صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بازار دستمال مرطوب چین
Jun 08, 2017

بازار دستمال مرطوب چین
(الف) مفهوم
دستمال مرطوب نوزاد به طور خاص برای کودکان 0-3 ساله استفاده از دستمال مرطوب، در این زمان پوست کودک ظریف و حساس است، بنابراین دستمال مرطوب بچه می تواند الکل، عطر، نگهدارنده، عوامل فلورسنت، مواد تشکیل دهنده و سطح ایمنی اضافه نمی شود بالاتر از الزامات و استانداردهای دستمال مرطوب معمولی.
(B) ویژگی ها
زندگی والدین بسیار سخت است، به خصوص پوست پاک شده، یک کار دست و پا گیر و سنگین است. دستمال مرطوب با تمیز کردن سریع، حمل آسان، ویژگی های یک بار، قیمت نسبتا کم است، زیرا زندگی مراقبت از کودکان باعث راحتی زیادی می شود.
(C) طبقه بندی
دستمال مرطوب نوزاد را می توان با توجه به مواد، استفاده، فرآیند طبقه بندی کرد. با توجه به این مواد را می توان به پارچه های غیر بافته فیبر شیمیایی و فیبر غیر بافته سلولز گیاهی تقسیم شده است، اکثر نوزادان و دستمال مرطوب در بازار از پارچه های غیر پارچه ای فیبر شیمیایی ساخته شده است، و استفاده از فیبر سلولز گیاهی غیر مواد خام مواد خام بسیار کم، گیاه گروه رئیس خالص از خالص بافت غیر بافته شده از؛ با توجه به استفاده می توان به دستمال مرطوب دست، پاک کننده دستمال مرطوب، دستمال تمیز و غیره تقسیم شده است. با توجه به فرایند می توان به فروشگاه تقسیم و فروشگاه دو طبقه از فروشگاه مستقیم با استحکام کششی ضعیف، نازک تر از پیلینگ آسان به راحتی تغییر شکل، شبکه متقابل و همچنین به عنوان عمودی و افقی مش، با تغییر شکل اولیه بدون تغییر شکل، ضخامت پارچه نفوذ آسان نیست.
(D) تابع
دستمال مرطوب و دستمال سفره معمولی، دو عمل اصلی، تمیز کردن، ضد باکتری، عملکرد ضد باکتری است، بیش از 90٪ از محصول برای تمیز کردن پوست کودکان استفاده می شود و با استفاده از دستمال مخصوص ضدعفونی کننده برای اسباب بازی ها، ظروف و موارد دیگر در معرض ضد عفونی کردن کودکان
(5) اندازه بازار
در چین، تقریبا 20 میلیون نوزاد در هر سال به دنیا می آیند، که 0 تا 36 ماه نوزادان و کودکان خردسال حدود 50 میلیون، نوزادان 0-6 ساله و کودکان، گروه های مصرف کننده بیش از 1 میلیارد دلار است. دستمال مرطوب قابل مشاهده کودکان در چین دارای گروه های مصرف کننده هدف اصلی است و نفوذ موجود در بازار دستمال مرطوب نوزاد تنها حدود 25 درصد است. در 10 تا 20 سال آینده، دستمال مرطوب بچه ها چشم انداز توسعه قوی را نشان می دهد، نفوذ بازار سال به سال افزایش یافته است، با اشاره به توسعه کشورهای توسعه یافته در اروپا و امریکا، آینده نفوذ بازار دستمال مرطوب نوزادان چین خواهد شد بیش از 50 درصد

نوزادان و کودکان خردسال ظرفیت بازار روند تدریجی توسعه را نشان می دهد، با آگاهی از بهداشت و درمان، استفاده روزافزون از گروه های کودک در سال 2009، ظرفیت بازار 8،6 میلیارد در سال 2010 به 10،2 میلیارد در سال 2011، ظرفیت بازار 12،3 میلیارد ظرفیت بازار 2012 در سال 2013 به میزان 14.6 میلیارد دلار در سال 2013 به 16.6 میلیارد دلار در سال 2014 به 19 میلیارد دلار خواهد رسید، انتظار می رود 2015 سالانه بیش از 22.5 میلیارد دلار باشد. چین مرکز تحقیقات نوزادان چین آمار 50 مارک از قیمت خرده فروشی گرم، هر قطعه دستمال مرطوب به طور متوسط 0/12 یوان / قطعه، با توجه به تعداد مصرف در سال 2015 به آمار، 22 میلیارد از کل مصرف 2.64 میلیارد یوان، بنابراین، ظرفیت بازار فعلی بازار در بازار دستمال مرطوب بچه ما حدود 25 تا 30 میلیون است.

دستمال مرطوب نوزاد برای به دست آوردن ایمنی بهتر باید از مواد خام استفاده شود. پارچه غیر پارچه ای غیر پارچه ای به عنوان یک پارچه دستمال مرطوب، اگر چه قیمت پایین است، اما همچنین اجازه می دهد مصرف کنندگان بیشتر مصرف، اما نمی تواند به طور کامل بدون هیچ گونه خطرات امنیتی به دست آورد. قابل پيش بيني است كه روند آينده دستمال مرطوب نوزاد بايد تاكيد بيشتري بر حفاظت از محيط زيست، توجه به مواد خام گياهي، اضافه شدن و غيره داشته باشد.

با مفهوم سبز به تدریج به قلب مردم، می تواند نوزادان مواد پراکنده و کودکان و نوجوانان دستمال مرطوب شروع به طور گسترده ای مورد توجه قرار گیرد. انتظار می رود که تا سال 2018، جهان را می توان پراکنده بازار حوله خیس خواهد شد پدیده نفوذ، تقاضای بازار به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. با این حال، از دیدگاه فعلی، به دلیل اینکه شامل بسیاری از موانع فنی و همچنین الزامات تجهیزات تولید می شود، اکثر شرکت ها نمیتوانند با نام تجاری تولید کننده دستمال مرطوب کارخانه تولید کنند، و تنها محصول دولتی نیست از علم و فناوری در حال حاضر در این پیشرو در زمینه، در راستای روند بازار مصرف است.