صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب بچه این عناصر نمی تواند وجود داشته باشد
Aug 02, 2017

دستمال مرطوب بچه این مواد نمی تواند داشته باشد
تولید کنندگان دستمال مرطوب دستمال مرطوب بچه می تواند مواد زیر را شامل نمی شود:
1. عطر و طعم: ادویه جات ترشی جات و الکل، مواد تشکیل دهنده تحریک کننده را آسان می کند، بنابراین عطر رایحه نیز باید بر پایه ترجیحات مصرف کنندگان باشد تا انتخاب شوند، اما افزایش ترکیبات برای افزایش خطر آلرژی پوست، بنابراین برای محصولات کودک باید اطمینان حاصل شود که طبیعی خالص نیز هست. بنابراین، بسیاری از مارک های حوله کاغذی مرطوب به وضوح مشخص شده است: "هیچ الکل و ادویه جات اضافه شده است."
2. عامل فلورسنت: عوامل فلورسنت نیز نباید در دستمال مرطوب ظاهر شوند. اگر حوله مرطوب حاوی عامل فلورسنت باشد، باید آن را در پردازش مواد خام مواد غیر بافته شده اضافه کنید که مواد تشکیل دهنده نامطلوب روی پوست کودک است.
3. الکل: نقش الکل در بافت مرطوب عمدتا استریلیزاسیون است، اما الکل فرار است، آسان برای پاک کردن سطح رطوبت سطح پوست، احساس تنگ و خشک، منجر به ناراحتی پوست، بنابراین برای نوزاد مناسب نیست.
4. نگهدارنده ها: هدف نگهدارنده ها حفاظت از محصول از آلودگی های میکروبی و افزایش عمر مفید و عمر محصول است. با این حال، استفاده نادرست از نگهدارنده ها می تواند باعث درماتیت آلرژیک شود. علاوه بر ادویه جات ترشیجات، دومین شایع ترین علت سوزش پوست و تحریک پوست است.
5. آب کاملا ضدعفونی نشده: دستمال مرطوب بچه جزء اصلی آب است، آب باید با آب خالص یا باکتری در آب درمان شود، اما در پوست شاندونگ بر روی پوست کودک و سلامتی به پوست آسیب می رساند پوست کودک حساس تر به زمان خرید باید چند مولفه بالا را تماشا کنید، اگر نمی توانید خرید کنید تا از آسیب رساندن به پوست کودک جلوگیری شود.
مواد تشکیل دهنده: پوست کودک بسیار منصفانه است، اگر استفاده از دستمال مرطوب اضافه الکل، عطر، نگهدارنده و مواد شیمیایی دیگر، آسان است برای تحریک پوست کودک، جدی می تواند باعث آلرژی کودک سخت پذیرفته است. بنابراین سعی کنید بدون الکل، عطر و طعم، مواد نگهدارنده و دیگر دستمال مرطوب را انتخاب کنید. 2. توجه داشته باشید که مهر و موم: ما حوله کاغذی مرطوب را انتخاب می کنیم زمانی که ما باید در مهر و موم بسته بندی خود نگاه کنید. از آنجا که مهر و موم بسته بندی خوب است، پس اثر استریلیزاسیون Wipes از اثر بالا را حفظ کنید. بسته بندی دستمال مرطوب بسته بندی شده باید مهر و موم شده و آسیب نبیند؛ بسته بندی و دستمال قوطی باید کامل باشد و آسیب نبیند. والدین تازه کار در دسترسی به دستمال مرطوب، برای بلافاصله مهر و موم خوب برای جلوگیری از درجه حرارت بالا و یا نور مستقیم خورشید، و در نتیجه Wipes خشک استفاده از اثر آن را تحت تاثیر قرار. 3. با نام تجاری Wipes را انتخاب کنید: بافتنی های کودک تا آنجا که ممکن است نام برند را انتخاب کنید، بنابراین کیفیت دستمال مرطوب تضمین شده است، استفاده از مواد مورد آزمایش قرار می گیرد، مخصوصا برای نوزادان برای استفاده. مانند دستمال مرطوب از آب، مارپیچ Wipes از آب خالص خالص استفاده می کند، استریلیزه شده است و نام تجاری دیگر به منظور کاهش هزینه ها، کیفیت آب سخت است. 4. توجه داشته باشید که احساس و بوی: بافت مرطوب انواع مختلف و مارک های مختلف وجود دارد. دستمال مرطوب مختلف خالص و بوی بسیار متفاوت است. برخی از دستمال مرطوب بسیار متراکم است، برخی از آنها بسیار نرم و برخی بوی معطر، برخی از بوی اولیه است. من پیشنهاد می کنم که مادر بهترین خرید یک احساس نسبتا نرم و ضخیم، بدون عطر مرطوب دستمال مرطوب است. اگر دستمال مرطوب بچه نرمتر باشد، کودک راحت تر است.
دستمال مرطوب معرفی کارخانه کودک رده بندي دستمال مرطوب: دستمال مرطوب بچه سه دستمال مرطوب بهداشتی کودک با اثر ضدعفونی کننده، مخصوصا برای تمیز کردن دست مناسب است. کودک نرم نرم و بدون اثر ضد باکتری، می تواند برای تمیز کردن معمول استفاده می شود، استفاده می شود به طور گسترده ای استفاده می شود. دستمال مرطوب دست همه از مواد اولیه مواد غذایی استفاده می شود، اختصاص داده شده به دهان تمیز، هیچ ضد عفونی اثر لاتکس کودک دستمال مرطوب بهتر از نوزادان معمولی نرم نرم دستمال مرطوب، به خصوص برای دست و صورت مرطوب پاک.