صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کودک را انتخاب کنید برای استفاده از دستمال مرطوب پلی استر توجه به مشکل
Jun 05, 2017

دستمال مرطوب پلی استر کودک برای استفاده از دستمال مرطوب پلی استر را انتخاب کنید چه توجه به مشکل؟

اول، چگونگی اطمینان از این که سلامت واجد شرایط است

دستمال سفره نیز دارای جعلی است، بنابراین مراکز خرید بزرگ، سوپر مارکت ها، پلت فرم سایت بزرگ، وب سایت رسمی شرکت های این کانال های رسمی را انتخاب کنید تا از بهترین روش خرید جعلی جلوگیری شود. موارد زیر همانند "

2، با پشت به بافت دستمال را به قاضی بگویید، زیرا کارخانه های کوچک کارآمد دستمال مرطوب به طور کلی خط ارزان، تمایل به استفاده از یک پایه بافته های خوب برای انجام دستمال مرطوب، بنابراین خیلی ارزان قیمت هنگامی که دستمال مرطوب به خرید به دقت زیر موارد زیر همانند "

3، سعی نکنید که از تاریخ تولید محصول استفاده کنید. مدت زمان نگهداری از دستمال مرطوب معمولا بیش از یک و نیم سال است، بسیاری از مادران در خرید برای به دست آوردن معامله با تخفیف، مقدار زیادی از ذخیره سازی را خریداری، مگر اینکه شما به سرعت مصرف، مانند نوزاد جدید 10 کیسه های دستمال مرطوب کمتر از دو ماه در استفاده از نور، و یا توصیه نمی کنند که شما این کار را انجام دهید، به خصوص استفاده از بیش از شش ماه ذخیره سازی. موارد زیر همانند "

4 توجه به بسته بندی بر روی برچسب، اطلاعات سازنده، مواد اصلی، مجوز بهداشت، استانداردهای بهداشتی، تاریخ تولید، عمر مفید و سایر مطالب، تولید کنندگان منظم محصولات، برچسب زدن کامل تر است. موارد زیر همانند "

دوم، توجه به مواد اولیه مورد استفاده در دستمال بافته نشده

با استفاده از بافت های غیر بافته قابل اعتماد در سلامت، استفاده از عملکرد دستمال مرطوب مرطوب به طور مستقیم تاثیر می گذارد. موارد زیر همانند "

1، دستمال مرطوب بچه مواد اولیه باید پارچه های غیر پارچه ای spunlaced، spunlace یک فرایند ریخته گری غیر بافته شده است. موارد زیر همانند "

2، برای پارچه های نبافته پارچه spunlace دستمال پارچه، جزء اصلی ویسکوز (فیبر طبیعی پنبه ای) و پلی استر (فیبر شیمیایی)، معمولا نسبت 3: 7، نسبت 5: 5، 7: 3 از جمله استدلال، اشاره به محتوای ویسکوز و پلی استر، 3: 7 به نسبت 30٪ پلی استر اشاره به 70٪ از پلی استر است. 7: 3 به 70٪ از ویسکوز اشاره دارد، پلیستر 30٪ را به خود اختصاص می دهد، البته محتوای چسب بالاتر، کیفیت بهتر، هزینه و قیمت بالاتر است. علاوه بر این، بالاتر از محتوای چسب، حوله حوله نرم تر، جذب آب و احتباس آب نیز بهتر است، دستمال مرطوب بچه 5: 5 در پایه خوب، احساس و جذب آب نیز می تواند باشد. موارد زیر همانند "

3، ضخامت: ضخامت پارچه های غیر بافته شده با gm2، وزن در هر متر مربع است. به طور کلی، 50 گرم پارچه غیر بافته شده بدان معنی است که وزن در هر متر مربع 50 گرم است. البته مرطوب ها ضخیم تر هستند، اما بهتر است بیشترین پارچه های غیر بافته را بین 40 تا 60 گرم بشویید. استفاده از 40 گرم یا کمتر از مواد خام نشده از دستمال مرطوب بچه توصیه نمی شود که از مادر استفاده شود، بیشتر کارخانه های کوچک از کیفیت کلی تعریف، سلامت نیز نگران کننده است. 50 گرم غیر بافته شده، انتخاب بیشتر مادر است، نه بالا پایان، اما قیمت معمولا خوب است. موارد زیر همانند "

4، الگوی دستمال مرطوب پلی استر: بسیاری از دستمال مرطوب ساده هستند، و برخی از مارک ها از الگوی خاصی از پارچه های غیر بافته استفاده می کنند. الگوهایی از دستمال مرطوب بر روی تصویر و احساس خوب هستند، اما کیفیت کلی قاضی نیز باید بر اساس برخی از عناصر قضاوت شود، نه الگوی محصولات باید با کیفیت خوب باشد.