صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه تمیز کردن Microbifiber را پاک کنید
Oct 19, 2017

من دوست دارم تمیز کردن با میکرو فیبر - آن همه کاره، اقتصادی، و سازگار با محیط زیست است. مزایای مورد علاقه من چیست؟ چقدر خوب پاک می شود بدون پوشش، هیچ خاک و میکروب ها در اطراف پخش نمی شود و فقط باید یک بار پاک شود و سطح شما تمیز باشد.

10.19.jpg

تصور غلط رایج در مورد هر پارچه تمیز کردن که شستشو داده شده و استفاده مجدد آن است، ممکن است تمیز نباشد و یا شما بتوانید از پاک کردن میکروب ها از پارچه استفاده کنید. چیزی که میکرو فیبر آن است این است که فیبرهای میکرو در واقع خاک و میکروب ها هستند و به جای گسترش آن، به آنها متوسل می شوند. من فکر می کنم این چیزی است که مردم را از تغییر در پاک کردن دستمال مرطوب و حوله های کاغذی محروم می کند.

10.19.2.jpg

اینجا یک قانون اصلی برای "مایکروویو" است:

میکرو فیبر را می توان به عنوان استفاده شما از آن شستشو داده شد و فقط یک بار پاک نکنید (مگر اینکه توالت و یا چیزی از میکروب ها / کثیف باشد). شستشو، پیچ خوردن و ادامه استفاده.

فقط با پارچه های میکروفیبر دیگر شستشو دهید. اگر با میکروفیرت خود را در ماشین لباسشویی دیگر موارد لباس های شسته شده قرار دهید، آن را به یک آهنرنگ استاتیک تبدیل می کنید - فقط با شستن میکرو فیبر به تنهایی اجتناب کنید.

محل نگهداری میکرو فیبر در حالی که خشک شده است و قبل از بار دادن به شستشو پیدا کنید. من یک سطل را در پشت ماشین لباسشویی خود نگه میدارم و پارچه های میکروفیفی کثیف را در آنجا می زنم. اگر یک پارچه مرطوب باشد، آن را در کنار سطل قرار می دهم تا خشک شود و سپس آن را در سطل قرار دهم. پارچه های گرد و غبار به این سطل مخلوط نشده اند، این سطل برای پارچه های تمیز کردن حمام است، بنابراین آلودگی متقابل وجود ندارد.

در صورت تمیز کردن یا تمیز کردن، اکثر میکروب ها و میکرو ارگانیسم ها در 140 درجه فارنهایت کشته می شوند. من میکرو فیبر را می شستم که باید بر روی HOT یا ضد عفونی بهداشتی شود. شما می توانید ماشین لباسشویی خاص خود یا نام تجاری را نگاه کنید و ببینید چه درجه حرارت چرخه های گرم و بهداشتی را دریافت می کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است. (به عنوان یک قاعده کلی، شستن در گرما و خشک شدن در حد کم تا متوسط، باعث می شود که میکروب ها در پارچه های تمیز کردن شما کشته شوند، اما اگر شما نیاز به پاکسازی داشته باشید، باید گرما تر باشد.)

新闻3.jpg