صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حجم و مصرف صادرات از دستمال مرطوب ویسکوز در چین
Jul 03, 2017

حجم صادرات و مصرف مصرف مواد پاک کننده ویسکوز در چین

دستمال مرطوب ویسکوز پارچه ای غیر بافته شده (پارچه غیر بافته شده)، پارچه، کاغذ هوا و یا مواد دیگر به عنوان حامل، با آب خالص به عنوان آب تولید، نگهدارنده، ضد عفونی کننده، جوهر، مایع درمان مانند لوازم جانبی، به بدن انسان یا سطح شی با مراقبت از پوست پاک، اقدام باکتریایی مانند کاغذ توالت یکبار مصرف.

دستمال مرطوب ویسکوز پارچه ای غیر بافته شده (پارچه غیر بافته شده)، پارچه، کاغذ هوا و یا مواد دیگر به عنوان حامل، با آب خالص به عنوان آب تولید، نگهدارنده، ضد عفونی کننده، جوهر، مایع درمان مانند لوازم جانبی، به بدن انسان یا سطح شی با مراقبت از پوست پاک، اقدام باکتریایی مانند کاغذ توالت یکبار مصرف.

با توجه به طبقه بندی شیوه کاربرد، می توان به بدن انسان با ویسکوز با دستمال مرطوب دستمال مرطوب و ماسک مرطوب و بهداشتی تقسیم شده است، سابق عمدتا برای مراقبت های شخصی بهداشت استفاده می شود، از جمله تمیز کردن منظم، مراقبت از نوزاد، مراقبت از زنان، مراقبت از بیمار و دیگر مراقبت های ویژه شخصی ویسکوز دستمال مرطوب. این دوم به طور عمده برای تمیز کردن میز استفاده می شود، پاک کردن با ضد باکتری، از جمله محصولات الکترونیکی پاک، تمیز کردن دستگاه لوازم خانگی، مواد پاک کننده خانگی، دکوراسیون، تعمیر و نگهداری چرم و تمیز کردن، تمیز کردن ماشین و محتوای آن با حوله پاک پاک کننده ویسکوز.

با توجه به ویژگی های عملکرد، می توان به پارچه های معمولی ویسکوز، بهداشتی ویسکوز دستمال مرطوب تقسیم شده است. در میان آنها، دستمال مرطوب معمولی تنها اثر تمیز کردن دارند؛ دستمال مرطوب بهداشتی ویسکوز دارای اثر استریلیزاسیون و میزان کشتن باکتری ها عموما بیش از 90٪ است.

از دهه 1970، Wipes ویسکوز به عنوان ابزار تمیز کردن مواد غذایی و نوشیدنی تبدیل شده است. تا سال 1990، با عادت مصرف کننده بهداشت و بهبود کیفیت زندگی، عملکرد ویسکوز Wipes به تدریج با نیازهای ضروری روزانه، به دست آوردن بیشتر گسترش USES و برنامه های کاربردی خود را. با افزایش درآمد مردم، آگاهی از سلامتی، مصرف کنندگان برای بهبود کیفیت زندگی و عادات بهداشتی، تقاضا برای محصولات بهداشتی یکبار مصرف بیشتر و بالاتر است، ویسکوز Wipes به تدریج نیازمندی های روزانه مردم تبدیل می شود. در سطح جهانی، Viscose Wipes اولین بازار مصرف در آمریکای شمالی، اروپای غربی و سایر کشورهای توسعه یافته است و سپس به تدریج به کشورهای در حال توسعه مانند توسعه آسیا و صلح، اکنون در بازارهای اروپایی و آمریکا بالغ و پایدار شکل می گیرد و الگو توسعه بازار آسيا و پاكستان.

دستمالهای ویسکوز فقط در حدود 2000 به کشور ما وارد می شوند. اگر چه میزان نفوذ ویسکوز دستمال مرطوب در بازار داخلی نسبتا کم است، صنعت داخلی ویسکوز دستمال مرطوب به سرعت در حال توسعه است. طبق گزارش انجمن کاغذ سازی چین از کمیته حرفه ای کاغذ روزانه، ویسکوز Wipes تولید کننده ثبت شده در چین دارای بیش از 1000، به طور عمده در ژجیانگ، گوانگدونگ، جیانگ سو، شانگهای، فوجیان، هوبئی، آنهویی، شاندونگ، لیائونینگ، پکن و دیگر مکان ها.

طبق گزارش کمیته حرفه ای انجمن کاغذ چین در سال 2011 تا 2015 میزان تولید ویسکوزهای دست دوم در چین از 2560 میلیارد تبلت به 484.9 میلیارد تبلت افزایش یافته و میزان رشد سالانه ترکیبات به 17.31 درصد افزایش یافته است. فروش ویسکوئر حوله خیس در فروش چین از 24.6 میلیارد به 24.6 میلیارد دلار افزایش یافته است، رشد سالیانه این ترکیب از 17.89 درصد است، فروش صادرات ویسکوز Wipes در چین از 10.92 میلیارد به 14.26 میلیارد دلار افزایش یافته است، نرخ رشد سالیانه 6.90 درصد. دیده شده است که با چین و چروک Wipes تقاضای در حال رشد بازار، رشد فروش صادرات ویسکوز Wipes در چین به تدریج کاهش یافته است، فروش بازار داخلی از فروش کارخانه درصد فروش ویسکوز Wipes در چین نیز روند سال به سال در حال افزایش است.