صنعت پارچه غیر بافته شده در چین تا به تشکیل زنجیره کامل است
Jan 28, 2016

خبرنگاران از انجمن، آموخته چین زنجیره صنعت پارچه های بافته شده کامل برای تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده پارچه منسوج در جهان ده سال آینده است، رشد بالا حفظ خواهد شد.
نمایش آمار انجمن صنعت نساجی صنعتی چین در سال 2014، نرخ رشد ارزش افزوده اقتصادی چین نساجی تنها 7 درصد، پایین تر از رشد تولید ناخالص داخلی ملی صنعتی پارچه منسوج پارچه را از جمله به 11.7 ٪ رشد صنعت نساجی به رهبری و تبدیل به یک قطب رشد اقتصادی جدید. Lingshen لی فدراسیون گفت، رشد سریع صنعت پارچه منسوج بهره مند از بازار داخلی بزرگ تقاضا و صنعت علم و تکنولوژی پیشرفت. تولید پارچه منسوج چینی 2014 4.36 میلیون تن رسیده، افزایش 12.2 درصد درآمد شرکت فوق تعیین شده اندازه رشد سود 13.73 و 6.28 درصد بود، حاشیه سود صنعت % 6.06 44.2 درصد رشد در صادرات سرمایه گذاری دارایی ثابت رشد 17.2 درصد، این شاخص منعکس کننده حرکت خوب توسعه صنعت.
بهداشت پارچه منسوج در برنامه های کاربردی است. چین تولید کننده محصولات بهداشتی یکبار مصرف، پوشش زنان محصولات بهداشت پوشک بزرگسال محصولات و دستمال مرطوب است. 3 2014 این محصولات را در صادرات چین به ارزش بیش از 1.5 میلیارد دلار دوم تنها به آلمان به عنوان صادر کننده بزرگترین دوم جهان. پارچه پزشکی کشور ما عمدتا در محتوای فن آوری نسبتا کم مصرفی حفاظتی و بهداشتی متمرکز است. بخیه جراحی ایمپلنت های مصنوعی عروق و اندام های مصنوعی به دلیل تکنولوژی عقب و موانع صنعت و دلایل دیگر در مرحله تحقیق مقدماتی و در پارچه های پزشکی با ارزش افزوده بالا مواد فاصله با کشورهای توسعه یافته شده است.
خبرنگاران در مصاحبه که صنعت پارچه منسوج در چین در مقایسه با کشورهای مزیت عمدتا توسعه یافته متمرکز بر تولید و فرآیندهای تولید، شکاف عمدتا در توسعه محصول و بازاریابی و توسعه و غيره. کارشناسان پیشنهاد کرد که حل این مشکلات باریک شدن شکاف بین چین و کشورهای توسعه یافته، دولت، سازمان های صنعتی، موسسات پژوهشی و شرکت در نوآوری تکنولوژی و صنعت همکاری همکاری همگرایی صنعت و بازار محور جنبه های خلاقانه با یکدیگر برای ارتقاء پیشرفت های تکنولوژیکی و صنعتی تحول و ارتقاء صنعت کار.