صفحه اصلی > اخبار > محتوای
راه خوبی برای تمیز کردن غیر منتظره دستمال مرطوب: آشپزخانه چیز
Jan 27, 2016

پارچه رایج ترین چیز در خانه ما، انجام کارهای، کاملا می نه انجام آن، پاک کردن صندلی و تمیز کردن اجاق گاز، هود و یخچال و فریزر, لوازم برقی و غيره محدوده و بنابراین در, همیشه وجود دارد نیاز به مقدار زیادی از پارچه، سخت احتمالا کهنه آشپزخانه تمیز حق است?

از آنجا که معاملات و نفت برای جلوگیری از داشتن بسیار کثیف بسیار چرب. تحت شرایط عادی، ما استفاده از مواد شوینده تمیز بارها و بارها، و سپس استفاده کنید، اما گاهی اوقات، دستمال مرطوب برای چند روز بی فایده، سخت برای خلاص شدن از علائم است.

روش برای تمیز کردن دستمال مرطوب:

1) پرتاب حوله من در یک قابلمه پر از آب، و سپس محل تخم مرغ به کوک باز، درب را باز و به مدت 6 دقیقه بپزید.

2) و سپس حذف و با آب سرد شسته و خشک آویزان.

فوق العاده long-winded:

** جوش قابلمه پارچه، حدود 5 پوسته کفایت خواهد کرد. معمولا بدون پوسته تخم مرغ، مهم جمع آوری شده می تواند. علاوه بر تمیز کردن دستمال مرطوب, شما همچنین آب بطری یا فنجان تمیز کردن می تواند (پوسته تخم مرغ های شکسته را در یک بطری اضافه کردن مقدار کمی از آب، سرپوش را می بندید، نگه دارید بعد از تکان دادن، شستشو با آب، شما می توانید مقیاس پاک).

** هر بار که ما تخم مرغ را به پایان می رسید پوسته تخم مرغ دیوار سمت چپ لایه سفیده سفیده پروتئاز پارچه سفید تمیز می تواند، آن نقش تعیین کننده بازی می تواند.

** پوش در اصل، بهترین می توانید آن را یک روز و شسته و جایگزین یک بار در هفته یا دو هفته. اما در این مورد، بنابراین، هدر رفته بنابراین ما استفاده از تخم مرغ آن سفید و یا علاوه بر ضد جوش و ضایعات را کاهش می دهد.

** به طور کامل خشک پس از هر پارچه خیس پس آن آسان به نژاد باکتری نیست. آویزان در هوا و خورشید