صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب پلی استر نبافته
Jun 16, 2017

دستمال مرطوب پلی استر نبافته


پارچه های غیر پارچه ای که برای تولید پارچه های پلی استر استفاده می شود عبارتند از: یک نخ نخ بافته شده با هم نخورده نیست، اما فیبرها به صورت فیزیکی با هم به طور مستقیم با هم مرتبط می شوند، بنابراین زمانی که شما در لباس خود قرار می گیرید، متوجه خواهید شد که این موضوع ریشه نیست پارچه های نبافته از طریق اصل نساجی سنتی شکست خورده است و دارای فرایند کوتاه، سرعت تولید، عملکرد بالا، هزینه کم است، می تواند به عنوان تولید کنندگان مواد پلی استایرن تولید مواد خام و سایر ویژگی های استفاده می شود.

غیر بافته شده (همچنین به عنوان غیر بافته شده شناخته شده است) نسل جدید مواد سازگار با محیط زیست است، که دارای مواد ضد آب، تنفس، انعطاف پذیر، غیر احتراق، غیر سمی غیر قابل تحمل، رنگ غنی و غیره هستند. دستمال مرطوب پلی استر به طور گسترده ای در بستر محصول استفاده می شود. این مواد در صورت فرسایش طبیعی توسط تجزیه طبیعی طولانی ترین عمر آن فقط 90 روز قرار می گیرند، در مدت 5 سال از تجزیه، قرار گرفتن در معرض غیر سمی، بی مزه و بدون مواد ماندگار که محیط زیست را آلوده نمی کند، قرار می گیرد. بنابراین حفاظت از محیط زیست نتیجه مناسب برای شستن و دیگر اشیاء. با استفاده از برش های با مشخصات بالا، فیبرهای کوتاه یا فیبر برای تولید محصولات فیبر جدید با یک ساختار نرم، تنفس و مسطح ساخته شده توسط روش های مختلف تشکیل وب و تکنیک های تلفیقی استفاده می شود.

این ویژگی ویژگی های جریان روند کوتاه، عملکرد بالا، هزینه کم، تغییرات تنوع سریع، انواع مختلف مواد خام و سایر ویژگی ها، پارچه های غیر بافته با توجه به فرایندهای تولید متفاوت می توان به:

1. Nonwovens، نام انگلیسی nonweaven نیز به عنوان nonwovens ترجمه شده است. این یک نساجی و تشکیل پارچه است، اما نسل فیبر نساجی یا جهت گیری رشته ای یا پشتیبانی تصادفی، تشکیل ساختار فیبر و سپس استفاده از روش های مکانیکی، حرارتی یا شیمیایی مانند تقویت از. به سادگی صحبت کردن: با یک نخ نخ بافته نشده، گره با هم، اما فیبر به طور مستقیم از طریق روش فیزیکی پیوند با هم، بنابراین زمانی که شما لباس خود را در نام چسبنده، پیدا کنید، ریشه موضوع نیست.

2. غیر پارچه ای تا زمانی که مواد فیبر، از جمله فیبر پلی استر، فیبر پلی پروپیلن، فیبر شیشه ای، فیبر کربن و فیبر طبیعی (مانند فیبر نساجی، پارچه کتان، کنف، جوت و فیبر سیسال، و غیره) و غیره .

3. روش های تولید پارچه های غیرفلزی بیشتر، اما اساسا از جمله آماده سازی مواد اولیه، شبکه، تقویت شبکه، اتمام و رول به پنج فرایند تولید است. آماده سازی مواد خام، از جمله باز شدن فیبر، مخلوط کردن، ناخالصی، عامل سوخت گیری و عامل آنتی استاتیک، لازم است که کیفیت فرآیند تهیه شبکه را تضمین کند. شبکه مرحله ای از تشکیل فیبر وب است که یکی از مراحل مهم پردازش برای تولید نبافته است. کیفیت وب به طور مستقیم بر عملکرد و استفاده از پارچه های بافی تاثیر می گذارد. روش غیر مشمربندی مش به طور عمده روش خشک کردن، مرطوب، اکستروژن پلیمر سه است. تقویت وب یک فرایند مهم برای ساخت وب با قدرت خاص و تشکیل یک ساختار غیر آهنی است. این تأثیر قاطع بر کیفیت محصول دارد. در حال حاضر روشهای تقویتی معمولا استفاده از تقویت مکانیکی، تقویت شیمیایی و همچنان تقویت بارداری است. فرایند اتمام شامل خشک کردن، پخت، اتمام، کالندرینگ، پیرایش، پوشش، انباشته کردن، رنگرزی، چاپ، برش و غیره است. هدف این است که عملکرد محصول نهایی را بهبود بخشد و زیبایی را اضافه کند. در نهایت نباشهای پارچه ای به صورت مورد نیاز می شوند