صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستمال مرطوب دارای مشخصه های تمیزکاری سریع است
Jul 03, 2017

دستمال مرطوب دارای مشخصه های تمیزکاری سریع است

در 10 سال آینده چین به طور متوسط ​​180-20 میلیون تولد جدید در سال خواهد داشت و یک گروه مصرف کننده بزرگ از بیش از 100 میلیون نفر بین سنین 0 تا 6 سالگی خواهد داشت. 80/90 والدین در همان زمان، سطح تحصیلات ارتقاء کلی، تبدیل به توافق اجتماعی پرورش دهنده های Eugenic و برتر و با پیشرفت شهرنشینی، سرمایه گذاری والدین در کودکان نیز سالانه افزایش می یابد. بازار مصرف کننده مادر و نوزاد در چین چنين فضایی را شکل داده است، فرزند را انتخاب می کند، برای انجام محصولات منحصر به فرد با کیفیت بهتر، باید محصولات منحصر به فردی نیز داشته باشد.

بازار مصرف مادر و نوزاد شامل غذا، لباس، سرپناه، حمل و نقل، استفاده، حفاظت، بازی، یادگیری تمام جنبه ها، مانند هزاران طبقه تقسیم بندی، رده استقلال کافی، و همجوشی مطلق، نمی تواند به بخش صنعت "بهره برداری از صنعت. در این زمینه، چین: صنعت کودکان به عنوان پرطرفدارترین سرمایه گذاری در صنعت طلوع آفتاب شناخته می شود، حتی یک طرح بسیار جالب، همچنین دارای فرصت بزرگی است، مانند این گزارش تحقیق در مورد دستمال مرطوب بچه.

(1) مفهوم

دستمال مرطوب بچه ها برای بچه های 0-3 ساله از دستمال مخصوص استفاده می کنند، این بار پوست کودک ظریف و حساس تر است، بنابراین دستمال مرطوب نمی تواند الکل، جوهر، نگهدارنده، عامل فلورسنت مانند ترکیب و سطح امنیتی بالاتر از الگوی مرطوب مرطوب مرطوب و استانداردها

(2) ویژگی ها

زندگی والدین بسیار سخت است، به خصوص پاک کردن پوست کودکان، مسئله ای سخت و سنگین است. دستمال مرطوب دارای مشخصه های تمیز کردن سریع، حمل آسان، یک بار و غیره است و قیمت آن نسبتا کم است که باعث می شود راحتی زیادی برای زندگی کودک ایجاد شود.

(3) طبقه بندی

دستمال سفره را می توان با توجه به مواد، هدف و روند طبقه بندی کرد. با توجه به این مواد را می توان به پارچه های ضد آب فیبر غیر بافته شده و فیبر غیر بافته شده سلولز گیاهی تقسیم شده است، بیشتر از دستمال مرطوب بچه در بازار بر اساس مواد غیر فیبر شیمیایی مواد شیمیایی و استفاده از فیبر گیاهی غیر بافته خام مواد بسیار کم است، خانه کوچک گروه رئیس یک گیاه خالص پیوند غیر دستمال مرطوب از نماینده؛ این را می توان به دستمال مرطوب دست، دستمال مرطوب و دستمال مرطوب تقسیم شده است. با توجه به این روند می توان به فروشگاه مستقیم و گسترش شبکه های دو صلیب، جنس کششی مستقیم مستقیم ضعیف تر، نازک تر از خواب بیدار شدن از طریق آسان به تغییر شکل، وب صلیب نیز به نام شبکه، پایه تغییر شکل کششی ملک، پارچه نفوذ آسان ضخامت آسان نیست.

(iv) عملکرد

دستمال مرطوب بچه و دستمال های معمولی، عمدتا دارای دو عملکرد بزرگ، تمیز، ضد باکتری، عملکرد استریلیزه، بیش از 90٪ از محصول برای پوست کودک تمیز استفاده می شود، و با عملکرد ضد عفونی بافت مرطوب به طور عمده برای دسترسی کودکان به اقلامی مانند اسباب بازی و ضد عفونی کارد و چنگال.

