صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب توسعه Woodpulp?
Jun 16, 2017

توسعه دستمال مرطوب Woodpulp?


اواخر قرن 20 پایان اواخر 80s و پایان پایان دهه مرحله چین Woodpulp دستمال مرطوب است. در آن زمان تنها تعداد کمی از کارخانجات تولید بافت مرطوب مانند تولید شانگهای هیتاچی سلامت محصولات Co., Ltd. "عشق تنها کارت خیس" بافت چین اولین نام تجاری حوله کاغذ مرطوب است. در آن زمان محصولات مرطوب بافت عمدتا تجاری برای مصرف شخصی هستند هنوز لوکس است.

قرن بیستم قرن و پایان اواسط دهه ۹۰ اواسط-اواسط-اواسط-دوره ابتدای چین دستمال مرطوب Woodpulp است? مرحله. در آن زمان معرفی چندین ماشین داخلی بافت مرطوب مانند مایو پکن شرکت, هاربین Jingqi کاغذ Aihua پکن شرکت Tongling Bofa آنهویی شرکت تا به معرفی تجهیزات بافت مرطوب است. تولید حوله کاغذ مرطوب و نمرات را تا حد زیادی بهبود یافته، تجاری افزایش استفاده از حمل و نقل هوایی سریع تر، مدنی، نمرات هتل است همچنین استفاده بیشتر از مصرف کنندگان به تمیز کردن لوازم سفر وجود دارد. اما استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp? محدود است برای تمیز کردن پوست، پاک کردن صورت, پاک کردن ساختار انواع تک است.

در آغاز قرن بیست و یکم دوره اولیه از اوایل قرن و اوایل قرن است مرحله توسعه چین دستمال مرطوب Woodpulp?، در این زمان بسیاری از زندگی شهری چین به خوبی خاموش، به ویژه واشنگتن آمريکا 2003 و 2004 شیوع آنفلوانزای مرغی مردم آگاه از بهداشت شخصی کلید پیشگیری مردم ساخت به پرداخت بیشتر و بیشتر توجه به بهداشت شخصی منجر به استفاده استریل کن تا حد زیادی گسترش یافته، و در حال حاضر بسیاری از شهرستانها در تاکسی و رستوران ها و دیگر مردم مکان مجهز شستشو ضد عفونی کننده برای مردم را به استفاده از. در مصرف شخصی مردم دیگر تنها در خارج از منزل استفاده محدود هستند و بسیاری از مصرف کنندگان دارد برای دانش آموزان آماده برای ضد عفونی کردن حوله مرطوب در حالی که افرادی که سفر نیز استفاده کنید. که انعکاس در بهبود مستمر آگاهی سلامت مردم از سوی دیگر موظف است به وضع به تقاضا برای بازار لوازم بهداشتی. در سال های اخیر در سال های اخیر در سال های اخیر، دستمال مرطوب Woodpulp? تولید به سرعت در حال افزایش است، بازار داخلی فعلی صدها مارک های دستمال مرطوب Woodpulp? محصولات، مصرف سالانه مورد 500t ~ 600 t. کشور رسمی تر شرکت ها دارای بیش از 50 و دیگری کارگاه سبک کسب و کار کوچک نزدیک 100. در بالا بیشتر محصولات، مارک های خارجی در چین، نقطه ثابت پردازش نیز رو به رشد تعداد است صادرات

دستمال مرطوب زمستان Woodpulp? سرد، آسان به علت سوزش به پوست نوزاد در بهترین قبل از استفاده از دستمال مرطوب Woodpulp? به حرارت مورد. شرطی اختصاصی دستمال مرطوب Woodpulp خریداری کنم بخاری، جعبه تمام دستمال مرطوب Woodpulp? را به استفاده از حرارت کودک شما احساس راحتی بیشتری.

می خواهم برای قرار دادن بیش از حد پول می توانید خرید یک بسته کوچک از دستمال مرطوب Woodpulp? و یا پیشرفت یک یا دو قطعه دستمال مرطوب Woodpulp ، مهر و موم شده در کیسه های پلاستیکی تمیز بوسیله مایع اشباع شدن در آب گرم صبر کنید تا هم دوستان تقريباً به طور طبیعی گرم.

زمستان خارج بسته کوچک از دستمال مرطوب Woodpulp را برای شما قرار می دهید؟ در جیب لباس شخصی تا زمانی که دستمال مرطوب Woodpulp? با درجه حرارت بدن، آن را نمی خواهد شد داغ به نوزاد کوچک ص.