صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تمیز کردن دستمال مرطوب بهترین نور به طور واضح تعیین کنید
Jan 27, 2016

پارچه بسیار ساده است، مورد استفاده برای تمیز کردن; پوش است مجتمع کاملا به استفاده از اگر استفاده نادرست، باکتری ها گسترش رسانه ها تبدیل خواهد شد.

به طور خاص، پارچه باید انعطاف پذیری مناسب، پاکیزگی را نگه دارید، بدون احساس مهم می باید نه کامل و وجود، به خصوص نه بدیهی است نه پاک نقش پذیری ظاهر باید. پیشنهاد می کنم که مردم باید تحت درمان با پارچه تمیز کردن، تصمیم بگیرند که آیا آن باید تا حد ممکن است دو یا سه ماه جایگزین شود. به خصوص تماس مکرر با ظروف و پارچه اما آن باید در عرض یک هفته یا پس، کمی جوش شیرین را در آب به کوک کوک، کمتر از 5 دقیقه در حال جوش اضافه.

پس از هر استفاده به طور کامل تمیز کردن با مواد شوینده و آب پاک. معاون چین بیماری پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی پیشگیری و کنترل گفت: لو Jinxing، تمیز کردن ژنده پوش علاوه بر عقیم سازی خورشید نیز در مایکروفر دو یا سه دقیقه از مایکروویو ضدعفونی با آتش بالا خیس شود می تواند. اگر شما نیاز به سطوح بالاتر بهداشتی شما حاوی کلر مواد ضدعفونی کننده، 250 میلی گرم در هر لیتر آب عمل خیساندن برای 30 دقیقه یا بیشتر استفاده کنید.

توصیه های هنگام انتخاب پارچه، شما می توانید همچنین فشار دهید استفاده برای انتخاب مواد مناسب. به عنوان مثال، به جز سوپر مارکت فروش ویژه تمیز کردن پارچه پارچه ظرف نیز سنتی chalina سلب کردن و حفاظت از محیط زیست می توانید انتخاب کنید. کهنه می توان استفاده کرد برای اهداف دیگر از قبیل پنبه و مواد غیر بافته شده، اگر چه در حال حاضر وجود دارد یک بار مصرف کاغذ دستمال مرطوب آسان است اما آن ناچار برخی از زباله را تولید کند.

در نهایت، در هنگام انتخاب یک پارچه را به انتخاب رنگ نور برای همیشه سعی کنید. به عنوان مثال، برخی در صفحه اصلی به عنوان پارچه های نرم و سفید مثل حوله تمیز و قطعا مشکلی نیست; گردوغبار افرادی چون تاریک بود، خاک آشکار است، دشوار است آنها را تمیز نگه دارید. علاوه بر این، در مقایسه با پارچه تیره، نور، رنگ شیمیایی نیز خواهد بود، به خصوص کارد تماس پارچه و مواد غذایی، بلکه به سفید کاهش می یابد.