صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مادر برای نوزاد برای خرید نرم ویسکوز دستمال مرطوب باید توجه به آنچه؟
Sep 05, 2017

مادر برای نوزاد برای خرید نرم ویسکوز دستمال مرطوب باید توجه به چه چیزی؟
1. مهر و موم بهتر است
در صورتی که مهر و موم خوب نیست، مدت زمان طولانی، آب تبخیر می شود، حوله کاغذی مرطوب اگر نه مرطوب می تواند آن را بازی نمی کند، بسیار مهم است، از جمله در کیسه های بزرگ از بافت مرطوب بسیار مهم است. این بنابراین، وقتی که من دستمال مرطوب ویسکوز را میخرم، بسته بندی آن را مشاهده خواهد کرد تا ببیند آیا مهر و موم خوبی است یا نه.
2. محتوای متوسط آب بهتر است
حوله های مرطوب دارای مقدار آب کمتری هستند، پاکیزگی کافی نیست، چقدر احساس تمیز کردن تمیز است، آب زیاد خوب نیست، الاغ کودک بر روی چیزهای کثیف پاک می شود، اما الاغ هنوز مرطوب است، علاوه بر حوله های خشک خشک برای برداشتن آب اضافی، بسیار مشکل است.
3. آسان برای استخراج
البته با استفاده از پولو نوزاد، نیاز به تسهیل «کمک» است، اما از بعضی از دستمال مرطوب استفاده می شود، استخراج بسیار ناخوشایند است یا حتی چند ورق را می گیرد و گاهی اوقات بیش از حد زیاد می شود و به عقب نمی رسد مهر و موم شده باز ناخوشایند، نیمی از روز برای استخراج، که بسیار در مورد مزاحم است.
4. رطوبت نیز مهم است
دستمال مرطوب ویسکوز علاوه بر تمیز کردن لکه ها، اما همچنین برای محافظت از پوست کودک، بعضی از ویسکوز های دستمال مرطوب بعد از خشک شدن پوست، پوست را تمیز می کند، مانند احساس شستشو با آب، که باعث ناراحتی کودک می شود، بنابراین من معمولا آنها را انتخاب می کنم با مواد مراقبت از پوست طبیعی حوله مرطوب، این دستمال مرطوب مرطوب بر روی پوست احساس بسیار مرطوب، مادر من قبل از استفاده از کودک می تواند سعی کنید خودتان را پاک کنید.
ما معمولا باید توجه به سلامت نوزاد، دست های کوچک و چیزهای کثیف برای تمیز کردن، تمیز کردن، تمیز کردن، خوردن غذا برای خوردن کثیف کثیف، قبل و بعد از تغذیه برای پاک کردن، با دست دهان وینکوز دستمال مرطوب بسیار محل! از آن زمان، در همه جا دهان وینسوز دستمال مرطوب است، و برخی استفاده می شود و جرات استفاده دوباره نیست، در واقع، خواهران را می توان جمع آوری شده تا یو ~ ~ به دلیل دهان برچسب دستمال توالت مورد استفاده در واقعی بسیار از یو ~ ~ توفو است: استفاده از دهان به خصوص کثیف نیست. ویسکوز دستمال مرطوب جمع آوری شده است، و پس از آن استفاده از ضد عفونی کننده دست دئودورانت برای شستن به خوبی، و سپس به ضد عفونی ضد عفونی کننده، ضد عفونی به پایان رسید خشک خشک و یا خشک به کیسه حفظ. پس چه چیزی می تواند دوباره استفاده شود؟
به عنوان مثال: 1، مالش کف، پاک کردن میز، توالت ---- با دو یا بیشتر از دو دستمال مرطوب ویسکوز، پس از همپوش شدن معادل یک پارچه کوچک، دستمال مرطوب بچه ویسکوز پس از یک مرحله، پا برای پاک کردن کف دوباره ~ ~ ~ خشک سپس سپس 2 ~ ~ به هر حال استفاده مجدد، راحت یو ~ ~ ~ 2، کاسه شستشو ---- این بسیار مناسب است یو، هنگامی که استریل نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد، به هر حال، دهان چه چیزی است که برای تمیز کردن غذاها مورد استفاده قرار می گیرد! یک بار اجرا را از بین ببرید. 3، بطری شستشو ---- این روش بسیار آسان برای استفاده است، ما این است که شیر بطری شیر بسیار روغن است، آب گرم تمیز نیست؟ با مواد شوینده، احساس ناراحتی کنید؟ Tofu به شما یک ترفند یو را یاد می دهد، ابتدا با آب گرم بر روی بطری، ریختن، سپس کمی آب گرم کنید، سعی کنید حرارت دهید، و سپس به دستمال مرطوب پاک، آب، هیچ کم هیچ دستمال مرطوب شما می توانید و سپس کلاه را محکم کنید، خوب، آن را لرزش، بالا و پایین، چپ و راست، چند بار تکان دهید، و سپس دستمال مرطوب و بطری های مرطوب را با هم بشویید، و سپس آب گرم، چگونه، پاک کردن آن در هکتار ~ ~ ~ معمولا 5 بطری شستشو هیچ مشکلی نیست، به پشت وینسوز دستمال مرطوب روغن را تغییر دهید، سپس برای آواز خواندن ~ ~ ~ 4، حمام نوزاد، شستن صورت خود را به دلیل کودک من شستشو در ماه انجام خواهد شد در ماه، که از Wipes ویسکوز استفاده می شود برای شستن صورت خود، ما احساس بسیار راحت است، اما همچنین سلامت بسیار، به پوست آسیب نمی رساند، راحت تر از حوله! بنابراین امروز در حال استفاده است. به طور کلی ما با یک قطعه شستشو، حمام را با 2، یک قطعه از مالش خواهد شد دور انداخته، پس از شستشو دور انداخته نمی دوش می تواند طبقه یا چیزی را پاک کنید، بازی رایگان Ha ~ ~ 5، مادرم شستشو صورت خود را - - از ابتدای دبیرستان من یک حوله ساده برای شستن چهره های خود ندارم، دست دارم، به پوست آسیب نمی رسانم، مراقبت از چهره زمانی که اصلی باید از پنبه Remover برای رفتن به سفت استفاده کنید، شخصا احساس می کنید که ویسکوز دستمال مرطوب مورد استفاده قرار گرفته است، چهره کودک را مرطوب، متوسط تر، چهره آن نیز مانند یک کودک بسیار پاک، کاملا راحت، و سپس یک ماسک و یا مالش شیر، راحت و راحت ~ ~ ~