صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی شناسایی دستمال مرطوب سلولی
Jul 20, 2017چگونگی شناسایی دستمال مرطوب سلولز پایین

دستمال مرطوب سلولز در بازار می تواند به دو دسته تقسیم شود: یک کلاس به تنهایی ضد عفونی می شود، اما نمی تواند سایر اقلامی که حاوی عناصر مراقبت از پوست است و فقط برای مراقبت از پوست استفاده می شود را ضد عفونی کند.

ضد عفونی، نوع دیگری نه تنها خود، بلکه همچنین برای موارد دیگر نیز می تواند با عملکرد ضد عفونی ضد عفونی مرطوب دستمال مرطوب استفاده می شود، سلولز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خراش پوست، خراش و سایر ضد عفونی یا ضدعفونی کردن، به طور کلی نشان می دهد ضد عفونی یا عقیم سازی در بسته بندی اجزاء. دیده می شود، بهترین انتخاب حوله سلولز ضد عفونی است که عملکرد استریلیزه را انتخاب می کند.

هنگامی که انتخاب و خرید را برای تمیز کردن خوب و بد Cellulose دستمال مرطوب، صابون های با کیفیت بالا از فیبر وجود دارد نوعی از عطر و بوی زیبا، هیچ بوی هیجان انگیز، دستمال مرطوب و سلولز پایین تر بوی مضر آشکار است. به طور کلی، دستمال مرطوب سلولزی با کیفیت بالا از پارچه های غیر بافته ساخته شده است، و بافت نرم و سفید بدون هیچ گونه ناخالصی است، و دستمال مرطوب سلولز پایین تر می تواند ناخالصی آشکار داشته باشد. در استفاده، با کیفیت خوب سلولز حوله مرطوب مو ندارد، حوله مرطوب سلولز پایین دارای موهای واضح است، اثر تحریک کننده به پوست است، احساس که باعث می شود شخص ایجاد خارش به راحتی.

لازم به توجه به این است، ضد عفونی سلولز دستمال مرطوب است عمر مفید، عمر مفید، استریل کردن مواد تشکیل دهنده را کاهش می دهد، بنابراین، قبل از استفاده برای دیدن آیا سلولز دستمال مرطوب در دوره گارانتی. همچنین توجه داشته باشید که دستمال مرطوب Cellulose خریداری شده باید توسط اداره بهداشت مجوز داشته باشد. اگر این شرایط در دسترس باشد، دستمال مرطوب Cellulose شما خرید خواهد بود احمقانه.

نحوه تمیز کردن حوله مرطوب سلولز

1. قرار دادن دستمال مرطوب سلولز در لبه بینی خود و بوی آن. اگر از دستمال مرطوب سلولز با کیفیت بالا باشد، می توانیم بدون عارضه بوی عطر و طعم نرم، بی سر و صدا ظریف بسازیم. اگر این یک کیسه از دستمال مرطوب سلولزی است، می توان بوی آن را بوی روشن زمانی که بوی آن را بویید.

2. با کیفیت بالا از دستمال مرطوب سلولز از مواد خام با کیفیت بالا ساخته شده است. ما می بینیم که هیچ چرخشی سفید و بدون ناخالصی وجود ندارد. سلولز آنها را مرطوب و مواد خام پایین تر بسیار ضعیف است، ما می بینیم که ناخالص آشکار، پارچه های بافی با کیفیت بالا در فرایند استفاده، بدون پوسته پوسته شدن ظاهری، دستمال مرطوب و سلولز پایین تر در فرآیند استفاده از پودر آشکار است.

3. پس از از بین بردن سلولز دستمال مرطوب، اگر سلولز حوله مرطوب شده است moldy و مدفوع، سلولز دستمال مرطوب نباید استفاده شود. اگر احساس سوزش پوست خود را در طول استفاده از دستمال مرطوب سلولز احساس کنید، باید فورا از آن استفاده نکنید تا آسیب بیشتری ایجاد نکنید.