا مورد استفاده برای تمیز کردن پوست. درب زمانی که هنوز آسان برای استفاده با آب هر دو با یک بار مصرف تمیز کردن است. درجه پایین محصولات نورد گرم با استفاده از (و یا هوای گرم) پارچه منسوج به عنوان بستر، درجه بالا و متوسط محصولات با استفاده از کاغذ تمیز (یا کاغذ خشک) و یا spunlace غیر بافته شده به عنوان یک بستر. عمومی دستمال مرطوب Woodpulp خیس اجزای مایع است آب مقطر به طور کلی یا آب، ضد عفونی کننده، عطر، متوسط و مایع خیس محصولات درجه بالا همچنین حاوی ژل آلوئه ورا، ویتامین E کاکائو اسيد فسفاتيديك گلیسیرین، اسید مالیک بفرمول و دیگر ترکیبات مراقبت از پوست استفاده می شود که تمیز, مرطوب، مرطوب پایان.
دستمال مرطوب بچه Woodpulp به نوزاد با دستمال مرطوب Woodpulp اختصاص یافته است و چون پوست نوزاد بسیار ظریف آن آسان است برای آلرژی بزرگسالان نسبت به نیازهای نوزاد دستمال مرطوب Woodpulp Woodpulp دستمال نسبتا بالاتر است. کودک خمیر مرطوب دستمال مرطوب دستمال مرطوب Woodpulp معمولی و دست و دهان برای دستمال Woodpulp معمولی کودک Woodpulp های عصب صورت معمولا به مالش الاغ کمی کودک استفاده می شود تقسیم، دست دستمال مرطوب Woodpulp به مالش کودک دهان و دست استفاده می شود.
الکل: نقش الکل در بافت مرطوب عمدتا عقیم است اما الکل است فرار, آسان برای کاهش رطوبت سطح پوست را احساس تنگ و خشک باعث ناراحتی پوست بسیار مناسب برای کودک. عطر: ادویه جات ترشی جات و الکل آسان به تولید مواد تحریک کننده عطر نیز باید در اولویت مصرف کنندگان را انتخاب کنید، اما افزایش بافت پوست به افزایش خطر ابتلا به آلرژی، بر اساس در نظر گرفته شود برای کودک محصولات، باید اطمینان حاصل شود که طبیعی خالص به عنوان خوبی بنابراین بسیاری از مارک های مرطوب کاغذ حوله واضح است "بدون الکل و ادویه جات اضافه شده است." مشخص شده
Woodpulp عصب صورت به عنوان ضد عفونی جدید برای تمیز کردن تجهیزات در بازار دریافت انواع ستایش و علاقه عمومی، عملکرد تمیز کردن بی آب آن برای مردم مدرن سریع به ارائه راه سریع و راحت برای تمیز کردن، بلکه همچنین برای اطمینان از تمیز و راحت از محیط زندگی. دستمال مرطوب Woodpulp محصولات با توجه به مواد اولیه مختلف و دارو امتیاز بالا و متوسط و درجه پایین، قیمت نیز بسیار متفاوت است.
اول، ضد عفونی Woodpulp را دستمال مرطوب به طور کلی غیر معطر و معطر به منظور به حداقل رساندن تحریک پوست بهترین انتخاب بدون عطر و طعم به خصوص پوست های حساس.
دوم، ضد عفونی Woodpulp را دستمال مرطوب نیست همه برای تمیز کردن صورت استفاده می شود، استفاده از دستمال Woodpulp معمولی ممکن است به پوست صورت آسیب. اگر می خواهید برای تمیز کردن صورت استفاده، در Woodpulp دستمال مرطوب در بسته بندی حتما ببینید: می توانید برای تمیز کردن صورت کلمات مورد استفاده قرار گیرد.
سوم، ضد عفونی Woodpulp را دستمال مرطوب هستند به طور کلی در اشکال مختلف از بسته بندی برخی از شرطی مستقل، 1 2 10 یا 10 تا آنجا که ممکن است بسته بندی مستقل، بنابراین سعی کنید به خمیر حوله مرطوب مرطوب کننده، اثر ضد عفونی. استفاده از بسته بندی غیر مستقل از دستمال مرطوب Woodpulp عصاره پست، بلافاصله باید مهر و موم برای جلوگیری از حرارت یا نور مستقیم خورشید، منجر به خشک دستمال مرطوب Woodpulp تاثیر استفاده از نتایج را جای گذاری.
چهارم، ما باید مورد توجه پرداخت تحریک به انجام نیست استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp به طور مستقیم مالش چشم آسیب های پوستی مانند استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp پس از قرمزی پوست، خارش، سوزش واکنش و علائم دیگر، بلافاصله باید جلوگیری از استفاده از.