صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پژوهش در صنعت پلی استر دستمال مرطوب بچه چین در سال 2016 2022
Jul 03, 2017

پژوهش در نوزاد دستمال مرطوب پلی استر صنعت چین در سال 2016 2022

در اواخر سال 1980 s، چین شروع به چند شرکت داخلی تولید دستمال مرطوب پلی استر، هیتاچی شانگهای خط محصولات بهداشتی، آموزشی ویبولیتین (که قبلا به عنوان آثار هفت کارتن شانگهای شناخته می شود) یکی از اولین تولید پلی استر حوله محصولات شرکت است، نام تجاری است "عاشق تنها" (سازمانی است تنها برای شرکت های خارجی برای محصولات نام تجاری)، دوره پلی استر دستمال مرطوب محصولات اصلی برای بازار. در اواسط و اواخر 1990s این مراحل اولیه توسعه دستمال مرطوب پلی استر بود. پکن piner کاغذ محصولات شرکت گیم هاربین jingqi مقاله شرکت گیم و آنهویی tongling bofa ویبولیتین، خریداری شده بیش از 10 تخت پلی استر دستمال مرطوب ساخته شده توسط تای تایوان شرکت و zhiqi شرکت نخواهند رفت. چانگچون siter سلامت محصولات شرکت، گیم پلی استر را دستمال مرطوب از آمریکا، سوئیس و اسپانیا را قطع بریزید و تجهیزات بسته بندی معرفی شده است. در این مدت تولید حوله پلی استر می تواند شاخصی بهبود عملكرد و کلاس افزایش محصولات خارجی استفاده (تجاری) است که مصرف خانه را اشغال به سرعت اما استفاده از آنها محدود به پوست با تمیز است (پاک کردن دست و صورت خود را)، تک انواع ساختار.

پس از سال 2000، این مرحله توسعه سریع کشور ما حوله مرطوب پلی استر است. جانسون & جانسون (چین) شرکت گیم تولید نوزاد مراقبت از حوله های پلی استر پس از ورود به بازار داخلی فرمانده ما مهندس محمدرضا پرواز اول به پرداخت کمتر در داخلی تحقیق و توسعه اول داخلی دستمال مرطوب پلی استر دستگاه، تجهیزات دستمال مرطوب پلی استر داخلی در داخلی، سپس وارد حوزه سازمانی.

راهپيمايی ناگهانی در 2003 استریل پلی استر دستمال تبدیل به محبوب ترین کالا در بازار ساخته شده. به عنوان مقدار محصولات افزایش شدت آن حتی ظاهر در پکن و شهرستانها. پس از آمريکا، سلامت مردم آگاهی از تقويت به طور کلی، تقاضای بازار قوی برای توسعه دستمال مرطوب پلی استر تولید تجهیزات فراهم می کند فرصتی برای تجهیزات داخلی دستمال مرطوب پلی استر برای تولید صنعت به سرعت در حال توسعه. حوله های پلی استر شرکت های تولید کننده برای افزایش هنگ jinjiang مقاله شرکت گیم شو guangxi بله زندگی خانواده مراقبت از محصولات شرکت گیم baoding YiHou به شرکت کاغذ، گیم، ظرفیت تولید شرکت های بزرگ و صدها کسب و کارهای کوچک. در حال حاضر صدها مارک های پلی استر حوله مرطوب محصولات در بازار داخلی وجود دارد و بسیاری از صادرات محصولات درجه بالا وجود دارد و همچنین افزایش تعداد ثابت برند محصولات پردازش.

در چین، بین 20 و 30 میلیون نوزاد متولد شده هر سال و بین 8 تا 36 ماه سن، نوزادان حدود 45 میلیون و 312 میلیون کودک وجود دارد و 80 میلیون کودک 0-4 ساله دارد. نوزادان داخلی با عصب صورت پلی استر در 10 تا 20 سال آینده چشم انداز توسعه قوی نشان می دهد. ویژه پلی استر نوزاد مرطوب دستمال مرطوب در 2009--2012 نشان داد روند گسترش ظرفیت بازار ظرفيت بازار 8.593 میلیارد قطعه، 2009، 2010، بازار میلیارد 10.208 به عنوان افزایش آگاهی های بهداشتی کودک گروه به تعداد رو به افزایش برنامه های کاربردی, ظرفیت تا به 12.372 میلیارد 2011، 2012، ظرفیت بازار 14.65 میلیارد قطعه.

بسیاری از شرکت های تنها پذیرش، به بازار دستمال مرطوب پلی استر، آن را به عنوان رده محصول کاملا مستقل، در عین حال علت آن فشار به طور موقت است را بافت نرمال دوست نمی تواند بازار، تبدیل نیازهای مردم، پس از کلی بازار فروش، تولید کنندگان به ترویج سرمایه گذاری و مصرف کننده را درک محدودیت های آن مانند پلی استر دستمال مرطوب از بازار واقعا مستقل است هنوز فاصله مشخصی وجود دارد. "اما ما باید ببینید این چند سال پذیرش مصرف کننده برای خودانگیختگی از دستمال مرطوب پلی استر است به تدریج بالغ سازمانی، هستند کسانی که خرید دستمال مرطوب پلی استر بازار رو به یک فرصت بزرگ."

صنعت پلی استر که چین بازار حوله مرطوب در «مرحله فوران چاه» است و رانده توسط رویداد کوچک است که رشد خواهد شد در سراسر صنعت پیش بینی می کند. دوره ویژه آنفولانزا می تواند تبدیل به این چیز کمی? داخلی پلی استر گونه هنوز محدود به طور منظم تمیز کردن دستمال مرطوب دستمال مرطوب نوع پلی استر ضد باکتری و در جهان به خصوص در شمال امریکا, اروپا و دیگر کشورها و مناطق انواع دستمال مرطوب پلی استر فراتر از مردم توسعه محدوده های شناختی در جدول محتویات داخلی ضد عفونی حوله پلی استر در کشورهای خارجی، نمونه های داخلی نوپای مشهور شده است. بنابراین، بازار داخلی پلی استر حوله مرطوب نیز باید در راستای بین المللی است. شرکت همچنین درک روند بازار را از کنترل خارج شده و هنگامی که بازار پلی استر حوله مرطوب می رود، آنها را به سرعت پیگیری است. به این معنا است تنها یک ماده از زمان قبل از بازار دستمال مرطوب پلی استر منفجر شده است.