صفحه اصلی > اخبار > محتوای
احتیاط برای استفاده از دستمال مرطوب
Jul 20, 2017احتیاط برای استفاده از دستمال مرطوب چوب

تولید کنندگان دستمال مرطوب تولید کنندگان چوب خمیر، برای جزئیات بیشتر به صفحه نمایش محصول وب سایت ما مراجعه کنید، در عین حال از شما نیز می خواهم به پرس و جو از جزئیات، پوست کودک شما بسیار ظریف است، بنابراین ما باید در هنگام استفاده از موارد زیر توجه داشته باشید: 1. دستمال مرطوب بچه چوب در آب حل نشده است، در توالت دور نیندازید، به طوری که منجر به تراکم شود. 2. اگر پوست دارای علائم زخم یا قرمزی، تورم، درد و خارش باشد، لطفا از مصرف آن جلوگیری کنید و در زمان مشورت با پزشک. 3. لطفا آن را در جایی قرار ندهید که گرما و نور خورشید می تواند روشن شود. لطفا بعد از استفاده، مهر و موم را ببندید. 4. قرار دادن آن در جایی که دستان کودک دست نیافتند، به طوری که نگذارید غذا بخورند. 5. لطفا هنگام استفاده مجدد برچسب مهر و موم را باز کنید و زمانی که استفاده نکنید چوب را خاموش کنید تا چوب مرطوب مرطوب را حفظ کنید. 6. برای حفظ رطوبت مرطوب نوزاد، مرطوب کردن انواع مختلفی از دوش های خشک باید مطابق با مصرف واقعی انتخاب شود. 7. استفاده از دستمال مرطوب مرطوب در زمستان را برای قرار دادن دستمال مرطوب خشک دوغاب در بخاری یا در کنار گرم استفاده کنید.

این شرکت به فلسفه کسب و کار "قدم به قدم، پیگیری تعالی" پایبند است. ، که در آن گروهی از سالهای زیادی از کارکنان حرفه ای و فنی در صنایع بهداشتی، توسعه محصول، طراحی، مکان و گسترش مدیریت تولید، بازار و خدمات، بر پایه یک نقطه شروع عالی، استانداردهای بالا مدرن هستند.

سازنده دستمال مرطوب چوب برای تدریس نحوه انتخاب دستمال مرطوب: حتی زمانی که انتخاب و خرید دستمال مرطوب چوب را انتخاب کنید با کیفیت بالا و دستمال مرطوب Woodpulp، دستمال مرطوب چوب با کیفیت بالا وجود خواهد داشت نوع عطر و بوی دلپذیر، هیچ بوی هیجان انگیز، و پایین تر دستمال مرطوب دستمال مرطوب بوی آزار دهنده ای دارد. به طور کلی، دستمال مرطوب با کیفیت بالا ساخته شده از پارچه های غیر بافته شده، و بافت نرم و سفید است، بدون هیچ گونه ناخالصی، دستمال مرطوب چوب چوب زیرزمینی ناخالص آشکار خواهد شد. در استفاده، حوله مرطوب با کیفیت بالا از چوب خشک می کند مو ندارد، حوله مرطوب خشک چوب خشک پایین دارای موهای شروع آشکار است، اثر تحریک کننده به پوست، آسان اجازه می دهد شخص احساس خارش را تولید می کند.

توجه داشته باشید بسته بندی بیرونی باید از نام و آدرس تولید کننده، شماره تلفن، مدت زمان نگهداری، مواد فعال، شماره سری تولید، تاریخ تولید، مجوز بهداشت، اجرای استانداردهای بهداشتی، دستورالعمل ها و موارد مورد نیاز، و غیره باشد.

حوله دستمال مرطوب دستمال مرطوب جزئیات کیفیت دستمال مرطوب دستمال مرطوب: حوله دستمال مرطوب دستمال توالت یکبار مصرف محصولات بهداشتی است، بیشتر برای مانند هواپیمایی مدنی، هتل ها، رستوران ها، کسب و کار نمایشگاه و پذیرش، در سال های اخیر به عنوان مردم افزایش زندگی استاندارد، Woodpulp Wipes personal مصرف به تدریج افزایش یافته است، عمدتا مورد استفاده در سفر، گردشگری و دیگر آب در فضای باز مناسب نیست و پاک از خانواده مراقبت از نوزادان. چهره و دست را با دستمال مرطوب ضدعفونی کنید که هر دو بهداشتی و راحت است. با این حال، محصولات پارچه مرطوب متفاوت دارای کاربردهای متفاوت هستند.

پارچه مرطوب معمولی: عمدتا برای تمیز کردن پوست استفاده می شود. هنگام استفاده از آب تمیز استفاده از آن آسان نیست. محصولات با کیفیت پایین با استفاده از پارچه های بافته نشده گرم (یا باد گرم) به عنوان مواد پایه، محصولات متوسط و با کیفیت بالا از کاغذ بدون گرد و غبار (یا کاغذ خشک) و یا پارچه های غیر آهنی آب به عنوان مواد پایه استفاده می کنند. دستمال مرطوب معمولی معمولی برای آب مقطر و یا مواد خام آب خالص مایع، ضد عفونی کننده، جوهر، محلول مایعات مایع و محصولات درجه بالا شامل آلوئه ورا، ویتامین E، کاکائو فسفاتید اسید، گلیسیرین، اسید مالیک مانند مواد مراقبت از پوست، استفاده از تمیز کردن ، یک بار مرطوب کننده و تغذیه می کند.