صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا دستمال مرطوب بافتنی غیرممکن است که به پوست آسیب برساند؟
Sep 25, 2017

آیا دستمال مرطوب بافته شده به پوست خطرناک است؟
دستمال تمیز بدون بافتنی حمل آسان است، فضای لازم را نداشته باشید، برای زمانی که نیازهای روزانه شما برای دختران ضروری است، ضروری است. در صورتی که سوپرمارکت خریداری شده است، بسیاری از دستمالهای پاک نشده بافته شده ای که در سوپرمارکت تحریک کننده نیستند، اما پاک کردن دستمال های بدون بافت واقعا خفیف است و به پوست آسیب نمی رساند. نگاهی به مواد تشکیل دهنده!
دستمال سفره بدون بافته ترکیبی از پارچه های غیر بافته است. آب، مواد افزودنی در حالی که اکثر مواد افزودنی شامل مواد شیمیایی است. دستمال تمیز کردن بافته بدون استثناء است، این که آیا دستمال مرطوب معمولی غیر بافته شده یا دستمال مرطوب کننده بدون پارچه بافته شده است، حاوی پروپیلن گلیکول مواد جامد خام است، آسیب آن به پوست نسبتا بزرگ است.
پروپیلن گلیکول نوعی آسان برای نفوذ به پوست از حلال های پتروشیمی است، آسیب به بدن نمی تواند نادیده گرفته شود. این در قلب، کبد و کلیه انباشته خواهد شد و موجب تحریف و آسیب می شود، اما سیستم ایمنی را تضعیف می کند. علاوه بر این، می تواند به غشای سلولی آسیب برساند، باعث ایجاد خارش، پوست خشک، درماتیت تماس و آسیب سطح پوست می شود. در زندگی بسیاری از مردم برای راحتی نقشه، کودکان خود را با استفاده از دستمال تمیز کردن بافته بدون استفاده می شود. من نمی دانم که این به بدن کوچک نیز آسیب می رساند.
اگر شما اغلب استفاده از دستمال سفره بدون بافت و سپس مصرف چیزی برای خوردن، آن را به مواد سمی به دستگاه گوارش منجر شود، خطرات امنیتی وجود دارد علاوه بر این، حلالیت پروپیلن گلیکول، حدود 5٪ از مردم خواهد شد واکنش های آلرژیک، طولانی مدت استفاده از پوست باعث خسارت می شود. بسیاری از متخصصان اطفال توصیه نمی کنند که والدین از پاک کردن دستمال مخصوص خود استفاده کنند.
امیدوارم این مقاله را بخوانید، مانند استفاده از Wipes برای تمیز کردن غیر بافته، دوستان می توانند استفاده خود را کاهش دهند. برای کاهش آلودگی کاهش یافته است، و در مرحله دوم، بهتر است از خود و خانواده هایشان در سلامت خوب محافظت شود.
مردم بیشتر و بیشتر عادت دارند تا دستمال تمیز کردن بافتنی را قبل از غذا یا خارج از مکان های عمومی، در هر زمان برای تمیز کردن دست ها به جای شستن دست، عادت کنند، که این هم آسان و بهداشتی است و حتی اشتباه بر این باور است که می تواند باشد استریل شده است با این حال، من می خواهم به مصرف کنندگان یادآوری کنم که دستمال سفره بدون بافت حاوی انواع مختلف مواد افزودنی است، قرار گرفتن در معرض بیش از حد می تواند باعث آلرژی پوست، بهترین روش ضد عفونی و یا شستن دست با صابون و شستشو با آب شود.
بسیاری از مصرف کنندگان بر این باورند که "تمیز کردن بافته های غیر بافته شده" به عنوان نام نشان می دهد باید papery. با این حال، تولید دستمال توالت غیر بافته شده اصلی مواد خام غیر بافته شده است، جزء اصلی پلی پروپیلن درجه پلی پروپیلن است. بنابراین، استفاده گسترده از دستمال تمیز کردن بافته بدون صرفه جویی در منابع ارزشمند روغن، بلکه آسان است پس از دفع، پس از تخریب آسان، باعث ایجاد "آلودگی سفید" جدید است.
پارچه های بدون بافت تمیز کردن مواد مایع عموما حدود 80٪، جزء اصلی آب و مواد افزودنی است. به منظور اجتناب از واکنش آب و شیمیایی، دستمال تمیز کردن بافته بدون استفاده با آب باید از آب مخصوصی مانند آب تصفیه شده، آب خالص و غیره استفاده شود.
انواع مختلفی از مواد افزودنی شامل مرطوب کننده هایی مانند پروپیلن گلیکول وجود دارد که می تواند به محلول موثر در مایع حل شده در آب کمک کند تا آب فرار نباشد. مواد نگهدارنده مانند فنوکسی اتانول، متیل پتروژن هیدروکسی بنزوات، و غیره، می تواند دستمال تمیز کردن بدون بافت را در فعالیت های مختلف مواد نگه می دارد؛ عوامل ضد باکتری مانند لاکتات سدیم، برگ های اکالیپتوس و غیره، برای از بین بردن و مهار باکتری ها در دستگاه ضد عفونی کننده دست؛ سورفکتانت ها مانند روغن کازولور هیدروژنه پلی اتیلن، پلی اتر و غیره، برای حذف خاک و گریس، برای رسیدن به یک اثر تمیز استفاده می شود.
به عنوان دستمال مرطوب بدون بافت حاوی انواع مواد افزودنی، تماس با مواد نگهدارنده بیش از حد، الکل و سایر ترکیبات شیمیایی، به راحتی منجر به درماتیت تماس و سایر آلرژی های پوست می شود. و بسیاری از مردم استفاده از دستمال سفره بدون بافته دستان خود را شسته، مواد شیمیایی در دست، به ویژه برای کودکان باقی می ماند. مطالعه ای در ایالات متحده همچنین نشان می دهد که هنگام استفاده مکرر از دستمال تمیز کردن بافته ها، نه تنها نمی توان باکتری را پاک کرد، بلکه بعضی از باکتری ها به سطح غیر مجاز منتقل خواهند شد. بنابراین مراقب باشید، بهتر است یک سطح جدید را برای یک حوله کاغذی پاک کنید، از پاک کردن چشم ها و سایر قسمت های حساس استفاده نکنید.
به طور کلی، دستان خود را با صابون شستشو می دهیم، اساسا می توان تمام باکتری ها را روی دست ها کشید، همراه با جریان آب شستشو می شود، تخم مرغ های دور دور را می توان شستشو داده و استفاده از دستمال تمیز کردن بافته بدون اثر چنین
در این برای یادآوری مصرف کنندگان، مطمئن شوید که تمیز کردن بافته های غیر بافته تمیز می تواند به طور کامل جایگزین نقش شستن دست با صابون. در خرید تمیز کردن بافته های غیر بافته، ابتدا باید مراکز خرید بزرگ و سوپرمارکت ها را خریداری کنید، سازندگان معتبر، گواهینامه های کیفیت محصولات را انتخاب کنید؛ در مرحله دوم، باید سعی کنید استفاده از هر قطعه یک بسته کوچک مستقل از دستمال تمیز بدون بافته، اگر شما انتخاب کنید برای استفاده از دستمال تمیز کردن غیر بافته، پس از هر اجرا باید مهر و موم شده، اجرا شود در اسرع وقت برای جلوگیری از فرار مواد تشکیل دهنده فعال است.