صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نحوه شناسایی دستمال مرطوب کم کیفیت.
Jun 16, 2017

نحوه شناسایی ضایعات با کیفیت ضعیف.


دستمال مرطوب در بازار را می توان به دو دسته تقسیم کرد: یکی از خود را ضد عفونی می کند، اما نمی تواند مواد دیگر را ضد عفونی کند که شامل مواد مراقبت از پوست است، مراقبت از پوست تنها می تواند مراقبت از پوست را انجام دهد.

دیگر نه تنها خود را ضد عفونی، بلکه همچنین در موارد دیگر نیز می تواند یک ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده دستمال مرطوب، می توان برای سایش، خراش و سایر ضد عفونی یا استریلیزه استفاده می شود، به طور کلی در بسته بندی نشان می دهد ضد عفونی یا عقیم سازی از مواد تشکیل دهنده. قابل مشاهده است، انتخاب بهترین انتخاب با ضدعفونی ضدعفونی ضدعفونی کردن دستمال مرطوب.

در خرید همچنین برای تمیز کردن با کیفیت بالا و با کیفیت پایین دستمال مرطوب، Wipes با کیفیت بالا خواهد عطری نرم و ظریف، بدون هیچ بوی تحریک کننده و کیفیت پایین دستمال مرطوب بوی آزار دهنده است. به طور کلی، دستمال مرطوب با کیفیت بالا با پارچه های غیر بافته شده، بافت نرم و سفید، بدون هیچ گونه ناخالصی، با کیفیت ضعیف دستمال مرطوب ناخالص آشکار خواهد شد. در استفاده، دستمال مرطوب با کیفیت بالا نخورده نمی شود، با کیفیت ضعیف دستمال مرطوب، پیلینگ واضح است، پوست دارای اثر تحریک کننده، آسان برای تولید احساس خارش است.

لازم به ذکر است که ضدعفونی از Wipes عمر مفید خاصی را پس از عمر مفید، که ضد عفونی مواد تشکیل دهنده را کاهش می دهد، بنابراین قبل از استفاده برای دیدن اینکه آیا دستمال مرطوب در طول عمر مفید است. در عین حال، توجه به خرید از دستمال مرطوب باید توسط صدور گواهینامه بهداشت تایید شود. اگر این شرایط در دسترس هستند، شما می توانید بخارپز را خریداری کنید.

نحوه شناسایی شایستگی های دستمال مرطوب

1، دستمال مرطوب در سمت بینی به آرامی بوی، اگر آن را با دستمال مرطوب با کیفیت بالا ما بوی طعم نرم و ظریف، آن را نشانی از هر گونه تحریک. اگر یک بسته از ضایعات با کیفیت ضعیف باشد، بوی ما خواهد شد، یک بوی مضر آلود را احساس خواهد کرد.

2، دستمال مرطوب با کیفیت بالا از مواد خام با کیفیت بالا استفاده می شود، ما می توانیم بدون بافته سفید، بدون ناخالصی. کیفیت ضعیف مواد اولیه خام را پاک می کند، ما می توانیم ناخالصی های فوق را با کیفیت بالا از دستمال مرطوب در استفاده از فرآیند ببینیم، هیچ پدیده آشکار پیلینگ وجود نخواهد داشت، و با استفاده از فرایند با کیفیت ضعیف، یک پدیده پیلینگ روشن است.

3، دستمال مرطوب را حذف کنید، اگر دستمال مرطوب شده است، مداد طولانی، این Wipes استفاده نکنید. اگر با استفاده از دستمال مرطوب در روند احساس پوست اثر تحریک کننده داشته باشید، خارش، احساس درد را احساس کنید، باید بلافاصله مصرف آن را متوقف کنید، به طوری که باعث آسیب بیشتر شود.