صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای شناسایی حوله های خالص پنبه
Jul 04, 2018

(1) روش شناسایی بصری:

A، همه پنبه: بیشتر کتک زدن، سطح ضعیف سطح

B، پنبه پلی استر: کم پوسیدگی، پایان سطح بهتر، ظرافت خاص، با دست های خود بسیار لغزنده است.


(2) روش احتراق:

A، پنبه: نزدیک شعله سوزانده شده است، کاغذ سوختن مبهم است، خاکستر کمی، خاکستر نرم سیاه و سفید.

B، پنبه پلی استر: نزدیک شدن انبساط شعله، چکیدن، فوم، طعم ضعیف، قهوه ای سخت و قهوه ای است.

نخ روی لبه حوله به یک دایره کشیده شده و با آتش سوزانده می شود. آن را به سرعت سوزانده و خاکستر سیاه و خاکستری است. سبک و بدون سرباره فیبر های بازسازی نشده پنبه یا سلولز هستند. اگر احتراق تمیز نیست، یک توده خاکستر وجود دارد، نشان می دهد که نخ با یک نخ مصنوعی ترکیب شده است.

هنگام استفاده از روش احتراق، باید به استخراج بافت های مختلف در پارچه حوله توجه کرد، زیرا نخ هایی که در قسمت های مختلف حوله استفاده می شود کاملا متفاوت است.


دلایل زیر می تواند سازنده ادعا کند که حوله پنبه خالص است، اما در واقع پنبه خالص نیست.

1. بسیاری از حوله های پنبه خالص در واقع پلی استر و پنبه هستند. این نوع طناب باعث می شود که بافت، هزینه را کاهش دهد و پلی استر بر روی حوله قرار نگیرد، به مردم احساس می کند که پنبه خالص نیست اما بسیار مضر است، شما می توانید برخی از خطوط را در وسط بخشی از حوله برای سوختن، به آن نگاه کنید.

2، برخی از گلدوزی های با کیفیت بالا و قطعات ساتن، اکثریت قریب به اتفاق استفاده از مواد خام پنبه خالص، به عنوان یک نتیجه از روند تولید نیازهای قدرت مواد خام و مشکلات موجود از موضوع گلدوزی موجود . تمام پنبه های با کیفیت بالا در زمان صادرات اعلام می شود: پنبه خالص (به جز گلدوزی و فایل های ساتن).


3، برخی از تولید کنندگان حوله های ارزان قیمت در ادعای خارجی که نخ پنبه آنها 100٪ پنبه خالص است، در واقع، نخ 100٪ پنبه خالص نیست، بسیاری از نخ با پنبه و نخ، پنبه باید پنبه خالص، نخ نخ کارخانه نخ ریسی پنبه نیست به خصوص مراقبت. بنابراین، برخی از حوله های ارزان قیمت پنبه ای تولید می شود، این حوله های پنبه ارزان قیمت، مواد اولیه ارزان تر هستند و قیمت محصولات نهایی نیز کم است.

4، طرف بزرگ و جانبی جانبی نورد حوله ممکن است پنبه خالص نباشد. این یک سوال بسیار دقیق است که اغلب توسط هتل ها و مشتریان متوجه نمی شود.


Hangzhou U-cloths Commodity Co.Ltd.

ما تولید کننده حرفه ای تمیز کردن دستمال مرطوب از چین است.

آدرس: No.66 Xiaofangzi، Lingxi Village، Banqiao شهر

شهر: لینان، هانگزو

ایالت: ژجیانگ

کد پستی: 311301

کشور: چین

مدیر: شین ژو

پست الکترونیکی: info@ucloths.com

اسکایپ: shanecleaner

تلفن: 0086-0571-63780708

فکس: 0086-0571-63780728