(V) اندازه بازار

در چین، تقریبا 20 میلیون نوزاد در هر سال به دنیا می آیند و حدود 50 میلیون نوزاد در بین 0 تا 36 ماهگی دارند و تعداد کودکان 0 تا 6 ساله بیش از 100 میلیون نفر است. یک گروه مصرف کننده هدف در کشور ما وجود دارد و نرخ نفوذ بازار برای دستمال مرطوب بچه حدود 25 درصد است. در 10 تا 20 سال آینده، نوزاد خانگی با یک دستمال مرطوب مرطوب برای نشان دادن چشم انداز قوی برای توسعه، نفوذ بازار سال به سال افزایش می یابد، به کشورهای توسعه یافته اروپایی و آمریکایی اشاره کرد، سطح توسعه در آینده نفوذ بازار دستمال مرطوب کودک در چین خواهد شد بیش از 50٪ باشد.

ظرفیت بازار دستمال مرطوب کودک به تدریج این روند را گسترش می دهد، با افزایش سطح آگاهی مراقبت های بهداشتی، گروه کودک به افزایش تعداد برنامه های کاربردی، ظرفیت بازار 8.6 میلیارد قطعه، 2009، 2010، 10.2 میلیارد، 2011 ظرفیت بازار تا 12.3 میلیارد دلار 2012 بازار ظرفیت 14.6 میلیارد سال، 2013 در 16.6 میلیارد دلار، 2014 در 19 میلیارد دلار، در سال 2015 انتظار می رود بیش از 22.5 میلیارد قطعه. مرکز آموزش نوزادان نوزادان چین 50 برند نامزدی نامزد را با قیمت خرده فروشی، هر قطعه مرطوب مرطوب با میانگین 12/0 یوان / قطعه، با توجه به میزان مصرف 2015 آمار، 22 میلیارد از کل مصرف 2.64 میلیارد یوان بنابراین، در حال حاضر، بازار دستمال مرطوب بچه ظرفیت کل حدود 25 تا 3 میلیارد دلار است.

دستمال مرطوب بچه دارای یک کیفیت مطمئن و با مواد خام شروع می شود. فیبر شیمیایی غیر پارچه بافته شده به عنوان مواد مرطوب دستمال مرطوب، اگر چه قیمت پایین است، همچنین اجازه می دهد مصرف بیشتر مصرف کننده، اما نمی تواند تحقق یابد به طور کامل شامل هیچ جزء خطر امنیتی پنهان است. می توان پیش بینی کرد که روند صحیح استفاده از دستمال مرطوب کودک باید بیشتر حفاظت از محیط زیست، مواد اولیه گیاهی و بدون افزودنی باشد.

به عنوان مفهوم حفاظت از محیط زیست سبز تبدیل شده است بیشتر و بیشتر محبوب، دستمال مرطوب جوان و کودک را می توان به طور گسترده ای دنبال می شود. انتظار می رود که در سال 2018 در بازار دستمال مرطوب مرطوب در سراسر جهان وجود داشته باشد و تقاضای بازار به شدت افزایش یابد. اما برای لحظه ای، چون شامل بسیاری از موانع فنی، و همچنین به الزامات تجهیزات تولید، بسیاری از شرکت نمی تواند تولید، گیاه فعلی و مرطوب مرطوب نام تجاری و محصول بسیار زیاد است، تنها علم و فن آوری پیوند tianyi سهام دولت در این زمینه، با توجه به روند مصرف بازار، منجر شده است.

تقریبا همه موافقند که برای انجام بازار دستمال مرطوب بچه های چینی، در هر لحظه باید اول کیفیت را قرار دهیم، فقط جستجوی کیفیت بالا، اهمیت زیادی برای تصویر برند، شعار مصرف کننده و نام تجاری سرویس، به دست آوردن بازار اعتماد