صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کودک استفاده از حوله پنبه برای توجه به آنچه
Jun 26, 2017

کودک استفاده از حوله پنبه به توجه به آنچه
بسیاری از کپسول در زندگی نوزاد بسیار متمرکز بر سلامتی است، بنابراین دوست دارید از کت و شلوار کودک استفاده کنید و حوله سنتی را رها کنید. در حقیقت، کودک باید از مزایای کودک پنبه حوله استفاده کند یا تعداد زیادی از آنها وجود داشته باشد، اما او باید توجه زیادی به استفاده بیش از حد نداشته باشد؛ در غیر این صورت پوست کودک را آسیب خواهد دید.
ویژگی های کودک و حوله های پنبه ای و مواد
1، عملکرد
حوله بچه پنبه ای با توجه به عملکرد انواع مختلف را می توان به حوله نخل پنبه ای استریل و دست پنبه حوله پنبه حوله تقسیم، با ضد عفونی، عملکرد ضد باکتری، مارک های مختلف قیمت پنبه حوله یکسان نیست، کودک همان راحتی نیست، با توجه به استفاده واقعی از وضعیت برای خرید.
2، مواد
هزینه حوله پنبه ای، قیمت به طور عمده به پارچه های غیر بافته بستگی دارد. پنبه حوله کودک به طور کلی استفاده می شود spunlace غیر بافته شده، فروشگاه تقسیم و فروشگاه دو. فروشگاه مستقیم مقاومت ضعیف ضعیف، نازک تر از آسان به تغییر شکل، پف، باعث ناراحتی کودک است. تخمگذار صلیب نیز به عنوان مش و عمودی و افقی شناخته شده است، با تغییر شکل پایه بدون تغییر شکل، پارچه ضخیم به نفوذ آسان نیست.
چگونه کودک پنبه حوله استفاده می کند؟
کودک را قبل از اینکه بتوانید یک قطعه تجهیزات را خریداری کنید یا در فعالیت های مربوط به دریافت محاکمه به محاکمه کودک شرکت کنید، یک نام تجاری جدید را امتحان کنید. ابتدا سعی کنید خودتان باشید. یک احساس آشامیدنی از الکل هیجان وجود دارد، بدون نیاز به انتخاب کنید.
هنگام استفاده از حوله پنبه ای برای کودک خود چه باید کرد؟
1. حوله های چوبی پنبه ای را در آب حل نمی شود، در توالت نزول نکنید، به طوری که برای جلوگیری از گرفتگی.
2. اگر پوست دارای زخم یا قرمزی، تورم، درد، خارش و سایر علائم باشد، لطفا از استفاده و مشاوره به موقع به پزشک متقاعد شوید.
3. اطفال را در دست مکانی قرار دهید تا کودک نباشد.
4. لطفا دمای بالا را قرار ندهید و بعد از استفاده از خورشید به محل میرسد، لطفا مطمئن شوید که مهر و موم را بستید.
5. لطفا از برچسب مهر و موم باز استفاده کنید، لطفا از برچسب ها استفاده نکنید تا نرم خمیر پنبه را مرطوب نگه دارید.
استفاده زمستانی از حوله های پنبه ای کودک توصیه می شود که حوله های پنبه ای را در بخاری یا در کنار حرارت و سپس استفاده کنید.
7. نگه داشتن کودک حوله پنبه ای مرطوب، با توجه به استفاده واقعی از انتخاب انواع مختلف حوله پنبه ای.
چگونه برای خرید بچه پنبه حوله؟
توجه داشته باشید که بسته بندی باید بالاتر از نام کارخانه، محل، تلفن، عمر مفید، مواد فعال، تعداد بوته تولید، تاریخ تولید، شماره مجوز بهداشت، اجرای استانداردهای بهداشتی، دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی و غیره باشد.
توجه داشته باشید که حوله های پنبه ای با استفاده های مختلف، عمر مفید خود را دارند.
ایمن و غیر حساس، نرم نرم حوله حوله یا دست، به طور کلی "از طریق مخاط دهان بدون آزمایش تحریک" لوگو، مادر من برای دیدن چنین لوگو می تواند استفاده مطمئن باشد.
مهر و موم، حباب پنبه حوله نیز بسیار مهم است، بنابراین طراحی بسته بندی حوله حوله بسیار مهم است، بهتر است به دو لایه مهر و موم شده است، یک دست و پنجه نرم پلاستیکی بهترین است، بنابراین شما می توانید از رطوبت جلوگیری از تبخیر و حمله به باکتری خارج از بدن، کودک برای استفاده از سلامتی و صلح بیشتر از ذهن.
بافت محصول، مادر من در انتخاب پنبه پنبه زمانی که توجه ویژه به بافت محصول، پس از استفاده از پارچه کتانی پنبه حوله بهتر نخواهد بود، و مواد انعطاف پذیری بهتر، انعطاف پذیری حوله پنبه یکی از استانداردهای خوب است .