صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده مناسب از روش های تمیز کردن دستمال مرطوب
Jan 27, 2016

1 حوله یا دستمال.

ابزار تمیز کردن و نگهداری مکرر استفاده می شود برای پاک کردن خاک از گرد و غبار و متصل به مقاله، تقریبا در هر خانواده چندین پارچه های مختلف، تمیز کردن و تعمیر و نگهداری کار تنها دو نوع از پارچه، یعنی، یک پارچه مرطوب و پارچه خشك. مورد نیاز برای کهنه: بافت حوله کیفیت پنبه کرکی نرم، جاذب و قوی. اندازه معمولا است 35x15CM رنگ نور آبی, چراغ سبز, سفید, و غیره.

که dishtowels ژنده پوش مرطوب تفاوت آشکار است نیاز به:

1) برای ni_mpdd مرطوب مرطوب, اما سفت عمل خیساندن و مرطوب، پارچه مرطوب در حالی که در حال استفاده و سطح مورد نیاز چکیدن آب مجاز نمی باشد. دو اثر است:

(1) سطح گرد و غبار پاک، اجازه ندهید که گرد و غبار لگد در تعمیر و نگهداری.

(2) پاک کردن سطح لکه آب, آب, دستمال مرطوب در کشش سطحی آب تخلیه آب.

2) خشک پارچه در هنگام استفاده، به عنوان مورد نیاز، استفاده بر داشت در مرطوب مرطوب به جا شود. نقش آن: برای پاک کردن سطح پارچه مرطوب به سمت چپ بعد از خاک مرطوب لکه آب و رسیدن به هدف کاملا تمیز.

پارچه مورد استفاده قبل از تاشو، بریزید، دوباره بریزید. آن یک هشتم است، اول با یک هشتم اول پاک این منطقه پس از آلودگی توسط گرد و غبار، و سپس باز کردن تارهای پارچه، و سپس پاک کردن داخل یک هشتم و غيره.

اما در استفاده از ذهن در کف طرف پاک است. دلایل اصلی عبارتند از:

(1) پاک کردن لکه در پارچه در گرد و غبار، آب، خاک ممکن است یک ماده خورنده، نه مستقیم تماس با دست.

(2) دست تمیز نگه دارید و نه توسط خاک آلوده، من سطح کثیف دریافت کنید. پس از ژنده پوش آلوده بلافاصله، با مواد شوینده پس از رسوب، تمیز بایست آب پاک پاک و خنک و خشک (در هنگام تمیز کردن، تمیز نگه داشتن پوش, کیفیت آب، پارچه های کثیف تمیز کردن یا فاضلاب استفاده باید). حوله به یک چهارم برابر و سپس آن را به یک هشتم پاک کردن گرد و غبار در سطح شئ در نظم متوالي برابر; تمیز کردن فرایند: توجه داشته باشید که برای حفظ خود حوله و آب برای شستشو و تمیز، حوله.