صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خصوصیات حوله های پنبه ای
Jul 04, 2018

خصوصیات حوله های خالص پنبه

1، هیدروسکوپی: مواد الیاف پنبه جذب رطوبت خوب است، در شرایط طبیعی، فیبر پنبه می تواند آب از محیط اطراف را جذب کند، رطوبت آن 8-10٪ است، بنابراین پوست با پوست انسان تماس گرفته می شود، مردم را احساس نرم و بدون سفت. اگر رطوبت پارچه پنبه افزایش یابد و دمای محیط بالاتر باشد، محتوای آب در فیبر به طور کامل تبخیر خواهد شد، به طوری که پارچه می تواند حالت تعادل آب را حفظ و مردم را راحت احساس.

2، رطوبت: از آنجا که فیبر پنبه بدترین هدایت گرما و برق است، ضریب هدایت گرما بسیار پایین است و به همین دلیل است که فیبر خود را دارای حفره های زیادی است، elasticity بالا، فیبر پنبه می تواند مقدار زیادی از هوا، هوا هدایت بد گرما و برق است، بنابراین این نوع فیبر پنبه رطوبت خوبی دارد.

3 مقاومت قلیایی: این فیبر پنبه به مقاومت در برابر قلیایی اثر بسیار خوبی دارد، زیرا فیبر پنبه در محلول قلیایی آسیب نخی نخواهد کرد، به طوری که فیبر پنبه باعث آلودگی شستشو می شود و بر روی ماده تاثیر نمی گذارد از حوله خود را.

4 بهداشت: به این دلیل که الیاف پنبه الیاف طبیعی هستند، اجزای اصلی آنها سلولز هستند، و همچنین دارای مقدار کمی از مواد مومی و مواد نیتروژنی و پکتین هستند. پارچه پنبه از بسیاری جهات آزمایش و آزمایش شده است. هیچ تحریک و هیچ تاثیر منفی بر روی تماس بین پارچه و پوست وجود دارد. پوشیدن بلند برای بدن انسان مفید است و دارای عملکرد بهداشتی خوب است.

Hangzhou U-cloths Commodity Co.Ltd.

ما تولید کننده حرفه ای تمیز کردن دستمال مرطوب از چین است.

آدرس: No.66 Xiaofangzi، Lingxi Village، Banqiao شهر

شهر: لینان، هانگزو

ایالت: ژجیانگ

کد پستی: 311301

کشور: چین

مدیر: شین ژو

پست الکترونیکی: info@ucloths.com

اسکایپ: shanecleaner

تلفن: 0086-0571-63780708

فکس: 0086-0571-63780728