صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب مرطوب سلولز می تواند تولید انواع مشخصات 1، 2 قطعات و دستمال مرطوب چند تراشه
May 15, 2017

سلولز دستمال مرطوب تخصص شرکت ما در تولید حوله مرطوب یکبار مصرف، دستمال مرطوب غیر بافته شده است. سلولز دستمال مرطوب 10 سال از تولید و مدیریت انباشته شده است به ثروت از تجربه بازار محصولات به بهبود است.

چندین هتل از باز کردن شده است توسعه نزدیک به یک هزار مشتریان کسب و کار غذا بوده است. این شرکت به استخدام یک تولید دستمال مرطوب کارکنان فنی چک حرفه ای است. به طوری که هر یک از دستمال مرطوب ما رقابتی می باشد.

در طول این سالها کیفیت زندگی به عنوان یک کسب و کار. با کیفیت عالی است تعداد زیادی از مشتریان ستایش بوده است، اما همچنین به شرکت من مانند بوده است. تایژو هتل، وسبک، هنگ بین المللی، و بسیاری دیگر از کسب و کار هتل ستاره. به منظور خدمت بهتر به مشتریان ما یک مرکز خدمات، هر روز با شما به نگه داشتن در تماس در هر زمان تاسیس شده است. 2007 و معرفی تعدادی از تجهیزات تولید خودکار، می توانید انواع مشخصات 1، 2 قطعه و دستمال مرطوب چند تراشه تولید کند. قیمت کالا بالاتر است.

هدف از خدمات این شرکت: مشتری اول، کیفیت اولین، مایل به دوستان خارجی برای بازدید همکاری شرکت ما است. سال جدید، ایجاد درخشان.

سلولز دستمال مرطوب این شرکت تولید حوله یکبار مصرف فشرده، سلولز دستمال مرطوب را با دستمال مرطوب و ارائه اوراق تجاری، چپستیککس مجموعه، کیسه های کاغذی، خلال دندان، یک بار شرکت بسته بندی جعبه. در حال حاضر کارخانه در پکن، چنگدو، تیانجین با شاخه مجهز شده است. این شرکت در آوریل 2013 تاسیس شد، در مورد منشاء در شهر Shunyi منطقه Liqiao پکن واقع شده، نزدیک به فرودگاه کابل خبر داد. کارخانه به مساحت بیش از 3000 متر مربع، مساحت ساخت نزدیک به 2000 متر مربع را پوشش می دهد. کارخانه با انواع مختلف تجهیزات تولید، تجهیزات تست، انواع مختلفی از امکانات بهداشت و ضد عفونی، سخت افزار شرکت تولید برای ملاقات و تجاوز به بخش بهداشت ملی در محصولات بهداشتی یکبار مصرف شرکت های تولید مورد نیاز سلامت محیط زیست مجهز شده است. به منظور پاسخگویی به نیازهای افزایش سفارشات برای مشتریان در یک روش تا به امروز، سرعت پاسخ تولید و کیفیت محصول بهبود یافته است. این شرکت تلاش زیادی برای بهبود طرح کارخانه، ظرفیت تولید و فرآیند ساخته شده است. دستمال مرطوب سلولز خرید وسایل نقلیه تدارکات، بهینه سازی فرایند تولید، برای رسیدن به یک تولید موجودی صفر، است که، روز سفارش مشتری، روز بعد به ترتیب تولید، تحویل دوباره، برای اطمینان از کیفیت محصول، طراوت و توزیع به موقع. تولید را می توان در نیازهای مشتریان خود را بر اساس، می خواهم به سفارشی انواع مختلفی از دستمال مرطوب، حوله فشرده، استقبال مشتریان جدید و قدیمی تماس یا به بوته مذاکرات. شما فقط نیاز به ما درخواست خود را بگویید، ما به دقت گوش دهند، به دقت خدمت می کنند، تا شما را با بهترین راه حل و بهترین خدمات با کیفیت ارائه می کنند.

سلولز دستمال مرطوب این شرکت "کیفیت اول، مشتری اول" فرهنگ سازمانی، به پاسخگویی به نیازهای بازار در همان زمان، همچنان به افزایش تلاش های سرمایه گذاری و R & D به حمایت نوآوری، حفظ و پیشرفت در تحقیقات علمی، به سمت یک است بهتر و قوی تر به هدف؛ به طوری که هر محصول دارای کیفیت بهتر و امنیت بیشتر در همان زمان به حفاظت از محیط زیست توجه بیشتری، به اطمینان حاصل شود که محصولات خود را از طبیعی به طبیعت است. این شرکت "آب زیزی" نام تجاری محصولات پیوستن به "تعهد به رشد سالم کودک،" ارزش مفهوم، پایبندی به انتخاب با کیفیت بالا تولید مواد اولیه از سری نوزاد از محصولات، کنترل دقیق کالا ، به طوری که کودک با بقیه مطمئن نباشد؛ برای سلامت کودک رشد، پرداخت تلاش برای یک مسئولیت.