صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انتخاب دستمال مرطوب برای توجه به جزئیات
Jun 26, 2017

Wipes را انتخاب کنید تا به جزئیات توجه کنید
دستمال مرطوب خانواده های بیشتر و بیشتر افراد و استفاده از متنوع و طیف وسیعی را برای راحتی بیشتر وارد کرده است. اما مردم در خرید دستمال مرطوب باید توجه داشته باشند، اگر لازم است پوست مورد نیاز از نقطه بالا را پاک کنید، زیرا زمان زیادی را برای برخی از مواد مناسب برای دستمال مرطوب بدن انسان صدمه، و سپس انتخاب کنید دستمال مرطوب هنگامی که توجه؟ تابستان به طور کلی در اوج فصل Wipes مورد استفاده قرار می گیرد، بسیاری از مردم برای پاک کردن استفاده می کنند، تعداد کمی از مردم می توانند تصور کنند که پوست را صدمه می بینند، همه ما می دانیم که Wipes در بالای مواد و اقدامات احتیاطی نوشته شده است. توجه
دستمال ضدعفونی کننده می تواند برای تمیز کردن دست ها هنگام پاک کردن دست ها، پاک کردن جداول و صندلی، قبل از غذا یا بدون آب و صابون استفاده شود، اما اثرات آنها محدود به این نیست. از آنجا که برخی از مواد تشکیل دهنده موجود در ضدعفونی Wipes همچنین بر بدن انسان تاثیر می گذارد، مانند کلر، پودر سفید کننده، الکل و غیره، این مواد بر روی بسته بندی مشخص نشود، اما پوست، غشاهای مخاط، چشم ها، استفاده مکرر پوست را خشک می کند. بنابراین، نمی توان آن را به طور مستقیم پاک کردن چشم، زخم، قطعات خصوصی استفاده می شود. دستمال مرطوب نگهدارنده زن، اکثر مواد مخدر استریل را اضافه می کند، ادعا می کند که "شما می توانید حریم خصوصی سایت را تمیز کنید تا از پرورش باکتری ها جلوگیری شود". اما زنان توصیه نمی کنند اغلب از بخش خصوصی خود استفاده کنند. اگرچه می تواند تا حدودی اثر ضد باکتریایی را بازی کند، اما نمی توان آن را استرلیزه کرد، اما بدن از تعادل اساسی پایه اصلی بدن خود، باعث ایجاد انواع بیماری های زنان می شود.
پوست کودک بسیار ظریف است، بنابراین، در مقایسه با دستمال مرطوب بزرگسالان، دستمال مرطوب بچه نیاز به بالاتر است. دستمال مرطوب بچه به پارچه های معمولی (پاک کردن باسن ها) و دست دستمال مخصوص دستمال مرطوب تقسیم می شود. دستمال مرطوب بچه نمی تواند الکل، عطر، نگهدارنده ها، عوامل فلورسنت را اضافه کند، اما نمی توان به راحتی آن را مصرف کرد. به خصوص دوست داشتن بچه، شما نمیتوانید از دستمال مرطوب برای دست خود استفاده کنید، می توانید از گاز یا دستمال مخصوص حوله ای که در آب گرم فرو می ریزد استفاده کنید تا پاک شود.
چگونه برای خرید و با خیال راحت Wipes استفاده کنید؟ ادارات بهداشتی اداری برای یادآوری، در خرید باید به سوپر مارکت معمولی، مراکز خرید و یا داروخانه ها، در واحد ناهار خوری در هنگام استفاده از مرطوب مرطوب باید به موارد زیر توجه داشته باشید:
یکی از دستمال مرطوب صحیح با طعم نرم، ظریف، بافت سفید است، پس از استفاده نمی شود پوسیدگی. محصولات داخلی باید دارای رطوبت باشند، خشک نیستند. ضایعات با کیفیت ضعیف، در طول استفاده از پدیده پیلینگ قابل توجه، مرطوب دارای بوی نامطبوع هستند و بعضی از آنها حتی طولانی و پرمویی، سوزش پوستی، خارش و احساس درد هستند.
دوم، دستمال مرطوب باید بر روی بسته بندی نام محصول، نام شرکت تولیدی، آدرس، شماره مجوز سلامت مشخص شود. برچسب های محصول (از جمله دستورالعمل ها) و محتوای تبلیغاتی باید درست باشد، نباید نشان داده شود یا تأثیر درمان بیماری را نشان دهد.
سوم، باید به تاریخ تولید و اعتبار محصول یا گروه تولید توجه و استفاده از تاریخ را محدود کند. خرید نکنید، با استفاده از Wipes فراتر از تاریخ انقضا یا تاریخ انقضا را نشان ندهید.
چهارم: توجه داشته باشید که بسته بندی محصول بی نقص است، خریداری و استفاده از محصولات آسیب دیده بسته بندی برای جلوگیری از آلودگی ثانویه محصول.