صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب بچه اضافه کنید این مواد را به دقت
Aug 11, 2017

دستمال مرطوب بچه اضافه کنید این مواد را به دقت
تولید کنندگان دستمال مرطوب طیف گسترده ای از محصولات، کیفیت مطمئن دستمال مرطوب بچه و پدر و مادر و دوستان اگر این مواد و سپس خرید باید دقت و توجه است: 1. الکل: الکل در نقش بافت مرطوب عقیم سازی، اما الکل است جنس فرار آسان پاک کردن سطح پوست پس از از دست دادن رطوبت منجر به ناراحتی پوست بسیار مناسب برای کودک تنگ و خشک، احساس. 2. طعم: ادویه جات ترشی جات و الکل آسان به تولید مواد تحریک کننده عطر نیز باید در اولویت مصرف کنندگان را انتخاب کنید، اما افزایش در ترکیب ادویه به افزایش خطر ابتلا به آلرژی پوست، بر اساس در نظر گرفته شود برای کودک محصولات طبیعی و خالص. بنابراین، بسیاری از مارک های مرطوب کن به وضوح مشخص شده "بدون الکل و ادویه جات اضافه شده است." 3. مواد نگهدارنده: هدف نگهدارنده حفظ محصول از آلودگی میکروبی و گسترش عمر مفید و عمر محصول است. با این حال، استفاده نادرست از مواد نگهدارنده درماتیت آلرژیک شود. علاوه بر ادویه جات ترشی جات، مواد نگهدارنده دوم شایع ترین علت سوزش پوست و تحریک پوست هستند. 4-فلورسنت عوامل: فلورسنت عوامل باید هم نمی رسد در دستمال مرطوب مرطوب. اگر از حوله مرطوب شامل عامل های فلورسنت، آن را باید در پردازش مواد اولیه غیر بافته شده که مواد نامطلوب در پوست نوزاد اضافه شود. 5. نه به طور کامل خشک آب: دستمال مرطوب بچه جزء اصلی آب، آب باید تحت درمان با آب یا باکتری ها در آب اما در حوله مرطوب در نقطه ضعف پوست و سلامت کودک را گسترش می یابد.
مرطوب دستمال مرطوب تولید کنندگان به معرفی نقش دستمال مرطوب تمیز: انواع بسته بندی ها یک قطعه از تجهیزات دو لود 10 مستقل یا 10 لود بسته کوچک، حمل درب آسان برای تمیز کردن آب تمیز با هر زمان با هر زمان آسان نیست ، بسیار مناسب. تجاری برای یک بسته استفاده بسته در هر فرد است که با یک بار مصرف. با توجه به استفاده از بستر و محتویات مایع مختلف محصول بالا و متوسط و درجه پایین، قیمت بسیار متفاوت، درجه پایین محصولات نورد گرم با استفاده از (یا هوای گرم) هم ذغال به عنوان بستر، محصول با استفاده از کاغذ تمیز () یا کاغذ خشک) یا spunlace منسوجات بی بافت به عنوان بستر. عادی دستمال مرطوب خیس اجزای مایع آب مقطر به طور کلی یا آب، ضد عفونی کننده، عطر، با مراقبت از پوست، مراقبت از پوست، محصولات متوسط و درجه بالا خیس مایع نیز حاوی ژل آلوئه ورا و ویتامین E و اسيد فسفاتيديك کاکائو، گلیسیرین، اسید مالیک بفرمول ترکیبات مراقبت از پوست، استفاده از رطوبت های پاک، مرطوب کننده، یک بار به پایان رسید. ماندگاری محصول است که معمولا 6 ماه تا 3 سال است.
دستمال مرطوب کارخانه بهتون خرید دستمال مرطوب بچه محصولات بستگی به مواد اولیه: مواد اولیه تعیین کیفیت نوزاد دستمال مرطوب خوب یا بد. بنابراین پدر و مادر باید با توجه به انتخاب از پرداخت به منظور دستیابی به نیازهای محصول به مرطوب, رطوبت عقیم سازی و دیگر اثرات دستمال مرطوب با نام تجاری برای اضافه کردن مواد تشکیل دهنده متفاوت هستند، برخی از کیفیت پایین مواد اولیه دستمال مرطوب بچه نوزاد، صدمه دیده است محصولات بر روی مواد تشکیل دهنده اضافه کردن برچسب اگر برچسب فازی یا مواد تشکیل دهنده مناسب، می خرید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید توجه به برخی از کودک کالسکهپست ارزیابی و ارزیابی از دوستان، از اطلاعات در دستمال مرطوب بچه پرداخت.
کارخانه دستمال مرطوب دستمال مرطوب بچه پوست تمیز است مراقبت دستمال مرطوب خانمها مراقبت دستمال مرطوب دستمال مرطوب عملکردی و سری دیگر از دستمال مرطوب محصولات صادر شده به بیش از 10 استانها، مناطق خودمختار و شهرداری شده اند و به روسیه و کشورهای دیگر صادر کارخانه کیفیت دسته بندی کامل، خوش آمدید به مصرف کنندگان برای خرید.
مرطوب دستمال مرطوب تولید کنندگان حرفه ای دستمال مرطوب فروشندگان، ما شما را با دستمال مرطوب دراز مدت کیفیت ارائه می کنند، ما دستمال مرطوب در تمام سوپر مارکت ها باید برای فروش، خوش آمدید شما برای خرید, محصولات ما به شما اعتماد به نام تجاری.
دستمال مرطوب با مواد اولیه به دو تقسیم می شوند: یکی است کاغذ مرطوب قوی غیر بافته شده است و حال حاضر بسیاری از دستمال مرطوب غیر بافته شده و سپس مواد خام، تقسیم اسفنج ذغال; از مواد اولیه برای طبقه بندی، که می تواند به دو نوع پلی استر و نخ تقسیم می شود، پلی استر احساس سخت و لغزنده، پنبه نرم احساس; مرطوب دستمال مرطوب از فرایند طبقه بندی، مقطع و طول شبکه، می توان به تقسیم صلیب-هموار کرد راه را برای بیشتر لباس و دستمال مرطوب از جمعیت کاربر به نقاط، می تواند به تقسیم دستمال مرطوب بالغ و دستمال مرطوب بچه، دستمال مرطوب بچه نیاز بالاتر، الکل را اضافه کنید ، طعم، سوزش، عامل فلورسنت.
و سپس اضافه کنید که دستمال مرطوب داخل مایع نیست می توان گفت که شربت، اما آب RO + مواد ضد عفونی کننده. محتوای ضد عفونی کننده به نسبت علمی قبل از غذا و یا پس از غذا یا آب و صابون برای تمیز کردن دست و صورت، چهره مورد دستمال مرطوب یا انتخاب بهتر ندارد.