صفحه اصلی > اخبار > محتوای
هفت برداشت ناخوشایند، آیا می دانید؟
Sep 25, 2017

هفت تصور اشتباه در لباس نوزاد، آیا می دانید؟
مادر عزیزم همه می دانند که عزیزم Rayon Wipes بسیار راحت است، راحت، تمیز، آسان است، اما شما استفاده می کنید عزیزم Rayon Wipes واقعا درست است، هفت کودک لباس زیر با استفاده از خطاها، آیا می دانید؟ به خاطر سلامت کودک، از تولیدکنندگان صنایع دستی Henan Rayon برای دیدن آن استفاده کنید.
سوء تفاهم 1: پاک کردن چشم ها و گوش ها با Rayon Wipes
چشم و گوش محل، مخاط بیشتر، حساس تر است. اگر از خاکسترهای Rayon برای تمیز کردن خاک در اینجا استفاده کنید، نه تنها نمی تواند عفونت باکتری را پاک کند، بلکه آسان می کند. بنابراین مادر Bao، یا بهداشت صحیح و عملی بهداشتی پنبه سواب (توجه داشته باشید بدون سواب پنبه، سطح ضد عفونت متفاوت) کمی کمی تمیز آن!
سوء تفاهم 2: big = security
Xiao Bian به مادرانی که آب سرد می دهند، از بزرگ برای لذت بردن از قلب استفاده نمی کنند. هنگامی که شما لباس نوزاد Rayon Wipes را خریداری می کنید، توجه به ترکیب محصول در کیسه های بسته بندی، نمی تواند حاوی الکل، عامل فلورسنت، پودر سفید کننده، عطر شیمیایی، رنگدانه این موارد غیر ایمنی باشد. همچنین یادآوری می شود که محتوای جدول محصول به همان اندازه ساده است.
سوء تفاهم 3: انتخاب مواد نرم مانند
Wipes Rayon احساس می کنند که اگر نرم باشند، اما لزوما از مواد طبیعی ساخته نمی شوند، فیبر ساخته شده برای ساختن این اثر نیز امکان پذیر است. دستمال مرطوب بر روی سطح ماده نازک است، مناسب ترین برای پوست پوست ظریف است: پارچه های پنبه ای و غیر پارچه ای بافته شده و پارچه های بافته شده.
پارچه های پنبه ای غیر پارچه ای بافت: پنبه بافت، فیبر شیمیایی را اضافه نمی کند، نمی تواند نفوذ کند، انعطاف پذیر و ضخیم باشد.
پارچه بافته شده: حاوی خمیر چوب طبیعی، نرم و ضخیم، احساس خوب است.
دومین پارچه فیبر بامبو بدون پارچه بافته شده است، اگر چه با اثر ضد باکتری طبیعی، اما نرمی به اندازه کافی خوب نیست.
در نهایت، لیست سیاه در پارچه های غیر معمولی پلی استر وجود دارد، کم هزینه، ممکن است دارای فیبر شیمیایی، آسان برای تحریک پوست است.
سوء تفاهم 4: عطر زنانه، بوی بسیار خوب است
هر گونه مرطوب کننده Rayon Wipes حاوی مقادیر مختلف عطرهای شیمیایی است که به طور مستقیم پوست کودک را تحریک می کند. توصیه می شود مادرانی که هیچ خمیری صیقلی را انتخاب نکنند بهتر است حاوی مواد خالص آب EDI پزشکی درجه، خالص و معطر، ایمن و ملایم باشد تا کودک بتواند یک مانع محافظ پوست ایجاد کند.
سوء تفاهم 5: استفاده از پارچه مرطوب Rayon
دستمال مرطوب Rayon خود دهان خود را پاک می کند و دست خود را پاک می کند و اسباب بازی را پاک می کند، اگر چه به نظر می رسد "صرفه جویی در انرژی"، اما آن را نمی بینم آلودگی متقابل باکتری است که چشم غیر مسلح نمی بیند. این خطر بالقوه مانند یک بمب زمان است، اگر کودک به اسهال، تورم پوستی مبتلا باشد، احتمالا از جدی بودن این مشکل آگاهی پیدا خواهید کرد.
سوء تفاهم 6: پس از مهر و موم نشده است
کیسه های دستمال مرطوب Rayon اگر نه مهر و موم شده، آن را نمی توان یک اثر باکتری های موضعی بازی کند. بنابراین برای مادر مهم نیست، لازم است که آن محصول مهر و موم بسیار تنگ، اما همچنین در استفاده، اتصال به موقع قطعات باز، برای جلوگیری از عفونت باکتری غیر ضروری است.
سوء تفاهم 7: پاک کردن دستمال مرطوب Rayon، دستان خود را شستشو ندهید
دستمال مرطوب و شستشو دست خود را دو درجه مختلف تمیز کردن، مادران نمی خواهند به خاطر خودشان تن به تن بدهند. در فضای باز، Rayon Wipes را می توان در عجله استفاده کرد. در جایی که شما به راحتی می توانید دست های خود را بشویید، همیشه از دستمالهای Rayon Wipes بخواهید دستانتان را لمس کنید، از آب پاک استفاده نکنید، بچه ها را کاملا تمیز کنید، باکتری ها به راحتی می توانند دوباره بچرخند.
امیدوارم مادرانی که این مقاله را مشاهده کرده اند، به منظور اطمینان از سلامت نوزاد، ما را به کودک توصیه می کنند که زمان مراقبت از نوزاد Rayon Wipes را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.