صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده مکرر از دستمال مرطوب ضعیف
Aug 23, 2017

استفاده مکرر از کیفیت ضعیف دستمال مرطوب آسیب می رساند
کارخانه دستمال مرطوب مرطوب به شما می گوید که استفاده مکرر از کیفیت پایین خطرات دستمال مرطوب: 1، حوله های مرطوب حاوی مواد افزودنی مضر: مهم نیست که چه نوع بافت مرطوب، حاوی مواد شیمیایی بیشتر یا کمتر، اگر چه این مواد افزودنی شده توسط آزمون ملی تایید شده است ، اما برای تفاوت های فردی، آیا همه اعمال نمی شود، به خصوص حساس به جمعیت، بهتر است از بافت مرطوب استفاده نکنید. 2، استفاده مکرر از تغییر محیط میکرو محیط پوست هنگام استفاده از بافت مرطوب بافتن سطح پوست، ممکن است به تغییرات سطح میکرو محیط محیط سطح پوست منجر شود، به طوری که عدم تعادل نسبت چربی پوست و کراتینوسیت های اپیدرمی از بین می رود و تجزیه می شود، اما به پوست منجر نمی شود سلامت علاوه بر این، بافت مرطوب را می توان در شرایط اضطراری تمیز، اما نمی تواند جایگزین صابون و آب، بهترین روش ضد عفونی و یا شستن دست با صابون و شستشو با آب است.
ابتدا خرید دستمال مرطوب را پس از آنکه اغلب دستمال مرطوب در جایی استفاده می شود تعیین می کنید، اگر آن را به دستمال تمیز کردن شی، پس بافت دستمال می تواند خیلی نرم باشد. اگر شما به طور مداوم پوست را لمس کرده اید، حتما از ضدآفتاب های نرم و نرم، برای جلوگیری از آسیب های پوستی یا آلرژی ها استفاده کنید. اگر کودک است، باید دستمال مرطوب را انتخاب کند، پوست جوان کودک را آسیب نبیند. اگر بخواهید ضدعفونی کردن، ضدعفونی کردن، دستمال مرطوب را انجام دهید، هنگامی که شما می توانید دستمال مرطوب بهداشتی را انتخاب کنید، این دستمال مرطوب دارای ضد عفونی و ضدعفونی کننده خاص است.
تولید کنندگان دستمال مرطوب دستمال مرطوب بچه می تواند مواد زیر را شامل نمی شود:
1. عطر و طعم: ادویه جات ترشی جات و الکل، مواد تشکیل دهنده تحریک کننده را آسان می کند، بنابراین عطر رایحه نیز باید بر پایه ترجیحات مصرف کنندگان باشد تا انتخاب شوند، اما افزایش ترکیبات برای افزایش خطر آلرژی پوست، بنابراین برای محصولات کودک باید اطمینان حاصل شود که طبیعی خالص نیز هست. بنابراین، بسیاری از مارک های حوله کاغذی مرطوب به وضوح مشخص شده است: "هیچ الکل و ادویه جات اضافه شده است."
2. عامل فلورسنت: عوامل فلورسنت نیز نباید در دستمال مرطوب ظاهر شوند. اگر حوله مرطوب حاوی ماده فلورسنت باشد، باید آن را در پردازش مواد خام مواد غیر بافته شده اضافه کنید که مواد تشکیل دهنده نامطلوب روی پوست کودک است.
3. الکل: نقش الکل در بافت مرطوب عمدتا استریلیزاسیون است، اما الکل است فرار، آسان به پاک کردن سطح رطوبت سطح پوست، احساس تنگ و خشک، منجر به ناراحتی پوست، بنابراین برای نوزاد مناسب نیست.
4. نگهدارنده ها: هدف نگهدارنده ها حفاظت از محصول از آلودگی های میکروبی و افزایش عمر مفید و عمر محصول است. با این حال، استفاده نادرست از نگهدارنده ها می تواند باعث درماتیت آلرژیک شود. علاوه بر ادویه جات ترشیجات، دومین شایع ترین علت سوزش پوست و تحریک پوست است.
5. آب کاملا ضدعفونی نشده: دستمال مرطوب بچه جزء اصلی آب است، آب باید با آب خالص یا باکتری در آب درمان شود، اما در پوست شاندونگ بر روی پوست کودک و سلامتی به پوست آسیب می رساند پوست کودک حساس تر به زمان خرید باید چند مولفه بالا را تماشا کنید، اگر نمی توانید خرید کنید تا از آسیب رساندن به پوست کودک جلوگیری شود.
والدین نوزاد را برای خرید دستمال مرطوب نگهداری می کنند زمانی که نیاز به توجه به محصولات حوله مرطوب می تواند مواد زیر را اضافه نمی کند: 1. الکل، الکل در نقش بافت مرطوب استریلیزاسیون است، اما الکل است فرار، آسان به پوست پوسته رطوبت سطح، احساس تنگ و خشک، باعث ناراحتی پوستی، بنابراین برای نوزاد مناسب نیست. 2. عطر و طعم، ادویه جات ترشی جات و الکل به راحتی مواد تشکیل دهنده تحریک کننده را در نظر می گیرند، هرچند شما می توانید عطر مورد علاقه خود را انتخاب کنید، اما خطر ابتلا به آلرژی پوست را افزایش می دهد، توصیه نمی شود برای استفاده از نوزاد کوچک، اطمینان حاصل شود که خلوص طبیعی خوب است . 3. نگهدارنده ها، هدف این است که برای حفاظت از محصول از آلودگی باکتری ها، برای گسترش عمر مفید محصول و عمر مفید محصول. اما استفاده از نگهدارنده های نامناسب می تواند باعث درماتیت آلرژیک شود. علاوه بر ادویه جات ترشیجات، دومین شایع ترین علت سوزش پوست و تحریک پوست است. 4. عامل های فلورسنت، عوامل فلورسنت نیز اجزایی هستند که نباید در بافت مرطوب نوزاد ظاهر شوند. اگر حوله مرطوب حاوی عامل فلورسنت باشد، باید آن را در پردازش مواد خام مواد غیر بافته شده اضافه کنید که مواد تشکیل دهنده نامطلوب روی پوست کودک است.