صفحه اصلی > اخبار > محتوای
روش دستمال سفره را انتخاب کنید
Jul 11, 2017

روش Woodpulp Wipes را انتخاب کنید

1. دستمال مرطوب را روی لبه بینی بگذارید و به آرامی آن را بویید. اگر یک دستمال مرطوب خالص خوب است، می توانیم عطر و طعم نرم و بی سر و صدایی بویایی بسوزانیم. هیچ تحریکی ندارد اگر این یک کیسه از دوغاب چوبی زیرین باشد، وقتی که بوی آن را بوی روشن بویایی می گوییم. 2. دستمال مرطوب دوغاب با کیفیت بالا، پاک کردن زنان از مواد خام با کیفیت بالا ساخته شده است. ما می بینیم که هیچ چرخشی سفید و بدون ناخالصی وجود ندارد. مواد خام از چوب خام پایین تر است که بسیار ضعیف است، ما می بینیم که ناخالصی آشکار، با کیفیت بالا از پارچه های چوب خالص در فرایند استفاده، هیچ خمیده ظاهری، و دستمال مرطوب خشن در فرآیند استفاده از پودر آشکار است. پس از از بین بردن حوله دوغاب چوبی، اگر دستمال مرطوب دستمال مرطوب و قالب ریزی شده باشد، دستمال مرطوب از چوب استفاده نخواهد شد. اگر احساس سوزش پوست در طول استفاده از دستمال مرطوب را احساس کنید، باید از آن بلافاصله استفاده نکنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری نکنید. 4. با اطمینان از تایید محصول اطمینان حاصل کنید و محصولات تولید کنندگان منظم را با سایت دقیق، تلفن سرویس، استانداردهای بهداشتی، استانداردهای سازمانی و شماره های مربوط به اداره بخش بهداشت و درمان، انتخاب کنید.

تولید کننده نساجی چوب خام برای پاسخگویی به تقاضای شما برای لوازم، شرکت ما تولید طولانی مدت با کیفیت بالا از پارچه های چوب خالص، می تواند خدمات با کیفیت بالا را برای شما فراهم می کند، از حضور شما خوش آمدید، با مشتاقانه منتظر همکاری با شما.

مواد اولیه اصلی: معمولا از پارچه های غیر بافته نرم ساخته شده است. مواد تشکیل دهنده اصلی: پروپیلن گلیکول، فنل اکسید اتانول، لاکتات سدیم، بابونه، آب ظریف، هیدروکسیل اتیل کربنات، متیل پودر هیدروکسی بنزوات، روغن پاستوریزه هیدروژنه PEG - 60، PPG - 8 - پلی اتیل الکل استیل - 20، چهار سدیم اتیلندیامین تترا اسیدهای اسید، کلر هگزادسيل پيريدين با مواد نرم کننده، مواد پاک کننده طبيعي، مراقبت از پوست؛ PH 5.0، می تواند پوست را به طور موثر در حین حفظ تعادل رطوبت در سراسر بدن تمیز کند. مراقبت آرام، می تواند روزانه استفاده شود، همچنین می تواند برای پاک کردن دست و صورت استفاده شود؛ حوله ضخیم و بادوام، مواد نرم افزاری را اضافه کرده و نرم و نرم می کند. از طریق آزمایش میکروبیولوژی برای اطمینان از بهداشت و ایمنی.

از دیدگاه سلامت، در مقایسه با تمیز کردن آب، استفاده از دستمال مرطوب نرم چوب بهترین روش است. با خمیر چوب نرم پس از حوله مرطوب برای پاک کردن سطح پوست به منظور ایجاد یک لایه از خواص مرطوب کننده فیلم محافظ، تمیز کردن بسیار موثر است، همچنین یک محرک، در حالی که روز سرد با نرم نرم چوب خمیر مرطوب می تواند کمی حرارت استفاده می شود .

دستمال مرطوب چوب در بازار می تواند به دو نوع تقسیم شود: یک نوع باید خود را ضد عفونی کند، اما نمی تواند ضد عفونی کردن کالاهای دیگر، در داخل شامل ترکیب مراقبت از پوست، تنها می تواند مرطوب کننده پوست و تعمیر و نگهداری. ضد عفونی شده است، نوع دیگری نه تنها خود، بلکه همچنین برای موارد دیگر می تواند با استفاده از ضد عفونی ضد عفونی حوله مرطوب استفاده می شود، خمیر چوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سایش، پوست، خراش و سایر ضد عفونی یا ضدعفونی کردن، به طور کلی نشان می دهد ضد عفونی یا عقیم سازی در اجزای بسته بندی. بهترین انتخاب دستمال مرطوب پاستوریزه با عملکرد ضد باکتری است.

پارچه های دستمال مرطوب دستمال مرطوب محصول بسیاری از phyletic، از بسته بندی فرم نقاط مختلف، یک بسته کوچک، دو قطعه از بسته بندی کوچک، 10 بسته مستقل، بار برای تعداد مختلف کیسه ها، جعبه ها، و کنسرو شده، و غیره؛ از مواد پایه استفاده شده، آن را به کاغذ گرم (یا گرم باد) غیر بافته شده، بدون گرد و غبار (یا کاغذ خشک)، ستون های آب غیر بافته شده تقسیم شده است؛ برای استفاده عمومی، نوزاد، استفاده تجاری و هدف گردشگری استفاده می شود. چهره و دست را با دستمال مرطوب ضدعفونی کنید که هر دو بهداشتی و راحت است. با این حال، محصولات پارچه مرطوب متفاوت دارای کاربردهای متفاوت هستند.