صفحه اصلی > اخبار > محتوای
منشاء مپ
Jun 22, 2018

موپ باید از پارچه برداشته شود. زمانی که زمین تمیز شود، زمین است، مردم می ترسند که می خواهند آن را از بین ببرند، و نه لزوما آن را پاک کنند. با بهبود بهره وری و تغییر محیط زندگی، نیاز به تمیزکاری لازم است زمانی که زمین تمیز از خاک به تخته و تخته های تمیز تغییر می کند. نخستین زمین خراش باید یک پارچه باشد. اگر چه شستن کف پا را تمیز کرده است، اولین سوال اپراتور خیلی خسته شده است. مشکل این است که منبع الهام است، کسی یک دسته بلند را بر روی پارچه گذاشته است، آه، تفاوت - مزیت دیده می شود، نام تصویر - " MOP ". مپ به جهان آمده است. "پیاده روی صحیح" متوجه شده است.


پس از مدت زمان طولانی، مشکل جدید دوباره آمد. بخش کار موشک، سر خود را نیز برای شستشوی مداوم نیاز دارد. مشکل تمیز کردن سر مورب به دست اپراتور، به مشکل پیش می رود که باید حل شود. بنابراین، افراد هوشمند، برای موتورسیکلت با دستگاه "آب جوش" و دستگاه خشک کردن چرخان، که "جرقه مورب" و "مپ خشک" را، برای حل مشکل آب از دست دادن سر مپ.


با رشد فزاينده درخت علم، مواد مورد استفاده در سرنشين مپ در حال افزايش است. از نوار های پنبه ای اولیه، آنها پارچه های غیر بافته شده، الیاف خفیف و حتی یک قطعه از کلدونی (مگن مورچه) را توسعه داده اند. مگس کلودیون برای تمیز کردن کف آب آشپزخانه و توالت مناسب است زیرا از جذب آب قوی خود و تطبیق دستگاه مناسب فشار آب استفاده می کند.


مورب خنجر مغناطیسی را بر روی میله مات می اندازد و بخش میل لنگ به میله های معمولی سنتی اضافه می شود که باعث می شود حرکت موپ بر روی زمین راحت تر و کارآمد تر شود. این مسئله دشوار را در مورد خم شدن موپ خاردار به طور مستقیم حل می کند و ضایعات زباله ای را که تحت فشار قرار می گیرند و به پایین حرکت می کنند. در همان زمان، میل لنگ نیز می تواند برای مگس بالا باشد. تمیز کردن کامل چرخش سریع قدرت را فراهم می کند.

امروزه توابع مگس ها به طور مداوم گسترش می یابند و دستگاه های کمک کننده یکی پس از دیگری ظهور می کنند.


Hangzhou U-cloths Commodity Co.Ltd.

ما تولید کننده حرفه ای تمیز کردن دستمال مرطوب از چین است.

آدرس: No.66 Xiaofangzi، Lingxi Village، Banqiao شهر

شهر: لینان، هانگزو

ایالت: ژجیانگ

کد پستی: 311301

کشور: چین

مدیر: شین ژو

پست الکترونیکی: info@ucloths.com

اسکایپ: shanecleaner

تلفن: 0086-0571-63780708

فکس: 0086-0571-63780728